Textová přání k novému roku
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Přáníčko Mílovými kroky se nachází v kategorii Blahopřání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na SMS přání pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Mílovými kroky můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Mílovými kroky, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, sms, přáníčka, pro havíře a havíře

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro havíře, horolezce, děti, důchodce, dceru, syna, nadřízené, zahrádkáře, učitele, přátele, přítele, děti, prababičku, tetu, rybáře, ženy, tátu, mámu, kluky, tchána, holky, sousedy, spolupracovníky, partnera, myslivce, kámošky, přítelkyni, strýčka, tatínka, babičku nebo pro turisty.


Klíčová slova: sms, přáníčka, oslava, vtipné, gratulace, přáníčko, ke stažení, text, elektronické, dětské, k narozeninám, texty, Mílovými kroky, narozeninové, přání, obrázky, verše, K novému roku, Mílovými kroky, K novému roku, zdarma, 2019, 2019, básnička, blahopřání, narozeniny


Dnešní den (17. říjen 2019) slaví svůj svátek Hedvika a Heda, zítra (18. říjen 2019) oslavuje jmeniny Lukáš a Donovan, pozítří (19. říjen 2019) má svátek Michaela, Michala a Joel, 20. říjen 2019 bude mít svátek Vendelín, Eunika a Kleopatra. 21. říjen 2019 bude slavit Brigita, Uršula, Brit, Brita a Voršila.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Přání k svátku pro Tomáše

Blahopřání pro Hynka

Přání k narozeninám pro babičku

Vyznání lásky pomocí SMS

Online hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů