Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoční přání nevhodné pro workoholiky - přání k Vánocům

Vánoce jsou zase tady,
oslavte je s kamarády
i se svojí rodinou,
ať vás dárky neminou.

Užijte si pohodu,
a to z mnoha důvodů.
Na práci se... zvysoka,
aspoň jednou do roka.
Je bezvadné zažít klid
a umět si ho užít.


Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky se nachází v kategorii K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání 18 let. Podívejte se též na Blahopřání pro Adama. Mohlo by vás také zajímat Gratulace osmnáctiny. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Vánoční přání nevhodné pro workoholiky můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, přání k Vánocům, Vánoční zvoneček, básnička, text, pro zahrádkáře a zahrádkáře

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zahrádkáře, elektrikáře, sousedy, strýce, štamgasty, slečny, dospělé, věřící, dívku, šéfovou, vinaře, strejdu, kolegy, zetě, nejlepšího kamaráda, golfisty, kámošky, včelaře, kamarády, bratrance, chlapečka, sestřenici, chlapce, dědečka, švagrovou, vnuky, babičku, řidiče, hokejisty, golfisty nebo pro motorkáře.


Klíčová slova: básnička, text, k narozeninám, pohlednice, 2022, ke stažení, veršované, mms, gif, 2022, animace, elektronické, ecards, přáníčka, dětské, blahopřání, nejhezčí, narozeninové, oslava, zdarma, humorné, přání, K Vánocům, Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, animované


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů