Textová přání k novému roku
Ostatní
Půjdem spolu do hospody - přání k novému roku

Půjdem spolu do hospody,
na silvestrovské hody,
na panáčka či pivečko,
nebo třeba na vínečko?
Šťastný nový rok.


Text Půjdem spolu do hospody patří do sekce Přání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání 20 roků. Podívejte se též na Blahopřání Vše nejlepší. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Půjdem spolu do hospody sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Půjdem spolu do hospody, přání k novému roku, Šampaňské, narozeniny, narozeninové, pro učitele a učitele

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitele, sourozence, dospělé, pradědu, otce, děti, kámošky, horolezce, sportovce, sestřenici, golfisty, profesorky, milence, maminku, manžela, spolužáky a spolužačky, kolegy, holky, rodiče, přítelkyni, milenku, rybáře, švagrovou, muže, chlapce, partnera, myslivce, expartnerky, dívky, tchána nebo pro kamarády.


Klíčová slova: narozeniny, narozeninové, K novému roku, obrázky, texty, Půjdem spolu do hospody, verše, básnička, elektronické, přáníčko, vtipné, pohlednice, dětské, mms, sms, 2019, ke stažení, text, přáníčka, veršované, přání, Půjdem spolu do hospody, oslava, blahopřání, k narozeninám, K novému roku


Dnešní den (21. srpen 2019) slaví svůj svátek Johana, Johanka, Noemi a Noema, zítra (22. srpen 2019) oslavuje jmeniny Bohuslav a Božislav, pozítří (23. srpen 2019) má svátek Sandra a Tekla, 24. srpen 2019 bude mít svátek Bartoloměj a Natanael. 25. srpen 2019 bude slavit Radim a Elvíra.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Stanislav

Narozeninové přání pro miláčkovi

Blahopřání pro Davídka

Vše nejlepší k narozeninám

Zamilované stýskací SMS

Přípony souborů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou a kontakty, inzerce ZDARMA a bez registrace


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů