Textová přání k svatbě
Ostatní
Každého to jednou čeká - přání k svatbě

Každého to jednou čeká,
Vás dva už to potkalo,
já Vám přeji do života,
aby Vám to klapalo.


Text gratulace Každého to jednou čeká je v sekci Blahopřání k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Velikonocům. Podívejte se též na Přáníčko svatba. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Láska a přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Každého to jednou čeká? Potom se o text podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, Květiny, blahopřání, <strong>K svatbě</strong>, pro kámošky a kámošky

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámošky, expartnerky, švagra, pionýry, tátu, ženy, vnuky, dceru, strýce, bratra, štamgasty, učitelky, vedoucího, otce, malé děti, muže, synovce, havíře, kustody, kámoše, děti, dospělé, vnučky, kluky, sportovce, dívky, maséry, prarodiče, šéfa, bafunáře nebo pro strýčka.


Klíčová slova: blahopřání, K svatbě, přáníčka, k narozeninám, K svatbě, přání, sms, verše, obrázky, texty, mms, pohlednice, narozeninové, přáníčko, Každého to jednou čeká, básnička, elektronické, gratulace, text, veršované, zdarma, vtipné, 2020, oslava, ke stažení, narozeniny


Dnešní den (6. duben 2020) slaví svůj svátek Vendula a Venuše, zítra (7. duben 2020) oslavuje jmeniny Heřman a Hermína, pozítří (8. duben 2020) má svátek Ema, Emma a Konstantýna, 9. duben 2020 bude mít svátek Dušan a Dušana. 10. duben 2020 bude slavit Darja a Darie.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Markéta

Přání k svátku pro Ludmilu

Blahopřání pro Jindřicha

Gratulace k narozeninám babičce

Zamilované SMS

Co je to Ubuntu?

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů