Textová přání ke svátku
Ostatní
Václav - přání ke svátku

Ač jsi Václav,
nejsi svatý,
a dneska svůj svátek slavíš.
Nemusíme do práce,
no tak ať je legrace!
Legrace a zábava,
je to Tvoje oslava!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Václav se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší. Podívejte se též na Svátek František. Mohlo by vás také zajímat Gratulace a kytička. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Václav s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Václav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Václav, přání ke svátku, Tulipány, 2019, oslava, pro švagrovou a švagrovou

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagrovou, vnoučata, partnera, chlapa, štamgasty, malé děti, sourozence, slečny, důchodce, vedoucího, sestřenici, kluky, expartnerky, hokejisty, sousedy, turisty, spolužáky a spolužačky, přátele, profesorky, dospělé, horolezce, syna, podřízené, spolupracovníky, prarodiče, otce, ženy, přítele, sestru, děti nebo pro tetu.


Klíčová slova: 2019, oslava, Ke svátku, gratulace, obrázky, přáníčka, přání, veršované, sms, narozeniny, dětské, zdarma, pohlednice, narozeninové, verše, přáníčko, k narozeninám, Ke svátku, text, 2019, Václav, básnička, texty, vtipné, elektronické, ke stažení


Dnešní den (7. prosinec 2019) slaví svůj svátek Ambrož a Benjamín, zítra (8. prosinec 2019) oslavuje jmeniny Květoslava a Květomila, pozítří (9. prosinec 2019) má svátek Vratislav a Vratislava, 10. prosinec 2019 bude mít svátek Julie a Juliána. 11. prosinec 2019 bude slavit Dana a Danuše.


Vyhledání

Reklama


OdkazyTexty přání k svátku podle jmen

Přání k svátku pro Rostislava

Textové Přání pro Pavlu

Nejlepší tatínek

Zamilované SMSky pro kluka

Arsenal football club

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů