prani.luksoft.cz
Ostatní
Každého to jednou čeká - přání k svatbě

Každého to jednou čeká,
Vás dva už to potkalo,
já Vám přeji do života,
aby Vám to klapalo.


Blahopřání Každého to jednou čeká je v sekci K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání k Velikonocům. Podívejte se též na Gratulace a krásné Velikonoce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro tatínka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Každého to jednou čeká s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Každého to jednou čeká, přání k svatbě, Kytičky, online, humorné, pro teenagery a teenagery

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro teenagery, bratra, podřízené, maminku, myslivce, hokejisty, kámoše, štamgasty, vojáka, turisty, golfistu, děti, včelaře, seniory, ředitele, strýce, vedoucí, skauty, chlapečka, motorkáře, fotbalisty, cyklisty, prababičku, strejdu, nejlepší kamarádku, sportovce, spolužáky a spolužačky, tchána, horolezce, lékaře nebo pro kluky.


Klíčová slova: online, humorné, gratulace, zdarma, narozeninové, přáníčka, ke stažení, animované, originální, narozeniny, vtipné, K svatbě, pohlednice, verše, 2022, texty, k narozeninám, dětské, animace, gif, K svatbě, Každého to jednou čeká, oslava, mms, básnička, přání


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklamní blok


Naše tipySvátek Vladimír

Narozeninové přání ženě

Blahopřání pro Janu

Přání k narozeninám mamince

Zamilované SMSky

Přípony souborů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů