Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem upravit, kterak editovat, jak vytvořit, jak otevřít, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, spustitelné soubory, video soubory, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, konfigurační soubory, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, jak exportovat, jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet následující typy souborů: grafiku, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Deskovky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava, zeměpis, Dopravní značení, Cristiano Ronaldo football, hyperlinky, cestování, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Download music, mp3, movies, videos, webovky, internetové stránky, V, tipy

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zkratky, psychologie, fyzika, latina, nemoce, školství, nápoje, jídlo, cestování, nástroje, literatura, materiály, lékařství a medicína, věda, příroda, software, náboženství a křesťanství, stavebnictví, zločin a právo, počítače, chemie, matematika, český jazyk, ekonomie a ekonomika atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Moudra, motta, výroky, moudrosti, aforismy, přísloví, rčení

Citáty slavných, Moudra, motta, výroky, moudrosti, aforismy, přísloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o dobru od různých známých osobností.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Keywords:Staré hry online, Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Obrázky, kliparty, Antistresové omalovánky, Online adventní magazín, Wallpapery na plochu PC, multimédia, Online poker, karetní hry na Internetu, zajímavosti, odkaz, Full HD tapety ke stažení

Vtipy, kameňáky, anekdoty, fórky, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, anekdoty, fórky, ftipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, O Windows, O ženách, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O ekonomech, O škole, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Sportovní, Vánoční online hry, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Závodní, parkování - parkovačky, Karetní, Strategie, Klasické, Oddechové, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Fóry, vtípky, černý humor, fórky, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Fóry, vtípky, černý humor, fórky, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, černý humor, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, stavby, ženy a dívky, muži, dopravní prostředky, nápoje, osobnosti a lidé, hudba, smajlíci a emotikony, přístroje, ptáci, hmyz, auta, jídlo a nápoje, zelenina, láska, sport, nástroje a přístroje, symboly, květiny, náboženství, mapy, věda atd.

Aforismy, výroky, hlášky, myšlenky, motta, přísloví, bonmoty

Citáty slavných osobností, Aforismy, výroky, hlášky, myšlenky, motta, přísloví, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční hvězda, Recepty, SMS, Václavské náměstí, Vídeň, Jezulátko, Slámový adventní věnec, Desktop, Nový rok, Vánoční tapety, Wallpaper, Papírový vánoční stromek, Přání, Jmelí, Dia, Samolepky, Neviňátko, Patchwork, Píseň, Jmenovka, Ježíš Kristus, Anglicky, Vánoční filmy, Linux, K Vytisknutí, Adventní neděle, Vánoční trhy, Ohňostroj, Filmy, Jingle Bells, Řetězy apod.

Klíčová slova: A, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Mandy Moore, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zdroje informací, Online hry zdarma, Shakira, počítače, info, Obrázky ke stažení, V

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Anekdoty, fóry, kameňáky, černý humor, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, kameňáky, černý humor, fórky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O mužích, O manželství, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Němcích, O ženách, O Windows, Frky ze života, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Závody aut, Strategie, Akční hry, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Sportovní hry, Karetní hry a tak dále.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, Webové online hry zdarma, Poker Kartenspielen, výukové pomůcky, Státní prapory zemí světa, Obrázky na plochu počítače, Athletic Club Bilbao, Online geografické testy zdarma bez registrace, internet, Online vánoční webzine

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Virginie, Kentucky, Washington, Wisconsin, Aljaška, Nevada, Florida, Rhode Island, Mississippi, Texas, Arizona, Kalifornie, Severní Karolína, Utah, Tennessee, Georgie, Západní Virginie, New York, Illinois, Missouri, Maine, Colorado, Minnesota, Severní Dakota, Connecticut atd.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, A, M, weby, kuriozity, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, F, Přehled formátů souborů, Vlajky zemí světa, zdarma, Federace USA, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Libro da colorare,

Několik fórů na závěr. Vtip Nejapný dotaz: Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Bumble
Zajímavé internetové odkazy
Vše pro zvířecí miláčky
Tipy na zajímavé weby
Přání a přáníčka
Partnerské weby
Mamiko Tayama
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (8. červenec 2020) slaví svůj svátek Nora, Kilián a Edgar, zítra (9. červenec 2020) oslavuje jmeniny Drahoslava a Drahuše, pozítří (10. červenec 2020) má svátek Libuše, Amálie a Amélie, 11. červenec 2020 bude mít svátek Olga a Helga. 12. červenec 2020 bude slavit Bořek a Bořislav.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřání k svátku kamarádce

Narozeninové přání dětem

Přání k výročí sňatku

Texty SMS k narozeninám

Odpouštěcí SMS

Online omalovánky pro děti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů