Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoční přání nevhodné pro workoholiky - přání k Vánocům

Vánoce jsou zase tady,
oslavte je s kamarády
i se svojí rodinou,
ať vás dárky neminou.

Užijte si pohodu,
a to z mnoha důvodů.
Na práci se... zvysoka,
aspoň jednou do roka.
Je bezvadné zažít klid
a umět si ho užít.


Text Vánoční přání nevhodné pro workoholiky je v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání 18 let. Podívejte se též na Oslava a cukrárna. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento text (Vánoční přání nevhodné pro workoholiky) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, přání k Vánocům, Vánoční hvězdičky, sms, humorné, pro nadřízeného a nadřízeného

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízeného, šéfku, hokejisty, slečnu, tátu, letce, švagra, dědečka, podřízené, keškaře, učitelky, sportovce, tatínka, manželku, tchána, motorkáře, mistra, syna, chlapečka, otužilce, kněze, golfisty, štamgasty, prarodiče, junáky, dětičky, prababičku, teenagery, golfisty, snachu nebo pro pejskaře.


Klíčová slova: sms, humorné, pohlednice, Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, verše, animované, text, narozeninové, K Vánocům, přáníčko, ecards, animace, vtipné, online, nejhezčí, přáníčka, mms, veršované, hokejisty, k narozeninám, originální, 2023, ke stažení, blahopřání, narozeniny, dětské, gif


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů