Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Přání k svatbě, přáníčka, blahopřání, gratulace

Svatba bezesporu patří k nejdůležitějšímu milníku partnerského života muže a ženy. Snoubenci si vymění prstýnky, políbí se, hraje romantická hudba, maminky, babičky, někdy i tatínkové pláčou dojetím... Vyvrcholení lásky a konec svobody je tu. Nezbývá než novomanželům popřát, a to buď osobně nebo korespondenčně pomocí barevných papírových přání nebo pomocí elektronických zpráv, emailu či SMS.
Uvedené texty svatebních blahopřání berte pouze jako vzor a inspiraci. Textová přání jsou vhodná ke stažení a k následné úpravě. Doporučujeme jednak upravit oslovení a samotný text (verše, básničky) a jednak grafickou podobu. Stáhněte si zajímavý vtipný romantický obrázek nebo klipart a vložte jej do svatebního přáníčka vytvořeného ve Wordu nebo v grafickém editoru typu Photoshop, Paint shop pro nebo Malování. Takto vytvořené svatební přáníčko je vhodné k vytištění na kvalitní papír. Přání pak vložte do obálky do které můžete vložit i svatební dar ve formě bankovek, poukázek, voucherů apod. Tuto obálku pak diskrétně předejte po/před vlastním svatebním obřadem ženichovi, nevěstě nebo jejím rodičům. Pokud se obřadu neúčastníte, pošlete blahopřání k sňatku nevěstě a ženichovi klasickou poštou. V takovém případě ale nedoporučujeme přikládat do obálky cennosti. Pokud nejste dobrý grafik nebo nemáte čas na experimenty, tak si kupte papírové obrázkové blahopřání k svatbě v papírnictví či v super, hyper, marketu. Tam nejspíš narazíte na běžná papírová Albi přáníčka, která určitě neurazí. Existují však i speciální obchody s dárky ve kterých můžete narazit na originální netradiční svatební dary - na vtipná trička, gadgety apod.

Blahopřání k svatbě pro novomanžele může obsahovat vtipný obrázek

Pokud se žení nebo vdává nepříliš blízká osoba - soused, známý, spolupracovník, spolužák... - tak bude stačit poslat mu text blahopřání k svatbě v elektronické podobě. Elektronickou podobou nemáme na mysli nic jiného než SMS, MMS, email, zpráva na Facebooku, Twitteru, Google+, Skype, ICQ, Whatsapp, Viber apod. Blahopřát k sňatku můžete i virtuálním kamarádům z diskuzí např. na emiminu nebo jiném podobném diskuzním serveru.

Jsme si vědomi, že nic netrvá věčně, ale i přesto zde přání k rozvodu nemáme a nechystáme mít.

Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů