Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Posílám Ti kytičku - přání k Valentýnu

Posílám Ti kytičku
a přáníčko v srdíčku:
Miluju Tě, krásného Valentýna,
jsi pro mě na světě ta jediná.


Text Posílám Ti kytičku patří do kategorie K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání 25 roků. Podívejte se též na Gratulace 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace a kytička. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Posílám Ti kytičku s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Posílám Ti kytičku, přání k Valentýnu, Růžička, K Valentýnu, Posílám Ti kytičku, pro faráře a faráře

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro faráře, vnučky, muzikanta, hokejisty, expartnerky, učitelky, účetní, keškaře, golfisty, seniory, chlapa, kámoše, důchodce, vedoucího, vojáky, bratra, lékaře, zetě, šéfku, manžela, kuchaře, nadřízeného, sportovkyni, milence, chlapy, bráchu, pejskaře, tchyni, kolegyni, řidiče nebo pro maséry.


Klíčová slova: K Valentýnu, Posílám Ti kytičku, veršované, blahopřání, básnička, K Valentýnu, Posílám Ti kytičku, gratulace, verše, texty, pohlednice, 2023, 2023, přání, humorné, elektronické, dětské, animace, přáníčko, mms, narozeninové, obrázky, animované, k narozeninám, přáníčka, ke stažení


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů