prani.luksoft.cz
Ostatní
Přání k svatbě, přáníčka, blahopřání, gratulace

Svatba bezesporu patří k nejdůležitějšímu milníku partnerského života muže a ženy. Snoubenci si vymění prstýnky, políbí se, hraje romantická hudba, maminky, babičky, někdy i tatínkové pláčou dojetím... Vyvrcholení lásky a konec svobody je tu. Nezbývá než novomanželům popřát, a to buď osobně nebo korespondenčně pomocí barevných papírových přání nebo pomocí elektronických zpráv, emailu či SMS.
Uvedené texty svatebních blahopřání berte pouze jako vzor a inspiraci. Textová přání jsou vhodná ke stažení a k následné úpravě. Doporučujeme jednak upravit oslovení a samotný text (verše, básničky) a jednak grafickou podobu. Stáhněte si zajímavý vtipný romantický obrázek nebo klipart a vložte jej do svatebního přáníčka vytvořeného ve Wordu nebo v grafickém editoru typu Photoshop, Paint shop pro nebo Malování. Takto vytvořené svatební přáníčko je vhodné k vytištění na kvalitní papír. Přání pak vložte do obálky do které můžete vložit i svatební dar ve formě bankovek, poukázek, voucherů apod. Tuto obálku pak diskrétně předejte po/před vlastním svatebním obřadem ženichovi, nevěstě nebo jejím rodičům. Pokud se obřadu neúčastníte, pošlete blahopřání k sňatku nevěstě a ženichovi klasickou poštou. V takovém případě ale nedoporučujeme přikládat do obálky cennosti. Pokud nejste dobrý grafik nebo nemáte čas na experimenty, tak si kupte papírové obrázkové blahopřání k svatbě v papírnictví či v super, hyper, marketu. Tam nejspíš narazíte na běžná papírová Albi přáníčka, která určitě neurazí. Existují však i speciální obchody s dárky ve kterých můžete narazit na originální netradiční svatební dary - na vtipná trička, gadgety apod.

Blahopřání k svatbě pro novomanžele může obsahovat vtipný obrázek

Pokud se žení nebo vdává nepříliš blízká osoba - soused, známý, spolupracovník, spolužák... - tak bude stačit poslat mu text blahopřání k svatbě v elektronické podobě. Elektronickou podobou nemáme na mysli nic jiného než SMS, MMS, email, zpráva na Facebooku, Twitteru, Google+, Skype, ICQ, Whatsapp, Viber apod. Blahopřát k sňatku můžete i virtuálním kamarádům z diskuzí např. na emiminu nebo jiném podobném diskuzním serveru.

Jsme si vědomi, že nic netrvá věčně, ale i přesto zde přání k rozvodu nemáme a nechystáme mít.

Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Prohledat web

Reklamní blok


Partnerské webyBásně

Narozeniny 40 let

Přáníčka ke kulatým narozeninám

Přání ke svatbě

Svátek Petra

Stýskací sms

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů