Textová přání k novému roku
Ostatní
Mílovými kroky - přání k novému roku

Mílovými kroky
chodí nové roky,
užívejte každý den,
nevíte, co mají za lubem.


Text gratulace Mílovými kroky je v kategorii Přání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání k dvacetinám. Podívejte se též na SMS přání mamince. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Mílovými kroky) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Mílovými kroky, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Mílovými kroky, přání k novému roku, Silvestr 31.12., gratulace, přáníčko, pro hokejisty a hokejisty

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hokejisty, tatínka, babičku, učitele, sousedy, důchodce, učitelky, ředitele, přátele, prarodiče, holky, vnoučata, junáky, malé děti, dceru, mámu, zahrádkáře, turisty, kámošky, fotbalisty, nadřízené, přítele, milenku, strýčka, seniory, bratra, rybáře, dospělé, sestru, horolezce nebo pro spolupracovníky.


Klíčová slova: gratulace, přáníčko, k narozeninám, narozeninové, text, básnička, obrázky, Mílovými kroky, Mílovými kroky, 2019, K novému roku, K novému roku, oslava, veršované, přání, sms, pohlednice, vtipné, texty, dětské, elektronické, verše, ke stažení, blahopřání, přáníčka, zdarma


Dnešní den (7. prosinec 2019) slaví svůj svátek Ambrož a Benjamín, zítra (8. prosinec 2019) oslavuje jmeniny Květoslava a Květomila, pozítří (9. prosinec 2019) má svátek Vratislav a Vratislava, 10. prosinec 2019 bude mít svátek Julie a Juliána. 11. prosinec 2019 bude slavit Dana a Danuše.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Přání k svátku pro Tomáše

Blahopřání pro Hynka

Přání k narozeninám pro babičku

Vyznání lásky pomocí SMS

Online hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů