Textová přání k narozeninám
Ostatní
Pro muže - přání k narozeninám

Rok se s rokem sešel zase,
tak se ožer jako prase.
Už je Ti zase o rok víc,
nedělej si z toho z hola nic.
Chlastej ať nic nezbude!!!
Lepší to už opravdu nebude


Text Pro muže patří do sekce Přání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Pro babičku. Podívejte se též na Gratulace k padesátce. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro muže sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro muže, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Pro muže, přání k narozeninám, Růže, oslava, veršované, pro mámu a mámu

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro mámu, maséry, profesorky, tchyni, synovce, švagrovou, přítele, kluky, babičku, dívky, pradědu, kámoše, golfisty, bratra, sportovce, malé děti, tetu, geokeškaře, neteř, sousedy, pravnoučata, prababičku, štamgasty, horolezce, junáky, trenéry, sestru, učitele, pionýry, kustody nebo pro tatínka.


Klíčová slova: oslava, veršované, elektronické, Pro muže, básnička, blahopřání, dětské, texty, narozeninové, 2019, narozeniny, verše, sms, zdarma, Pro muže, vtipné, přáníčko, obrázky, K narozeninám, pohlednice, text, K narozeninám, ke stažení, přáníčka, mms, 2019


Dnešní den (22. březen 2019) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2019) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2019) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2019 bude mít svátek Marián a Mario. 26. březen 2019 bude slavit Emanuel a Emanuela.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Ondřej

Přání k svátku pro Katku

Přání pro Helču

Texty blahopřání k narozeninám

SMS na odpuštění

Vtipné básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů