Textová přání k svatbě
Ostatní
Napřed kluka, potom děvče - přání k svatbě

Napřed kluka, potom děvče,
k tomu dvakrát tolik ještě,
k tomu sladké milování,
ať je štěstí mezi Vámi.


Text Napřed kluka, potom děvče se nachází v sekci Gratulace k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k výročí seznámení. Podívejte se též na Blahopřání Moje drahá ženo. Mohlo by vás také zajímat Přání Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Napřed kluka, potom děvče sdíleli s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Napřed kluka, potom děvče, přání k svatbě, Růže, přáníčko, 2019, pro pravnoučata a pravnoučata

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pravnoučata, ségru, dospělé, prarodiče, ženy, rybáře, vnoučata, podřízené, vnučky, prababičku, expartnery, tenisty, dědečka, hokejisty, synovce, neteř, sportovce, turisty, strýce, vedoucího, přítelkyni, kolegy, profesory, ředitele, partnera, dívky, štamgasty, chlapa, milenku, děti nebo pro přítele.


Klíčová slova: přáníčko, 2019, obrázky, pohlednice, Napřed kluka, potom děvče, narozeninové, mms, K svatbě, veršované, přáníčka, oslava, narozeniny, sms, dětské, zdarma, vtipné, gratulace, elektronické, texty, blahopřání, přání, 2019, verše, básnička, Napřed kluka, potom děvče, K svatbě


Dnešní den (22. únor 2019) slaví svůj svátek Petr a Etela, zítra (23. únor 2019) oslavuje jmeniny Svatopluk a Svatobor, pozítří (24. únor 2019) má svátek Matyáš a Matěj, 25. únor 2019 bude mít svátek Liliana, Lilien a Taras. 26. únor 2019 bude slavit Dorota, Dora a Doris.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Zuzana

Přání k svátku pro Ivanu

Blahopřání pro Kubíka

Přání k narozeninám babičce

Vyznání lásky pomocí SMSky

Flash hry zadarmo

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů