Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Posílám Ti kytičku - přání k Valentýnu

Posílám Ti kytičku
a přáníčko v srdíčku:
Miluju Tě, krásného Valentýna,
jsi pro mě na světě ta jediná.


Blahopřání Posílám Ti kytičku se nachází v kategorii K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 25 roků. Podívejte se též na Blahopřání Malé děcko. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Vše nejlepší. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Posílám Ti kytičku se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, Růže, originální, k narozeninám, pro profesorky a profesorky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesorky, geokeškaře, vojáky, ředitelku, tátu, holky, vnučku, profesory, manželku, rybáře, basketbalisty, slečny, vnuka, dvojčata, chlapečka, tatínka, ženy, dětičky, přítelkyni, ségru, spolužáky a spolužačky, přítele, kolegy, milenku, nadřízeného, slečnu, vnučky, prarodiče, synovce, cestovatele nebo pro šéfovou.


Klíčová slova: originální, k narozeninám, K Valentýnu, veršované, narozeniny, oslava, blahopřání, K Valentýnu, nejhezčí, texty, narozeninové, online, zdarma, text, dětské, 2023, Posílám Ti kytičku, gratulace, vojáky, básnička, animace, ecards, mms, 2023, přání, animované, přáníčka


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů