Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Naše tipy, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Full HD pozadí ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí ke stažení. lze použít v monitor, mobil, notebook, PC, displej, počítač, obrazovka počítače, phablet, tablet, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows Me, Windows XP, Red Hat Linux, Mac, Java ME, Linux Fedora, OSX, Linux Xubuntu, Windows 7, Windows 98. PC tapety pro Windows z kategorií fantasy, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, nature - příroda, ptáci, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, free wallpapers, velkoměsta a noční život, zvířata, motorky, sportovní wallpapery, Rally, závody aut. Mnoho verzí a velikostí jako 1200x1920, 768x1024, 360x640, 360x720, 750x1334, 1600x1200, 2560x2048, 1680x1050, 2560x1440, 1440x2560, 1280x1024, 2160x3840, 1080x1920, 1280x768, 2560x1600, 375x812 atd.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Michigan, Arizona, Idaho, Virginie, Nebraska, Utah, Kalifornie, Rhode Island, New Hampshire, Illinois, Alabama, Vermont, Louisiana, Havaj, New Jersey, Connecticut, Montana, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Minnesota, Washington, Wisconsin, Maryland, Mississippi, Kansas atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, rostliny, zločin a právo, nástroje, lékařství a medicína, zkratky, fyzika, školství, materiály, věda, internet, jídlo, kultura, literatura, matematika, software, sport, hardware, psychologie, nemoce, bankovnictví, politika, latina, chemie atd.

Klíčová slova: tipy, Životopisy osobností, M, weby, Recepty na vánoční cukroví, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Slovník pojmů Co je to?, Full HD pozadí ke stažení, Pozadí na plochu rostliny, humor, info, F, multimédia

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční koule, Advent, Osvětlení, Alkoholový kalendář, Drážďany, Neviňátko, Kuba, Linecká kolečka, Hostina, Šišky, Jezulátko, Nový rok, Sám doma, Wallpaper, Bramborový salát, Jesličky, Santa, LED svíčky, Zima, Vánoční stromek, Kameňák, K Vytisknutí, Adventní neděle, Sněhová vločka, Křesťanství, Slámový adventní věnec, Staroměstské náměstí, Jmenovka, Silvestr, Papírový vánoční stromek, Monitor apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Informace, zábava, důležité informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Keywords:pro dospělé, Městské a obecní prapory obcí ČR, zadarmo, webové stránky, Přání k svátku podle jmen, internetové stránky, Biografie slavných osobností, Nejlepší online hry zdarma, Co je to omalovánka?, linky, Hry pro kluky, zajímavosti

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Státník, Žijící, Slováci, Fotograf, Komik, Vrah, Manýrismus, Ital, Historik, Politik, Herečka, Protektorát, Textařka, Dallas Stars, Egypt, Básník, Rétorika, Pittsburgh Penguins, Skladatel, První republika, Teolog, Svatý, Ministr zahraničí, Komunisté, KHL, Překladatel, Stoletá válka, Poprava, Maršál, Životopis, Brno, NHL, Faraon, Ministři, Továrník, Archivář apod.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry, Strategie, parkování - parkovačky, Střílečky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Síť, zábava, důležité informace

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, Antarktidy apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, Přehled státních vlajek států světa, Super online kvízy, Rihanna, školství, zdarma, webovky, Jarmark, Hry pro dívky online, F, Webové online testy zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Oregon, Pensylvánie, Alabama, Iowa, New York, Illinois, Wyoming, Montana, Georgie, Kalifornie, Washington, Arizona, Nové Mexiko, Vermont, Západní Virginie, Kansas, Severní Dakota, Arkansas, Delaware, Florida, Louisiana, Texas, Idaho, Oklahoma, Tennessee, Jižní Dakota atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, symboly, láska, ovoce, ženy a dívky, hmyz, jídlo a nápoje, sport, muži, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, zelenina, věda, nápoje, hudba, přístroje, květiny, halloween, náboženství, mapy, dopravní prostředky, stavby, rostliny atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: F, Online hry zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, pro děti, Obrázky na PC, Databáze osobností Kdo je to?, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, výukové pomůcky, Hry pro nejmenší online, URL

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Oregon, Pensylvánie, Alabama, Iowa, New York, Illinois, Wyoming, Montana, Georgie, Kalifornie, Washington, Arizona, Nové Mexiko, Vermont, Západní Virginie, Kansas, Severní Dakota, Arkansas, Delaware, Florida, Louisiana, Texas, Idaho, Oklahoma, Tennessee, Jižní Dakota atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Obrázky na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. vhodné pro tablet, obrazovka počítače, mobil, phablet, smartphone, monitor, notebook, ultrabook, PC, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Lubuntu, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Slackware, Red Hat Linux. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, sportovní pozadí, letadla, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, wallpapery, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, voda a bubliny, noční města, zvířata, auta, dopravní prostředky, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, psi a štěňátka. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1440, 1200x1920, 800x1280, Full HD 1080x1920, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 1680x1050, 2048x1080, 800x600, hi res 2560x1920, 750x1334, 2160x3840, 1080x1800, 360x760, 1440x900 atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Kliparty pro dokumenty, Seznam souborových přípon, Dopravní značení, Databáze osobností Kdo je to?, Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění, Americké federální vlajky, Slovník pojmů Co je to?, Přehled zkratek a akronymů, Seznam souborových přípon, internet, Prapory všech zemí světa, Cristiano Ronaldo fotbalista,

Jeden fór na závěr. Vtip Přání: "Ať žije vláda! Ale za svoje."

Další odkazy:

Partnerské weby
Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán
Zajímavé internetové odkazy
Croatia
Naše tipy
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy
Vánoční hvězda
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (22. září 2019) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2019) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2019) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2019 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2019 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Radek

Přání k svátku pro Miloslava

Textové Přání pro Hynka

Narozeninová přáníčka pro děti

Vyznej lásku pomocí SMS

Závislost na internetu

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů