Textová přání, přáníčka a blahopřání
Navigace
» Seznam přání
» Odkazy
» Kontakt
Ostatní
Naše tipy, cestování, hry a informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak otevřít, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, čím zobrazit, jak importovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat soubory těchto typů: písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, video soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, internet a web, komprimace dat, systémové soubory, grafiku apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Informace, cestování, hry a informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Recepty, Staroměstské náměstí, Drážďany, Vinná klobása, Umělý vánoční stromek, Jarmark, Přání, Windows, Kavkazská jedle, Vánoční svařák, Husarské knoflíky, Dia, Sněhová vločka, Vánoční tapety, Popelka, Ježíš Kristus, Vánoční trhy, Tisk, Vánoční ozdoby, Cesmína, Jingle Bells, Řetězy, Štědrý den, Kameňák, Strom, Patchwork, Pastýř, Mrazík, Samolepky, Jezulátko, Vánoční svíčky apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, internet, Vše o Vánocích, Dopravní značení, Sněhulák, Seznam zkratek a akronymů, kuriozity, odkazy, Biblické omalovánky, webovky, Přehled vlajek USA, V, pro děti

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zločin a právo, různé, školství, filozofie, latina, lékařství a medicína, matematika, český jazyk, kultura, internet, bankovnictví, literatura, stavebnictví, rostliny, náboženství a křesťanství, cestování, fyzika, věda, software, sport, psychologie, ekonomie a ekonomika, počítače, příroda atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Vtípky, frky, vtipy, anekdoty, fórky, fóry

Potřebujete se naladit? Vtípky, frky, vtipy, anekdoty, fórky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O manželství, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O ženách apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Keywords:URL, Webové online testy zdarma, doporučujeme, webové stránky, Texty blahopřání, Přehled souborových přípon, Městské a obecní prapory obcí ČR, tipy, Jmenovky na dárky ke stažení, Ilustrace, obrázky, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, přístroje, hmyz, halloween, smajlíci a emotikony, náboženství, nástroje a přístroje, symboly, mapy, muži, osobnosti a lidé, sport, jídlo a nápoje, auta, stavby, ovoce, zvířata, Vánoce a Advent, ženy a dívky, hudba, ptáci, zelenina, láska atd.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Strategie, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Karetní, Klasické, Vánoční online hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Logické, Střílečky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Severní Karolína, Indiana, Aljaška, Západní Virginie, Georgie, Pensylvánie, Idaho, Minnesota, Maryland, Alabama, Wisconsin, Texas, Wyoming, Louisiana, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Washington, Oklahoma, Rhode Island, New Jersey, Missouri, Colorado, Florida, Arizona, Michigan atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: P, Webové html5 hry zdarma, weby, Kristin Kreuk, Skvělé hry online zdarma, Státní prapory všech zemí, Webové online testy zdarma, Vánoční svíčky na stromeček i do oken, Full HD tapety na PC, výukové pomůcky, Staré hry online, Vánoční web

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Arkády a plošinovky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Střílecí hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Omalovánky, Sportovní gamesy apod.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Animace, Logické hry, Sportovní hry, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak otevřít, jak importovat, kterak editovat, v čem spustit, čím prohlížet následující typy souborů: písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, grafiku, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, systémové soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, internet a web apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, týmy NHL, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa apod.

Klíčová slova: odkaz, F, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Arsenal FC, školství, Hry pro nejmenší online, zajímavosti, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, Kliparty pro Office, humor, internetové stránky

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Arkády a plošinovky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Střílecí hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Omalovánky, Sportovní gamesy apod.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Animace, Logické hry, Sportovní hry, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy, země Afriky apod.

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tisk, Jmenovky, Perníčky, Vánoční koledy, Slámový adventní věnec, Borovice, Vánoční dekorace, Text, Staroměstské náměstí, Sněhová vločka, Sněhulák, Umělý vánoční stromek, Brno, Václavské náměstí, Vánoční ozdoby, Vánoční ubrusy, Koleda, Papírové ozdoby, Wallpaper, Santa Claus, Kameňák, Samolepky, Píseň, Koledy, Santa, Silvestr, Film, Třásně, Ohňostroj, Husarské knoflíky, Ostrava apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Wallpapers na PC - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. lze použít v displej, notebook, ultrabook, PC, obrazovka počítače, počítač, monitor, tablet, mobil, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, FreeBSD, Windows 10 Mobile, macOS, Linux Xubuntu, Windows 2000, Windows XP, BlackBerry OS, Windows 98, Mac, Chrome OS. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, letadla, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, auta, motorky, motocykly, dopravní prostředky, budovy a stavby, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, wallpapery. Vyberte si rozměr z 800x600, 412x846, 1152x864, 1280x1024, 1280x768, 2048x1080, 360x720, 1536x2048, 1920x1280, 1920x1440, 360x760, 1600x2560, 2560x1600, 750x1334, 1800x1440, 1024x768 atd.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle a skládačky, Omalovánky, Barbie hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Adventury, Skákací a hopsací gamesky apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zadarmo, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán, pro dospělé, hyperlinky, počítače, Webové online testy zdarma, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Paris Saint-Germain F.C.,

Jeden fór na závěr. Vtip Atentát: Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění
Naše tipy
Charlize Theron
Doporučené odkazy
Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace
Partnerské weby
Vánoční svíčky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (29. leden 2020) slaví svůj svátek Zdislava a Zdislav, zítra (30. leden 2020) oslavuje jmeniny Robin a Erna, pozítří (31. leden 2020) má svátek Marika a Marieta, 1. únor 2020 bude mít svátek Hynek a Jasmína. 2. únor 2020 bude slavit Nela, Nella a Aida.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Ondřej

Přání k svátku pro Kubu

Textové Přání pro Ivu

Narozeniny přítele

SMS pro miláčka

Egypt, pamětihodnosti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů