Textová přání k výročí svatby
Ostatní
Výročí - přání k výročí svatby

Jak ten čas letí,
své ANO jste si řekli před pár lety.
Úspěšný ať je každý váš den.
Hodně štěstí, zdraví jen.
Ať vždy příjemná je každá vaše hodinka.
Pak spokojená bude vaše rodinka.


Text gratulace Výročí je v kategorii Přání k výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Hody, hody, doprovody. Podívejte se též na Velikonoční přání vajíčko. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Výročí sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Výročí, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Výročí, přání k výročí svatby, Růže, veršované, ke stažení, pro důchodce a důchodce

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro důchodce, holky, pradědu, sestřenici, chlapce, přítelkyni, učitelky, zahrádkáře, přítele, dívky, neteř, expartnery, přátele, ředitele, tchána, švagrovou, expartnerky, skauty, tchyni, bratrance, vnuky, milence, nadřízené, syna, dceru, vedoucího, rybáře, šéfa, geokeškaře, myslivce nebo pro golfisty.


Klíčová slova: veršované, ke stažení, text, blahopřání, dětské, pohlednice, Výročí, obrázky, narozeninové, mms, K výročí svatby, sms, básnička, 2020, k narozeninám, narozeniny, texty, K výročí svatby, gratulace, přáníčka, přáníčko, oslava, verše, Výročí, vtipné, přání


Dnešní den (22. leden 2020) slaví svůj svátek Slavomír, Slávek a Chrudoš, zítra (23. leden 2020) oslavuje jmeniny Zdeněk a Raimund, pozítří (24. leden 2020) má svátek Milena, Amanda a Timotej, 25. leden 2020 bude mít svátek Miloš a Miloň. 26. leden 2020 bude slavit Zora a Zoran.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Dagmar

Přání k svátku pro Lenku

Blahopřání pro Marka

Přání k narozeninám pro dědu

SMS na dobré ráno

Onlinovky, hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů