Textová přání k novému roku
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Blahopřání Půjdem spolu do hospody je v kategorii Gratulace k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Přání k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Půjdem spolu do hospody se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Novoroční přípitek, veršované, text, pro mámu a mámu

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro mámu, důchodce, dospělé, partnerku, tetu, muže, švagrovou, basketbalisty, expartnery, skauty, přátele, sestru, holky, trenéry, kolegy, podřízené, chlapce, zahrádkáře, rybáře, bratra, tchána, myslivce, vnučky, hokejisty, sestřenici, turisty, milence, vedoucího, strýčka, kluky nebo pro prarodiče.


Klíčová slova: veršované, text, k narozeninám, pohlednice, 2019, oslava, K novému roku, elektronické, Půjdem spolu do hospody, narozeniny, K novému roku, texty, Půjdem spolu do hospody, verše, básnička, přání, blahopřání, obrázky, vtipné, narozeninové, zdarma, gratulace, přáníčka, dětské, sms, ke stažení


Dnešní den (17. říjen 2019) slaví svůj svátek Hedvika a Heda, zítra (18. říjen 2019) oslavuje jmeniny Lukáš a Donovan, pozítří (19. říjen 2019) má svátek Michaela, Michala a Joel, 20. říjen 2019 bude mít svátek Vendelín, Eunika a Kleopatra. 21. říjen 2019 bude slavit Brigita, Uršula, Brit, Brita a Voršila.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Stanislav

Narozeninové přání pro miláčkovi

Blahopřání pro Davídka

Vše nejlepší k narozeninám

Zamilované stýskací SMS

Přípony souborů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů