Textová přání k Valentýnu
Ostatní
Posílám Ti kytičku - přání k Valentýnu

Posílám Ti kytičku
a přáníčko v srdíčku:
Miluju Tě, krásného Valentýna,
jsi pro mě na světě ta jediná.


Přáníčko Posílám Ti kytičku se nachází v kategorii Blahopřání k Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 25 roků. Podívejte se též na Blahopřání milý táta. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Posílám Ti kytičku můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, Tulipány, oslava, mms, pro otce a otce

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otce, nadřízené, myslivce, sousedy, maséry, prababičku, sourozence, ředitele, šéfa, pionýry, strýčka, tchyni, sestru, mámu, podřízené, babičku, dceru, fotbalisty, tchána, děti, sportovce, dívky, rodiče, seniory, přítele, pradědu, vnuky, švagrovou, syna, expartnery nebo pro basketbalisty.


Klíčová slova: oslava, mms, K Valentýnu, gratulace, narozeniny, přáníčka, pohlednice, Posílám Ti kytičku, texty, sms, blahopřání, dětské, 2021, verše, zdarma, K Valentýnu, 2021, elektronické, veršované, přání, narozeninové, přáníčko, vtipné, obrázky, básnička, Posílám Ti kytičku


Dnešní den (27. únor 2021) slaví svůj svátek Alexandr a Alexander, zítra (28. únor 2021) oslavuje jmeniny Lumír a Kira, pozítří (1. březen 2021) má svátek Bedřich a Bedřiška, 2. březen 2021 bude mít svátek Anežka, Ágnes a Inéz. 3. březen 2021 bude slavit Kamil a Vladivoj.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Roman

Narozeninové přání pro syna

Blahopřání pro Jarmila

SMS přáníčko k narozeninám

Zamilované SMSky miláčkovi

Vtipy, frky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů