Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, odkazy, zábava, hyperlinky, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, humor, Biografie známých osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Státní vlajky států světa, Full HD wallpapery ke stažení, Kliparty zdarma, volný čas, počítače

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Ftipy, anekdoty, fórky, vtipné texty, fóry, frky

Zkuste vypnout! Ftipy, anekdoty, fórky, vtipné texty, fóry, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Fóry, kameňáky, vtipy, anekdoty, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, kameňáky, vtipy, anekdoty, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, Frky ze života, O zvířátkách, O ekonomech, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O manželství, O mužích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Keywords:webové stránky, Online adventní magazín, webovky, zajímavosti, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, PC pozadí pro Windows, Seznam vlajek měst České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, Štědrý den, F, ú, Webové online hry zdarma

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Anglicky, Wallpaper, Ježíšek, Vánoční tapety, Koleda, Štěstí, Jezulátko, Samolepky, Kavkazská jedle, Popelka, Vídeň, Vánoční svíčky, Vánoční koledy, Korálky, Vánoční stromek, Tichá noc, Betlém, Vánoční svícen, Filmy, Zima, Osvětlení, Strom, Adventní neděle, Ježíš Kristus, bezlepkové cukroví, Jmenovky, Film, Přáníčko, Vánoční svařák, SMS, Vánoční stromeček apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, Biografie známých osobností, Superhry a hry online zdarma, Zhang Ziyi, F, Nejlepší zeměpisné kvízy, výukové pomůcky, Obrázky krásných sexy žen., odkaz, Přehled formátů souborů, URL, tipy

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, kuriozity, Omalovánky pro děti, zadarmo, Nejlepší hry pro dívky, Státní prapory, Zlatan Ibrahimović, Vše o Vánocích, Federace USA, Pozadí na PC

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: č, Webové html5 hry zdarma, zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zdroje informací, Slova vánočních písní, cestování, doporučujeme, školství, Seznam zkratek a akronymů, info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Ježíšek,

Jeden fór na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku
Tipy na zajímavé weby
Vánoční stromečky - výzdoba, druhy
Doporučené odkazy
Vánoční rostliny
Partnerské weby
Obrázky k vybarvení
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (22. září 2019) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2019) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2019) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2019 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2019 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


OdkazyTextová přáníčka k svátku

Blahopřání k odchodu na mateřskou

Blahopřání pro Editu

Blahopřání manželovi k narozeninám

Zamilované SMS

Arsenal football club

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů