Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Janu - přání k jmeninám

Drahá Jano,
na Tvůj sváteční den,
Ti upřímně přeji,
ať se máš hezky,
splň si své sny,
splň si svá přání,
které jsou pro Tebe,
jako sluneční paprsky,
nechť šťastně plynou,
Jano, Tvoje krásná léta!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Pro Janu se nachází v kategorii K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k výročí seznámení. Podívejte se též na Blahopřání a Sudičky. Mohlo by vás také zajímat SMS přání 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Janu s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Janu, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Pro Janu, přání k jmeninám, Růže, oslava, přání, pro dědečka a dědečka

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dědečka, šéfku, cestovatele, teenagery, vojáky, profesorky, děvče, sestru, bratrance, skauty, dvojčata, učitelky, otce, pradědu, profesory, věřící, maséry, chlapy, hudebníky, děti, nejlepšího kamaráda, golfistu, synovce, kámošky, letce, prarodiče, kolegyni, sousedy, miláčka, vedoucí nebo pro bráchu.


Klíčová slova: oslava, přání, k narozeninám, pohlednice, zdarma, nejhezčí, elektronické, Pro Janu, veršované, animace, originální, Pro Janu, K jmeninám, gratulace, K jmeninám, obrázky, sms, básnička, cestovatele, blahopřání, 2023, ecards, ke stažení, přáníčka, verše, humorné, vtipné


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů