Textová přání k narozeninám
Ostatní
Skleničku zvedáme - přání k narozeninám

Skleničku zvedáme,
vínečko pijeme,
přejeme Ti zdravíčko,
však jsi naše sluníčko.
Jen to nejlepší přejeme


Přáníčko Skleničku zvedáme je v kategorii Přání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přáníčko Honza. Podívejte se též na Přáníčko Honza. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Honza. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Skleničku zvedáme) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Skleničku zvedáme, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Skleničku zvedáme, přání k narozeninám, Svázaná kytice, elektronické, přáníčko, pro sportovce a sportovce

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovce, partnerku, štamgasty, prababičku, přítele, pravnoučata, tetu, spolužáky a spolužačky, pradědu, švagra, strýčka, expartnerky, myslivce, bafunáře, sestru, slečny, bratra, tatínka, pionýry, muže, seniory, strýce, maminku, podřízené, děti, sourozence, vnoučata, kamarády, děti, milence nebo pro golfisty.


Klíčová slova: elektronické, přáníčko, mms, K narozeninám, přání, dětské, blahopřání, K narozeninám, sms, veršované, oslava, přáníčka, verše, texty, zdarma, Skleničku zvedáme, 2019, text, básnička, k narozeninám, gratulace, narozeniny, obrázky, Skleničku zvedáme, 2019, narozeninové


Dnešní den (21. leden 2019) slaví svůj svátek Běla a Bianka, zítra (22. leden 2019) oslavuje jmeniny Slavomír, Slávek a Chrudoš, pozítří (23. leden 2019) má svátek Zdeněk a Raimund, 24. leden 2019 bude mít svátek Milena, Amanda a Timotej. 25. leden 2019 bude slavit Miloš a Miloň.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Alena

Narozeninové přání pro ženu

Blahopřání pro Marii

Popřejte k narozeninám tatínkovi

Odpouštěcí SMS

Vtipné básničky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů