Textová přání ke svátku
Ostatní
Markéta - přání ke svátku

Markéta je v kalendáři.
Ať se Ti vždy všechno daří!
Proto prosím dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám.


Přáníčko Markéta patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Gratulace 18 roků. Mohlo by vás také zajímat Gratulace skleničku zvedáme. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Markéta sdílet s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Markéta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Markéta, přání ke svátku, Kytice, gratulace, sms, pro vnoučata a vnoučata

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnoučata, kluky, přítele, tátu, turisty, dědečka, strýčka, synovce, dospělé, bratra, zahrádkáře, sportovce, štamgasty, chlapce, rybáře, sourozence, expartnerky, chlapa, spolužáky a spolužačky, učitelky, spolupracovníky, malé děti, muže, holky, tatínka, švagra, slečny, junáky, maséry, vnuky nebo pro švagrovou.


Klíčová slova: gratulace, sms, básnička, veršované, Markéta, dětské, verše, Markéta, 2020, pohlednice, text, přáníčka, ke stažení, Ke svátku, blahopřání, obrázky, narozeniny, zdarma, vtipné, přáníčko, texty, Ke svátku, oslava, elektronické, narozeninové, mms


Dnešní den (22. leden 2020) slaví svůj svátek Slavomír, Slávek a Chrudoš, zítra (23. leden 2020) oslavuje jmeniny Zdeněk a Raimund, pozítří (24. leden 2020) má svátek Milena, Amanda a Timotej, 25. leden 2020 bude mít svátek Miloš a Miloň. 26. leden 2020 bude slavit Zora a Zoran.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Roman

Přání k svátku pro Boženu

Texty blahopřání ke svatbě

Blahopřání ke kulatinám

Zamilované SMS klukovi

Free wallpapers

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů