Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Každého to jednou čeká - přání k svatbě

Každého to jednou čeká,
Vás dva už to potkalo,
já Vám přeji do života,
aby Vám to klapalo.


Blahopřání Každého to jednou čeká je v kategorii K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Velikonocům. Podívejte se též na Blahopřání Veselé Vánoce všem. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro tatínka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (Každého to jednou čeká) můžete sdílet s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

SMS textová gratulace k svatbě, přáníčko každého to jednou čeká

květinový svatební dort, každého to jednou čeká, přání k svatběKaždého to jednou čeká, přání k svatbě, Kytice, obrázky, básnička, pro nadřízeného a nadřízeného

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízeného, chlapce, švagrovou, sportovkyni, zaměstnance, tchyni, učitele, bráchu, děvče, tetu, paní učitelku, šéfovou, zetě, pravnoučata, trenéry, keškaře, nejlepší kamarádku, švagra, šéfku, učitelky, dědečka, faráře, otce, milenku, děvčátko, vnoučata, dospělé, prababičku, miláčka, cestovatele nebo pro puberťáka.


Klíčová slova: obrázky, básnička, gratulace, mms, K svatbě, dětské, k narozeninám, elektronické, přání, online, ecards, gif, nejhezčí, animované, narozeniny, vtipné, 2024, originální, švagrovou, pohlednice, blahopřání, 2024, Každého to jednou čeká, sms, humorné, verše, narozeninové


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů