Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Posílám Ti kytičku - přání k Valentýnu

Posílám Ti kytičku
a přáníčko v srdíčku:
Miluju Tě, krásného Valentýna,
jsi pro mě na světě ta jediná.


Přáníčko Posílám Ti kytičku je v sekci K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 25 roků. Podívejte se též na Gratulace Ppo babičku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace osmnáctiny. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Posílám Ti kytičku s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace k Valentýnu, přáníčko posílám Ti kytičku

prsten, posílám Ti kytičku, přání k ValentýnuPosílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, Kytičky, gif, obrázky, pro tenistky a tenistky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenistky, prarodiče, dědu, rybáře, šéfa, chlapa, vojáky, skauty, elektrikáře, motorkáře, babičku, přítele, bafunáře, fotbalisty, spolupracovníky, rockera, chlapy, vnoučata, učitele, spolužáky a spolužačky, tchána, vedoucí, zeťáka, expartnerky, kustody, zahrádkáře, tetu, otce, děti, dědečka nebo pro bratra.


Klíčová slova: gif, obrázky, verše, sms, online, vtipné, mms, přání, texty, text, originální, básnička, K Valentýnu, veršované, Posílám Ti kytičku, nejhezčí, pohlednice, zdarma, dědu, animované, 2024, humorné, blahopřání, K Valentýnu, přáníčka, narozeniny, elektronické


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů