Textová přání k narozeninám
Ostatní
Pro muže - přání k narozeninám

Rok se s rokem sešel zase,
tak se ožer jako prase.
Už je Ti zase o rok víc,
nedělej si z toho z hola nic.
Chlastej ať nic nezbude!!!
Lepší to už opravdu nebude


Přáníčko Pro muže se nachází v kategorii Blahopřání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Pro babičku. Podívejte se též na Blahopřání pro tchýni. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Pro muže? Potom se o text podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro muže, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Pro muže, přání k narozeninám, Růžička, 2019, k narozeninám, pro ségru a ségru

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, partnerku, kustody, dívky, švagrovou, basketbalisty, rybáře, profesorky, spolužáky a spolužačky, maminku, pionýry, myslivce, tátu, babičku, partnera, sportovce, strýčka, nadřízené, sousedy, manželku, turisty, zahrádkáře, šéfa, tetu, mámu, dospělé, holčičky, chlapa, pravnoučata, děti nebo pro prarodiče.


Klíčová slova: 2019, k narozeninám, gratulace, K narozeninám, básnička, ke stažení, texty, blahopřání, narozeniny, Pro muže, Pro muže, zdarma, sms, oslava, vtipné, text, verše, pohlednice, přáníčko, elektronické, obrázky, 2019, přáníčka, dětské, přání, K narozeninám


Dnešní den (22. září 2019) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2019) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2019) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2019 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2019 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Ondřej

Přání k svátku pro Katku

Přání pro Helču

Texty blahopřání k narozeninám

SMS na odpuštění

Vtipné básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů