Textová přání k novému roku
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Přáníčko Půjdem spolu do hospody se nachází v sekci Gratulace k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Gratulace milá maminko. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Půjdem spolu do hospody sdíleli s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, ke stažení, blahopřání, pro učitele a učitele

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitele, kámoše, strýčka, babičku, syna, přítele, bafunáře, přítelkyni, sourozence, horolezce, muže, kámošky, bratra, zahrádkáře, sestru, fotbalisty, vedoucího, spolupracovníky, hokejisty, kluky, kustody, rybáře, přátele, dceru, tchána, profesorky, chlapa, expartnerky, důchodce, seniory nebo pro prarodiče.


Klíčová slova: ke stažení, blahopřání, elektronické, pohlednice, veršované, text, dětské, přáníčko, oslava, verše, zdarma, mms, přání, narozeninové, Půjdem spolu do hospody, básnička, 2019, vtipné, přáníčka, K novému roku, k narozeninám, obrázky, gratulace, sms, narozeniny, texty


Dnešní den (22. únor 2019) slaví svůj svátek Petr a Etela, zítra (23. únor 2019) oslavuje jmeniny Svatopluk a Svatobor, pozítří (24. únor 2019) má svátek Matyáš a Matěj, 25. únor 2019 bude mít svátek Liliana, Lilien a Taras. 26. únor 2019 bude slavit Dorota, Dora a Doris.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Stanislav

Narozeninové přání pro miláčkovi

Blahopřání pro Davídka

Vše nejlepší k narozeninám

Zamilované stýskací SMS

Přípony souborů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Svatební web

Moderní způsob svatebního oznámení online.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů