Textová přání k Vánocům
Ostatní
Ať Ježíšek Vám dá - přání k Vánocům

Ať Ježíšek vám dá to nejhezčí, co má
- lásku, přátelství, štěstí, klid.
A v novém roce se mějte zas o trochu líp.


Text Ať Ježíšek Vám dá patří do sekce Přání k Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání do hospody. Podívejte se též na Gratulace pro muže. Mohlo by vás také zajímat Přání krásných Velikonoc. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Ať Ježíšek Vám dá) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Ať Ježíšek Vám dá, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Ať Ježíšek Vám dá, přání k Vánocům, Vánoční zvoneček, ke stažení, gratulace, pro expartnery a expartnery

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnery, vnučky, trenéry, junáky, podřízené, expartnerky, bafunáře, profesory, spolupracovníky, prababičku, chlapce, tatínka, chlapa, sousedy, kamarády, kámošky, švagra, tchána, spolužáky a spolužačky, učitelky, přítele, pradědu, maséry, rybáře, bratrance, rodiče, milence, tenisty, štamgasty, pravnoučata nebo pro manželku.


Klíčová slova: ke stažení, gratulace, Ať Ježíšek Vám dá, blahopřání, přáníčka, K Vánocům, přání, básnička, narozeniny, 2019, přáníčko, texty, k narozeninám, sms, oslava, K Vánocům, elektronické, narozeninové, dětské, vtipné, Ať Ježíšek Vám dá, pohlednice, veršované, 2019, text, verše


Dnešní den (22. únor 2019) slaví svůj svátek Petr a Etela, zítra (23. únor 2019) oslavuje jmeniny Svatopluk a Svatobor, pozítří (24. únor 2019) má svátek Matyáš a Matěj, 25. únor 2019 bude mít svátek Liliana, Lilien a Taras. 26. únor 2019 bude slavit Dorota, Dora a Doris.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Martina

Přání k svátku pro Marušku

Přání pro Evu

Blahopřání 50 let

SMSky vyznávající lásku

Trable pejskařů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů