Textová přání k Valentýnu
Ostatní
Přání k Valentýnu, přáníčka, blahopřání, gratulace

Svátek sv. Valentýna se slaví 14. února. Tzv. Valentýn je dnem zamilovaných. Pro někoho kýčovitý a komerční svátek, pro mnoho žen i mužů důležitý svátek, který potřebují pěkně oslavit. Pokud patříte mezi příznivce svátku, tak nezapomeňte říci nebo poslat přání k Valentýnu své přítelkyni, milence, příteli, milenci, prostě své lásce. Přáníčku k Valentýnu se obvykle říká valentýnka a určitě na něm nesmí chybět srdíčko.
Láska nejen o Valentýnu prochází žaludkemKategorie přání k Valentýnu obsahuje textová elektronická blahopřání k svátku všech zamilovaných pro miláčka. Tato více či méně romantická, vtipná, zamilovaná, láskyplná, veršovaná elektronická přání, přáníčka lze zdarma poslat vaší dívce, holce, ženě, partnerce, přítelkyni, slečně, miláčkovi prostřednictvím SMS (při využití bezplatné SMS brány), MMS, emailu, Skype, Twitteru, Facebooku atd. Text valentýnského přání je k dispozici ke stažení a vytisknutí v případě, že preferujete papír. Vytištěný obrázek navoňte svým oblíbeným parfémem. Předtím doporučujeme zamilovanou valentýnku upravit - nastavit pěkné písmo a přidat hezký romantický obrázek například zlomeného srdíčka. Existují samozřejmě i profesionální valentýnská přání např. od firmy Albi, která můžete zakoupit v papírnictvích. Narozdíl od našich valentýnských přáníček však nejsou zdarma. Ke svátku sv. Valentýna doporučujeme mimo přáníčka i dárek pro vaši milou dívku nebo milovaného kluka. Může se jednat třeba o voňavý parfém, bonboniéru, krajkové spodní prádlo apod. Blahopřání jsou určena jak pro ženy tak i pro muže. Věříme, že zde uvedené texty básniček (přáníček) rozzáří úsměv na tváři nejednoho chlapce a jeho milovaného děvčete. Přejeme vám sladkého Valentýna!

Dnešní den (21. leden 2019) slaví svůj svátek Běla a Bianka, zítra (22. leden 2019) oslavuje jmeniny Slavomír, Slávek a Chrudoš, pozítří (23. leden 2019) má svátek Zdeněk a Raimund, 24. leden 2019 bude mít svátek Milena, Amanda a Timotej. 25. leden 2019 bude slavit Miloš a Miloň.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Jarmila

Blahopřání k narození miminka

Blahopřání pro Helču

Přání k dvacetinám

Zamilované SMSky miláčkovi

Ekolog vs energetik

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů