Textová přání k Valentýnu
Ostatní
Posílám Ti kytičku - přání k Valentýnu

Posílám Ti kytičku
a přáníčko v srdíčku:
Miluju Tě, krásného Valentýna,
jsi pro mě na světě ta jediná.


Blahopřání Posílám Ti kytičku je v kategorii Přání k Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 25 roků. Podívejte se též na SMS přání pro dítě. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Posílám Ti kytičku) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, Svázaná kytice, elektronické, blahopřání, pro kolegy a kolegy

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegy, prababičku, bratrance, švagra, manžela, expartnery, tenisty, přítelkyni, seniory, basketbalisty, děti, kámošky, kustody, důchodce, tchyni, pravnoučata, rybáře, syna, kluky, holky, pionýry, sportovce, slečny, děti, horolezce, fotbalisty, rodiče, strýčka, vnoučata, tatínka nebo pro neteř.


Klíčová slova: elektronické, blahopřání, obrázky, vtipné, 2020, přáníčka, přání, sms, mms, Posílám Ti kytičku, verše, pohlednice, Posílám Ti kytičku, veršované, ke stažení, text, K Valentýnu, přáníčko, K Valentýnu, texty, oslava, básnička, 2020, zdarma, dětské, gratulace


Dnešní den (27. listopad 2020) slaví svůj svátek Xenie a Oxana, zítra (28. listopad 2020) oslavuje jmeniny René a Tristan, pozítří (29. listopad 2020) má svátek Zina a Zinajda, 30. listopad 2020 bude mít svátek Ondřej a Ondřejka. 1. prosinec 2020 bude slavit Iva a Edmund.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Roman

Narozeninové přání pro syna

Blahopřání pro Jarmila

SMS přáníčko k narozeninám

Zamilované SMSky miláčkovi

Vtipy, frky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů