Textová přání k jubileu
Navigace
» Texty přání
» Odkazy
» Kontakt
Ostatní
18 let - přání k jubileuDnes je Ti 18 let,
otevírá se Ti svět,
ať se splní tvoje sny
a máš samé krásné dny.


Text 18 let je v kategorii Přání k jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace a kytička. Podívejte se též na Gratulace pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 60 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

Tento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Vyhledání

Reklama


(c) 2013 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů