Textová přání k svatbě
Ostatní
Přání k svatbě, přáníčka, blahopřání, gratulace

Svatba bezesporu patří k nejdůležitějšímu milníku partnerského života muže a ženy. Snoubenci si vymění prstýnky, políbí se, hraje romantická hudba, maminky, babičky, někdy i tatínkové pláčou dojetím... Vyvrcholení lásky a konec svobody je tu. Nezbývá než novomanželům popřát, a to buď osobně nebo korespondenčně pomocí barevných papírových přání nebo pomocí elektronických zpráv, emailu či SMS.
Uvedené texty svatebních blahopřání berte pouze jako vzor a inspiraci. Textová přání jsou vhodná ke stažení a k následné úpravě. Doporučujeme jednak upravit oslovení a samotný text (verše, básničky) a jednak grafickou podobu. Stáhněte si zajímavý vtipný romantický obrázek nebo klipart a vložte jej do svatebního přáníčka vytvořeného ve Wordu nebo v grafickém editoru typu Photoshop, Paint shop pro nebo Malování. Takto vytvořené svatební přáníčko je vhodné k vytištění na kvalitní papír. Přání pak vložte do obálky do které můžete vložit i svatební dar ve formě bankovek, poukázek, voucherů apod. Tuto obálku pak diskrétně předejte po/před vlastním svatebním obřadem ženichovi, nevěstě nebo jejím rodičům. Pokud se obřadu neúčastníte, pošlete blahopřání k sňatku nevěstě a ženichovi klasickou poštou. V takovém případě ale nedoporučujeme přikládat do obálky cennosti. Pokud nejste dobrý grafik nebo nemáte čas na experimenty, tak si kupte papírové obrázkové blahopřání k svatbě v papírnictví či v super, hyper, marketu. Tam nejspíš narazíte na běžná papírová Albi přáníčka, která určitě neurazí. Existují však i speciální obchody s dárky ve kterých můžete narazit na originální netradiční svatební dary - na vtipná trička, gadgety apod.

Blahopřání k svatbě pro novomanžele může obsahovat vtipný obrázek

Pokud se žení nebo vdává nepříliš blízká osoba - soused, známý, spolupracovník, spolužák... - tak bude stačit poslat mu text blahopřání k svatbě v elektronické podobě. Elektronickou podobou nemáme na mysli nic jiného než SMS, MMS, email, zpráva na Facebooku, Twitteru, Google+, Skype, ICQ, Whatsapp, Viber apod. Blahopřát k sňatku můžete i virtuálním kamarádům z diskuzí např. na emiminu nebo jiném podobném diskuzním serveru.

Jsme si vědomi, že nic netrvá věčně, ale i přesto zde přání k rozvodu nemáme a nechystáme mít.

Dnešní den (4. červenec 2022) slaví svůj svátek Prokop a Ulrich, zítra (5. červenec 2022) oslavuje jmeniny Cyril a Metoděj, pozítří (6. červenec 2022) má svátek Izaiáš a Spytihněv, 7. červenec 2022 bude mít svátek Bohuslava, Hostivít a Donalda. 8. červenec 2022 bude slavit Nora, Kilián a Edgar.


Vyhledání

Reklama


OdkazyPřáníčka k svátku podle jmen

Text přání k MDŽ

Textové Přání pro Kubíka

Narozeninová přání

Zamilované SMSky holce

Vtipy a vtípky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů