Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Vánoční přání nevhodné pro workoholiky - přání k Vánocům

Vánoce jsou zase tady,
oslavte je s kamarády
i se svojí rodinou,
ať vás dárky neminou.

Užijte si pohodu,
a to z mnoha důvodů.
Na práci se... zvysoka,
aspoň jednou do roka.
Je bezvadné zažít klid
a umět si ho užít.


Text Vánoční přání nevhodné pro workoholiky je v sekci K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání 18 let. Podívejte se též na Přáníčko pro babičku. Mohlo by vás také zajímat Každého to jednou čeká. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Vánoční přání nevhodné pro workoholiky s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace k Vánocům, přáníčko vánoční přání nevhodné pro workoholiky

dárek pro babičku, vánoční přání nevhodné pro workoholiky, přání k VánocůmVánoční přání nevhodné pro workoholiky, přání k Vánocům, Vánoční zvonečky, přáníčko, K Vánocům, pro turisty a turisty

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro turisty, švagra, kámošky, kamarády, řidiče, prarodiče, holčičku, sestřenici, kluky, kamioňáka, tátu, cyklisty, holky, šéfa, učitelky, elektrikáře, podřízené, otužilce, holčičky, kámoše, zaměstnance, ředitelku, šéfku, kolegyni, sourozence, přátele, strýce, zahrádkáře, dceru, sportovce nebo pro golfisty.


Klíčová slova: přáníčko, K Vánocům, animace, humorné, obrázky, dětské, texty, básnička, nejhezčí, blahopřání, originální, Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, narozeniny, narozeninové, gratulace, K Vánocům, elektronické, přání, kámošky, sms, animované, verše, k narozeninám, Vánoční přání nevhodné pro workoholiky, online, pohlednice, přáníčka


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů