prani.luksoft.cz
Ostatní
25 let - přání k výročí svatby

Čtvrtstoletí spolu!
Tak to klobouk dolů!
Gratulujeme Vám ke stříbrné svatbě.


Přáníčko 25 let patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro dědečka. Podívejte se též na Gratulace k dvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro tchýni. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem 25 let s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

25 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

25 let, přání k výročí svatby, Růžička, zdarma, animace, pro chlapa a chlapa

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapa, kolegu, rybáře, vnoučata, zahrádkáře, zeťáka, učitele, holky, vnučku, důchodce, nejlepšího kamaráda, bafunáře, vedoucího, včelaře, seniory, sestřenici, zaměstnance, kamarády, letce, slečny, manželku, nadřízeného, dědu, nadřízené, švagrovou, vnuka, syna, mámu, sportovce, strýčka nebo pro tchána.


Klíčová slova: zdarma, animace, 2022, přáníčka, mms, 25 let, texty, gif, básnička, veršované, online, k narozeninám, dětské, K výročí svatby, obrázky, přání, blahopřání, humorné, gratulace, verše, K výročí svatby, narozeninové, narozeniny, pohlednice, přáníčko, ke stažení


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Prohledat web

Reklamní blok


Partnerské webyText přání k svátku Karel

Přání k svátku pro Zdendu

Přání pro Kubu

Blahopřání ke kulatým narozeninám

Zamilované SMS pro holku

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů