Textová přání ke svátku
Ostatní
Markéta - přání ke svátku

Markéta je v kalendáři.
Ať se Ti vždy všechno daří!
Proto prosím dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám.


Blahopřání Markéta je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Roztomilý zajíček. Podívejte se též na Elektronické přáníčko k promoci. Mohlo by vás také zajímat Gratulace skleničku zvedáme. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Markéta s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Markéta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Markéta, přání ke svátku, Tulipány, gratulace, přání, pro pionýry a pionýry

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pionýry, dceru, milenku, maséry, strýce, milence, golfisty, hokejisty, kluky, holčičky, bafunáře, rybáře, chlapa, bratra, tenisty, myslivce, horolezce, profesory, učitelky, šéfa, děti, spolupracovníky, kámošky, tchána, synovce, partnera, pradědu, vedoucího, nadřízené, sestru nebo pro dospělé.


Klíčová slova: gratulace, přání, oslava, texty, 2019, Markéta, obrázky, Ke svátku, zdarma, pohlednice, přáníčka, ke stažení, narozeninové, elektronické, k narozeninám, Markéta, přáníčko, blahopřání, narozeniny, 2019, Ke svátku, veršované, text, dětské, verše, vtipné


Dnešní den (20. říjen 2019) slaví svůj svátek Vendelín, Eunika a Kleopatra, zítra (21. říjen 2019) oslavuje jmeniny Brigita, Uršula, Brit, Brita a Voršila, pozítří (22. říjen 2019) má svátek Sabina, Sabrina, Korina a Kordula, 23. říjen 2019 bude mít svátek Teodor, Theodor, Fedor a Teo. 24. říjen 2019 bude slavit Nina, Selina a Narcis.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Roman

Přání k svátku pro Boženu

Texty blahopřání ke svatbě

Blahopřání ke kulatinám

Zamilované SMS klukovi

Free wallpapers

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů