Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
25 let - přání k výročí svatby

Čtvrtstoletí spolu!
Tak to klobouk dolů!
Gratulujeme Vám ke stříbrné svatbě.


Přáníčko 25 let je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro dědečka. Podívejte se též na Blahopřání, valentýnky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný 25 let můžete sdílet s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

25 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

25 let, přání k výročí svatby, Kytice, básnička, originální, pro bafunáře a bafunáře

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, holčičku, vedoucí, havíře, sestřenici, strýčka, chlapce, ředitele, věřící, vnučky, nejlepší kamarádku, syna, řidiče, chlapečka, profesorky, myslivce, expartnery, tchyni, synovce, strýce, vnučku, kámošky, bráchu, pradědu, chlapa, milence, sousedy, prababičku, vojáka, strejdu nebo pro sportovce.


Klíčová slova: básnička, originální, narozeninové, pohlednice, zdarma, humorné, K výročí svatby, sms, narozeniny, přáníčko, blahopřání, přáníčka, text, texty, elektronické, obrázky, animace, ke stažení, verše, 2023, veršované, 25 let, gratulace, 25 let, přání, dětské


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů