Textová přání k narozeninám
Ostatní
Pro muže - přání k narozeninám

Rok se s rokem sešel zase,
tak se ožer jako prase.
Už je Ti zase o rok víc,
nedělej si z toho z hola nic.
Chlastej ať nic nezbude!!!
Lepší to už opravdu nebude


Text gratulace Pro muže je v kategorii Přání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přáníčko k výročí svatby. Podívejte se též na Přáníčko k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Pro muže? Pak se o něj podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro muže, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Pro muže, přání k narozeninám, Růžička, text, vtipné, pro ženy a ženy

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ženy, expartnery, spolužáky a spolužačky, strýčka, slečny, seniory, prababičku, učitelky, bafunáře, kámoše, pionýry, vnučky, dceru, ředitele, vedoucího, rodiče, milence, švagra, milenku, golfisty, pradědu, kluky, nadřízené, babičku, sestřenici, skauty, prarodiče, dívky, expartnerky, havíře nebo pro turisty.


Klíčová slova: text, vtipné, gratulace, k narozeninám, blahopřání, verše, přáníčka, oslava, pohlednice, přáníčko, 2019, zdarma, 2019, sms, K narozeninám, dětské, veršované, básnička, Pro muže, ke stažení, Pro muže, přání, elektronické, texty, obrázky, mms


Dnešní den (21. leden 2019) slaví svůj svátek Běla a Bianka, zítra (22. leden 2019) oslavuje jmeniny Slavomír, Slávek a Chrudoš, pozítří (23. leden 2019) má svátek Zdeněk a Raimund, 24. leden 2019 bude mít svátek Milena, Amanda a Timotej. 25. leden 2019 bude slavit Miloš a Miloň.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Ondřej

Přání k svátku pro Katku

Přání pro Helču

Texty blahopřání k narozeninám

SMS na odpuštění

Vtipné básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů