Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Naše tipy, inspirace pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Informace, inspirace pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, nápoje, zkratky, cestování, jídlo, fyzika, nástroje, školství, počítače, český jazyk, účetnictví, příroda, náboženství a křesťanství, technika, věda, kultura, chemie, latina, nemoce, matematika, stavebnictví, literatura, materiály, zločin a právo atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Akční hry, Karetní hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Animace, Sportovní hry, Adventury, Hry pro děti, Relaxační hry, Střílečky, Strategie, Brutální krvavé hry a tak dále.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, Super online hry zdarma, Online biografie, životopisy osobností, volný čas, Velikonoční přáníčka ke stažení, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Pozadí na PC ke stažení, cestování, Arsenal F.C., Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online zeměpisné testy zdarma, A, Super free web games zdarma

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Akční hry, Logické hry, Postřehové hry, Střílečky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Strategie, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Animace a tak dále.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, muži, nápoje, květiny, rostliny, nástroje a přístroje, láska, věda, Vánoce a Advent, ptáci, halloween, ovoce, mapy, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, hudba, jídlo a nápoje, auta, sport, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, hmyz atd.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, Online hry pro děti zdarma, kuriozity, Mariah Carey, pro děti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky zdarma, Coloring book, Adult, children online free, internet, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Fórky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, vtípky, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, vtípky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, černý humor, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, murphyho zákony apod.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Auta a závodní, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Deskovky, Adventury, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, státy usa, fyzikální jednotky, obecné zkratky, týmy NHL, geocaching, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: počítače, F, Seznam souborových přípon, Přání a přáníčka, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, F, výukové pomůcky, Flags of the world countries, F, pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů, webovky

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Anekdoty, vtipné texty, fórky, vtipy, frky, ftipy

Chcete se uvolnit? Anekdoty, vtipné texty, fórky, vtipy, frky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O manželství, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O Chucku Norrisovi, O mužích, Frky o tchýních, O ženách apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: AIDS, Scénárista, Miliardář, Hejtmani, Komunisté, Stoletá válka, Maršál, Komik, Atentát, Slováci, Archivář, Prezidenti ČR, Němci, Ministr, Hokejisté, Továrník, Obchodník, Florida Panthers, New York Rangers, Olympiáda, Vojáci, HIV pozitivní, Politik, Američané, Svatý, Zpěvačka, Rakušan, Charta 77, KSČ, Zpěvačky, Podnikatel, Vládce, Státník, Sebevražda, Brno, Orlík apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Bonmoty, aforismy, výroky, moudrosti, úsloví, myšlenky, hlášky

Citáty slavných, Bonmoty, aforismy, výroky, moudrosti, úsloví, myšlenky, hlášky, . Naleznete zde citáty o člověku, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Klíčová slova: B, Městské a obecní prapory obcí ČR, Biografie slavných osobností, Sierra Leone, multimédia, webové stránky, weby, Kasina, Prapory českých měst, Dopravní značky, Vše o Vánocích

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Anekdoty, vtipné texty, fórky, vtipy, frky, ftipy

Chcete se uvolnit? Anekdoty, vtipné texty, fórky, vtipy, frky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O manželství, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O Chucku Norrisovi, O mužích, Frky o tchýních, O ženách apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Ftipy, vtipné texty, anekdoty, fórky, fóry, frky

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, vtipné texty, anekdoty, fórky, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O manželství, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O ženách, Vtipy o Bohu, O Němcích, O škole apod.

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. můžete využít v mobil, ultrabook, počítač, smartphone, phablet, PC, mobilní telefon, monitor, tablet, displej, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Mac, FreeBSD, Windows NT, BlackBerry OS, OSX, Windows Me, Windows Server 2012. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, noční města, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, letadla, jídlo a nápoje, auta, motorky, motocykly, voda a bubliny, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete rozměry 375x812, hi res 2560x1920, 2048x1080, 640x480, 412x846, 1920x1280, 375x667, 1600x2560, 800x1280, 1536x2048, 1152x1920, 1280x1024, 768x1024, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 1600x900 atd.

Klíčová slova: tipy, linky, URL, Full HD pozadí na PC, internetové stránky, Přání a obrázky, info, školství, humor, Databáze osobností Kdo je to?, zajímavosti, odkaz, Poker en ligne online sur Internet,

Několik fórů na závěr. Vtip Pojištění vkladu: Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Další odkazy:

Naše tipy
Black Jack
Partnerské weby
Bridge
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Tipy na zajímavé weby
Chelsea Football Club
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (8. červenec 2020) slaví svůj svátek Nora, Kilián a Edgar, zítra (9. červenec 2020) oslavuje jmeniny Drahoslava a Drahuše, pozítří (10. červenec 2020) má svátek Libuše, Amálie a Amélie, 11. červenec 2020 bude mít svátek Olga a Helga. 12. červenec 2020 bude slavit Bořek a Bořislav.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Zuzana

Přání k svátku pro Vojtu

Textové Přání pro Radka

Blahopřání k narozeninám pro děti

Zamilované stýskací SMS

Cristiano Ronaldo

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů