Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Každého to jednou čeká - přání k svatbě

Každého to jednou čeká,
Vás dva už to potkalo,
já Vám přeji do života,
aby Vám to klapalo.


Blahopřání Každého to jednou čeká je v sekci K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Velikonocům. Podívejte se též na Přání Porcelánová svatba. Mohlo by vás také zajímat Přání mílovými kroky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Každého to jednou čeká s přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, Kytičky, pohlednice, obrázky, pro myslivce a myslivce

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro myslivce, prarodiče, švagra, chlapečka, milence, dědečka, dospělé, vnuky, zaměstnance, keškaře, profesorky, pravnoučata, děti, bráchu, rockera, bráchu, strýčka, vinaře, kytaristu, kamarádku, děvčátko, ženy, vnučky, kámošky, faráře, holky, seniory, kuchaře, muže, synovce nebo pro důchodce.


Klíčová slova: pohlednice, obrázky, dětské, Každého to jednou čeká, 2023, animované, narozeninové, přáníčko, zdarma, online, originální, verše, blahopřání, gratulace, mms, přáníčka, k narozeninám, narozeniny, švagra, K svatbě, sms, oslava, texty, přání, nejhezčí, ke stažení, veršované


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů