Textová přání k novému roku
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Blahopřání Mílovými kroky je v kategorii Gratulace k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na Blahopřání dvacet roků. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Mílovými kroky se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Mílovými kroky, přání k novému roku, Novoroční přípitek, narozeniny, přáníčka, pro švagrovou a švagrovou

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagrovou, tátu, spolupracovníky, dědečka, štamgasty, holky, ženy, basketbalisty, fotbalisty, kolegy, dospělé, sourozence, učitele, maséry, maminku, tenisty, horolezce, prababičku, seniory, zahrádkáře, rybáře, rodiče, pionýry, junáky, tetu, otce, sportovce, manžela, malé děti, nadřízené nebo pro strýčka.


Klíčová slova: narozeniny, přáníčka, K novému roku, básnička, dětské, sms, obrázky, zdarma, elektronické, přáníčko, pohlednice, Mílovými kroky, K novému roku, veršované, 2019, mms, narozeninové, gratulace, Mílovými kroky, přání, 2019, oslava, blahopřání, ke stažení, vtipné, k narozeninám


Dnešní den (18. červen 2019) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2019) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2019) má svátek Květa, Flóra a Květuše, 21. červen 2019 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2019 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Přání k svátku pro Tomáše

Blahopřání pro Hynka

Přání k narozeninám pro babičku

Vyznání lásky pomocí SMS

Online hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů