Textová přání k Velikonocům
Navigace
» Home page
» Odkazy
» Kontakt
Ostatní
Krásné Velikonoce - přání k VelikonocůmKrásné Velikonoce,
barevná vajíčka,
jaro jako malované
a hodně sluníčka.
Veselé Velikonoce přeje ...


Blahopřání Krásné Velikonoce je v kategorii Přání k Velikonocům

Dále vám doporučujeme navštívit PřánípPro babičku. Podívejte se též na Gratulace pro Františka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Když se narodí maličká. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Velikonocům?

Tento vtipný veršovaný text (přání k Velikonocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Vyhledání

Reklama


(c) 2013 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů