Textová přání, přáníčka a blahopřání
Ostatní
Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

úsloví, aforismy, rčení, hlášky, přísloví, výroky, myšlenky

Slavné citáty, úsloví, aforismy, rčení, hlášky, přísloví, výroky, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o rozumu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o smutku od různých známých osobností.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Bojové online gamesy, Sportovní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Oddechové, Logické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Strategie, Klasické, Závodní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Karolína, Nevada, Ohio, Illinois, Severní Dakota, Iowa, Západní Virginie, Tennessee, Georgie, Pensylvánie, Rhode Island, Kalifornie, Minnesota, Wyoming, Idaho, Vermont, Jižní Dakota, Missouri, Massachusetts, Texas, Mississippi, Arizona, Nebraska, Oregon, Virginie, Alabama atd.

Klíčová slova: tipy, cestování, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Biografie slavných osobností, Sněhulák, Tapety na plochu počítače, linky, Hry pro dívky online, Chelsea Football Club, URL, Super online flash hry, kuriozity, výukové pomůcky

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Tapety na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. můžete využít v phablet, mobil, tablet, notebook, obrazovka počítače, počítač, monitor, smartphone, displej, PC, ultrabook a pro operační systémy Java ME, Windows XP, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows 10, Windows Me, Windows 95, Android, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows NT. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, květiny, free wallpapers, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, Formule 1, oceán, moře, pláže, fraktály, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, nature - příroda, tenisté a tenistky, flóra, stromy, vesmír, kosmos. Dostupná rozlišení jsou 1600x900, 1280x1024, 1280x800, 1680x1050, 360x640, 1366x1024, 1440x2560, 1600x900, 1024x600, 412x846, 1080x1800, 1280x768, 3200x1200, 1536x2048, 1536x2560, 750x1334 atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Hry pro děti, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Logické hry, Relaxační hry, Střílečky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Akční hry, Karetní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry a tak dále.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, fyzikální jednotky, týmy NHL, okresy České republiky, měny, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, geocaching apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Keywords:volný čas, Vánoční magazín, doporučujeme, F, Přání k narozeninám, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry pro děti zdarma, Hry pro nejmenší online, Vánoční hvězda - symbol Vánoc, B, zdroje informací, Seznam vlajek měst České republiky

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Biografie známých osobností, Online geografické testy zdarma bez registrace, Nejoblíbenější vánoční koledy, Městské a obecní prapory obcí ČR, F, zeměpis, Arsenal Football club, Nejhranější online testy a kvízy, odkaz, Stručný encyklopedický slovník, Státní vlajky států světa

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Husarské knoflíky, Zima, Anděl, Ježíš Kristus, Košíčky, Filmy, Strom, Francouzsky, K Vytisknutí, Vánoční stromek, Papírový vánoční stromek, Tisk, Recepty, Vánoční koledy, Vánoční hvězda, Vánoční stromeček, Vídeň, Atmosféra, Vánoční svíčky, Film, Linecká kolečka, Alkoholový kalendář, Vánoce, Vánoční ozdoby, Adventní věnec, Historické ozdoby, Vánoční koule, Vídeňský punč, Desktop, Televize, Jezulátko apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v ultrabook, obrazovka počítače, monitor, smartphone, displej, phablet, mobilní telefon, tablet, mobil, notebook, PC a pro operační systémy Java ME, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows 10, Mac, OSX, SUSE Linux, Linux Xubuntu, FreeBSD, Windows 95, Chrome OS. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, Formule 1, flóra, stromy, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, ptáci, velkoměsta a noční život, fraktály, free wallpapers, motorky, fantasy, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 1600x2560, 1920x1200, 1800x1440, 1920x1080 Full HD, 1280x960, 1152x768, 2560x1440, 1280x768, 750x1334, 1536x2560, 2160x3840, 1280x720, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1024x768 atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Akční gamesky, Barbie hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, pro děti, Dopravní značky, Elisha Cuthbert, Vlajky států světa, školství, Obrázky ke stažení, Omalovánky pro děti online, weby, zdarma, č

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Husarské knoflíky, Zima, Anděl, Ježíš Kristus, Košíčky, Filmy, Strom, Francouzsky, K Vytisknutí, Vánoční stromek, Papírový vánoční stromek, Tisk, Recepty, Vánoční koledy, Vánoční hvězda, Vánoční stromeček, Vídeň, Atmosféra, Vánoční svíčky, Film, Linecká kolečka, Alkoholový kalendář, Vánoce, Vánoční ozdoby, Adventní věnec, Historické ozdoby, Vánoční koule, Vídeňský punč, Desktop, Televize, Jezulátko apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, Utah, Oregon, Michigan, Georgie, Rhode Island, Nebraska, Tennessee, Maryland, Ohio, Colorado, Kentucky, New Hampshire, Jižní Dakota, Západní Virginie, Missouri, Severní Karolína, Washington, Montana, Delaware, Vermont, Nové Mexiko, Wyoming, Pensylvánie, Havaj, Aljaška atd.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online. Naleznete zde Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, Online testy a kvízy zdarma, Členské země americké federace, Onlinovky zdarma, Obrázky ke stažení na plochu, Pozadí na PC zdarma ke stažení, odkazy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Webové online hry zdarma, zábava, info, Santa nebo Ježíšek?,

Jeden fór na závěr. Vtip Kubánská specialita: "Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k tisku
Doporučené odkazy
Wallpapers na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Nejznámější vánoční trhy
Partnerské weby
Vánoční pokrmy
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (22. listopad 2019) slaví svůj svátek Cecílie a Cindy, zítra (23. listopad 2019) oslavuje jmeniny Klement, Kliment a Lukrécie, pozítří (24. listopad 2019) má svátek Emílie, Emily a Lothar, 25. listopad 2019 bude mít svátek Kateřina, Katrin, Katrina a Rina. 26. listopad 2019 bude slavit Artur, Kurt, Artuš a Konrád.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Marcela

Přání k svátku pro Jaromíra

Textové Přání pro Kubu

Přání k narozeninám mamince

SMSky vyznávající lásku

Silvestrovská oslava

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů