Textová přání k novému roku
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Text gratulace Půjdem spolu do hospody je v sekci Blahopřání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Blahopřání Půjdem spolu do hospody. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Půjdem spolu do hospody s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Silvestr 31.12., básnička, přáníčko, pro spolupracovníky a spolupracovníky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolupracovníky, mámu, otce, milence, tatínka, expartnerky, golfisty, bratra, ségru, podřízené, profesorky, expartnery, spolužáky a spolužačky, kustody, zahrádkáře, důchodce, turisty, strýčka, manželku, partnerku, sportovce, myslivce, profesory, strýce, dědečka, děti, sestru, vnučky, muže, tchána nebo pro učitele.


Klíčová slova: básnička, přáníčko, blahopřání, dětské, K novému roku, přání, 2019, obrázky, oslava, k narozeninám, narozeninové, vtipné, Půjdem spolu do hospody, elektronické, K novému roku, přáníčka, narozeniny, zdarma, sms, ke stažení, Půjdem spolu do hospody, pohlednice, texty, verše, 2019, gratulace


Dnešní den (18. duben 2019) slaví svůj svátek Valérie a Verner, zítra (19. duben 2019) oslavuje jmeniny Rostislava a Rostislav, pozítří (20. duben 2019) má svátek Marcela a Odeta, 21. duben 2019 bude mít svátek Selma a Alexandra. 22. duben 2019 bude slavit Evženie a Leonid.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Stanislav

Narozeninové přání pro miláčkovi

Blahopřání pro Davídka

Vše nejlepší k narozeninám

Zamilované stýskací SMS

Přípony souborů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů