Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Posílám Ti kytičku - přání k Valentýnu

Posílám Ti kytičku
a přáníčko v srdíčku:
Miluju Tě, krásného Valentýna,
jsi pro mě na světě ta jediná.


Text Posílám Ti kytičku patří do sekce K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 25 roků. Podívejte se též na Přáníčko pro tchýni. Mohlo by vás také zajímat Textové přáníčko k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Posílám Ti kytičku? Potom se o text podělte s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, Tulipány, k narozeninám, gif, pro keškaře a keškaře

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro keškaře, rockera, paní učitelku, maminku, chlapečka, strejdu, nejlepší kamarádku, sestřenici, miláčka, ženu, vojáka, účetní, tchána, kamarády, babičku, vnuka, expartnerky, partnerku, bráchu, sestru, profesorky, hokejisty, zahrádkáře, sportovkyni, chlapce, snachu, slečnu, chlapy, rodiče, přítelkyni nebo pro manžela.


Klíčová slova: k narozeninám, gif, vtipné, přáníčko, sms, texty, text, 2024, originální, nejhezčí, animované, Posílám Ti kytičku, pohlednice, 2024, animace, verše, online, elektronické, paní učitelku, K Valentýnu, básnička, veršované, mms, zdarma, přání, narozeniny, narozeninové


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů