Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Každého to jednou čeká - přání k svatbě

Každého to jednou čeká,
Vás dva už to potkalo,
já Vám přeji do života,
aby Vám to klapalo.


Přáníčko Každého to jednou čeká patří do kategorie K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Velikonocům. Podívejte se též na Gratulace Milý taťko. Mohlo by vás také zajímat Text gratulace ke svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Každého to jednou čeká sdíleli s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, Růžička, gif, ecards, pro zaměstnance a zaměstnance

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zaměstnance, štamgasty, nejlepší kamarádku, slečnu, prarodiče, kamarádku, vnuky, basketbalisty, vinaře, malé děti, zetě, švagra, tchyni, turisty, tetu, miláčka, tenisty, bafunáře, letce, partnerku, muže, pionýry, vojáky, horolezce, účetní, dědu, puberťáka, babičku, kluky, šéfku nebo pro šéfovou.


Klíčová slova: gif, ecards, dětské, 2023, vtipné, narozeninové, elektronické, Každého to jednou čeká, oslava, zdarma, přáníčko, přání, Každého to jednou čeká, gratulace, online, humorné, K svatbě, přáníčka, verše, obrázky, básnička, sms, animace, k narozeninám, text, originální


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů