Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Přání k důchodu, přáníčka, blahopřání, gratulace

Dlouholetý zaměstnanec se právě ocitl v důchoduOdchod do důchodu je významná životní událost. Odchod ze zaměstnání je pro mnoho lidí příležitost jak mít více času na svoji rodinu, vnuky a vnučky, přátele, kamarády, záliby a koníčky. Někteří lidé se však neumí vyrovnat s tím, že přijdou o denní kontakt se svými bývalými kolegy, kolegyněmi a spolupracovníky a najednou neví co s tolika volným časem dělat. Každopádně pokud váš dobrý kolega případně vedoucí, šéf nebo podřízený, právě odchází do důchodu, je slušností mu za sebe nebo za celý kolektiv poděkovat ve formě přání k odchodu do důchodu. Vhodné je předat i nějaký dar a uspořádat oslavu v restauraci nebo alespoň do práce přinést chlebíčky a zákusky.
Doporučujeme text blahopřání k odchodu do penze před předáním upravit do přijatelné formy. Můžete například vytvořit obrázek do něhož vložíte text některého z přáníček. Lze tak vytvořit efektní diplom. Vytištěný ho pak ostatní pracovníci - kolegové a kolegyně - na rozloučenou podepíší. Diplom nechte zarámovat tak, aby si ho dotyčný senior - již bývalý zaměstnanec nebo zaměstnankyně mohl(a) doma pověsit na zeď. Také můžete poslat tyto vtipné texty, textová přáníčka, blahopřání k odchodu do důchodu pomocí elektronické pošty, SMS zprávy nebo emailem. Text přání k odchodu do důchodu lze připevnit i na podnikovou nástěnku případně umístit na firemní webové stránky. Texty berte pouze jako vzor, ukázku, inspiraci. Vy nejlépe znáte svého kolegu a víte, co se mu bude líbit.


Blahopřání k odchodu od kolegů, kolegyň i dětí

K odchodu do penze obvykle gratulují kolegové, kolegyně nebo zaměstnavatel (ředitel). Záleží však na typu práce. Pokud je odcházející zaměstnanec oblíbený učitel, mohou mu přát jeho děti, resp. studenti. Na rozloučenou mohou nakreslit vtipný obrázek a přidat k němu některý z textů.

Gratulaci k penzi spojte s oslavou

Pokud odchází dlouholetý oblíbený zaměstnanec, tak by pouhé předání blahopřání bylo málo. Doporučujeme provést rozlučkovou oslavu v nějaké příjemné restauraci. Při oslavě po vypití několika skleniček zajisté padne mnoho zajímavých vtipných hlášek kolegů a kolegyň při vzpomínkách na minulost.

Nestačí vám tyto texty blahopřání k penzi? Pak vám nezbude než vstát od počítače a podívat se do kamenných obchodů kde se prodávají různá pamětní přáníčka jak v papírové (typickým představitelem je firma Albi) tak i například v kožené nebo keramické podobě.

Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů