Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoční přání nevhodné pro workoholiky - přání k Vánocům

Vánoce jsou zase tady,
oslavte je s kamarády
i se svojí rodinou,
ať vás dárky neminou.

Užijte si pohodu,
a to z mnoha důvodů.
Na práci se... zvysoka,
aspoň jednou do roka.
Je bezvadné zažít klid
a umět si ho užít.


Přáníčko Vánoční přání nevhodné pro workoholiky je v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání 18 let. Podívejte se též na Přáníčko 20 let. Mohlo by vás také zajímat Přání Jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Vánoční přání nevhodné pro workoholiky s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, přání k Vánocům, Cesmína, symbol Vánoc, <strong>K Vánocům</strong>, přání, pro holky a holky

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, zetě, lékaře, pravnoučata, tetu, paní učitelku, neteř, prababičku, šéfku, rockera, švagrovou, golfisty, děvče, bratrance, babičku, golfisty, expartnerky, nadřízeného, zahradníka, učitelky, přítele, kamarádku, pradědu, vodáka, kamioňáka, cyklisty, věřící, basketbalisty, holčičky, kněze nebo pro pejskaře.


Klíčová slova: K Vánocům, přání, gif, 2023, básnička, verše, gratulace, zdarma, sms, narozeninové, Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, 2023, elektronické, online, mms, ke stažení, vtipné, veršované, lékaře, humorné, K Vánocům, obrázky, pohlednice, přáníčka, k narozeninám, oslava, animace


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů