Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní moto hry, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Klasické, Sportovní, Závodní, Strategie, Bojové online gamesy, Oddechové, Pro dívky, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: odkazy, Seznam souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Webové online hry zdarma, Nesem vám noviny, Vlajky států obrázků, Online web Hry zdarma bez registrace, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Vlajky států Blízkého východu, zdroje informací, Ilustrační obrázky, Online biografie, životopisy osobností, webovky

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Karetní, Strategie, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Závodní, Střílečky, Bojové online gamesy, Logické, Hry na vaření a smažení a podobně.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:Adventní magazín, Pozadí na plochu PC, zdarma, info, Namibia, cestování, multimédia, Počítačové tapety pro Windows, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, Seznam zkratek a akronymů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky měst a obcí České republiky

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Pozadí na plochu PC - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, smartphone, počítač, monitor, tablet, PC, notebook, mobil, displej, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Java ME, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 10, Windows 2000, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows XP. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, noční města, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, operační systémy, Windows, letadla, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, moře, oceány, pláže, rostliny, dopravní prostředky, auta, příroda, krajina, psi a štěňátka. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, 360x760, 1800x1440, 1280x1024, 800x600, 412x846, 1440x2560, 1600x1200, 1920x1200, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, HD 1280x720, 768x1024, 375x667, 1024x600 atd.

Informace, cestování, hry, zábava

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Vtípky, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, frky, fórky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, frky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné citáty, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: volný čas, odkaz, Počítačové tapety pro Windows, Vánoční svícen, Dopravní značení, pro dospělé, humor, Vánoční dekorace a doplňky, zábava, Online testy a kvízy zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Dopravní značky

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Pozadí na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, notebook, phablet, PC, počítač, monitor, tablet, displej, mobil a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, OSX, FreeBSD, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 95, Java ME, Microsoft Windows Vista. Obrázky na PC z kategorií Rally, závody aut, vesmír, kosmos, nature - příroda, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní wallpapery, fraktály, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, Formule 1, flóra, stromy, zvířata, velkoměsta a noční život, fantasy, oceán, moře, pláže. Vyberte si rozměr z 1280x1024, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1440x900, 1600x2560, 800x600, 1152x1920, 2048x1080, 360x640, 360x760, 2048x1536, 854x480, 1600x900, 1280x800, širokoúhlé 1366x768 atd.

Anekdoty, frky, ftipy, kameňáky, fórky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, ftipy, kameňáky, fórky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, Vtipy o Bohu, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O mužích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O ženách apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, věda, nápoje, auta, náboženství, symboly, nástroje a přístroje, stavby, zvířata, ženy a dívky, dopravní prostředky, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, hmyz, květiny, ovoce, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, přístroje, hudba, láska, ptáci atd.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, týmy NHL, vojenské hodnosti, okresy České republiky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: školství, zeměpis, kuriozity, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, URL, linky, internetové stránky, Tipy na vánoční dekorace, internet, Hry pro dívky online, V

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Pozadí na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, notebook, phablet, PC, počítač, monitor, tablet, displej, mobil a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, OSX, FreeBSD, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 95, Java ME, Microsoft Windows Vista. Obrázky na PC z kategorií Rally, závody aut, vesmír, kosmos, nature - příroda, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní wallpapery, fraktály, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, Formule 1, flóra, stromy, zvířata, velkoměsta a noční život, fantasy, oceán, moře, pláže. Vyberte si rozměr z 1280x1024, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1440x900, 1600x2560, 800x600, 1152x1920, 2048x1080, 360x640, 360x760, 2048x1536, 854x480, 1600x900, 1280x800, širokoúhlé 1366x768 atd.

Anekdoty, frky, ftipy, kameňáky, fórky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, ftipy, kameňáky, fórky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, Vtipy o Bohu, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O mužích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O ženách apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipy, frky, ftipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipy, frky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Deskovky, Oddechové hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Adventury, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Logické hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: tipy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Webové online hry zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, Nejlepší hry pro dívky, Texty nejznámějších vánočních koled, Skvělé hry online zdarma, P, zajímavosti, Superhry a hry online zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, V, Recepty na oblíbená vánoční jídla,

Jeden fór na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Partnerské weby
Chelsea F.C.
Doporučené odkazy
Grunge rock music
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční písničky
Naše tipy
Slova koledy Štědrej večer nastal
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (22. listopad 2019) slaví svůj svátek Cecílie a Cindy, zítra (23. listopad 2019) oslavuje jmeniny Klement, Kliment a Lukrécie, pozítří (24. listopad 2019) má svátek Emílie, Emily a Lothar, 25. listopad 2019 bude mít svátek Kateřina, Katrin, Katrina a Rina. 26. listopad 2019 bude slavit Artur, Kurt, Artuš a Konrád.


Vyhledání

Reklama


OdkazyTexty přání k jmeninám

Blahopřání k odchodu ze zaměstnání

Přání pro Ivu

Přání k narozeninám pro přítele

Zamilované SMSky

FC Manchester United

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů