Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
25 let - přání k výročí svatby

Čtvrtstoletí spolu!
Tak to klobouk dolů!
Gratulujeme Vám ke stříbrné svatbě.


Přáníčko 25 let je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro dědečka. Podívejte se též na Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Mohlo by vás také zajímat Kdyby ani na chleba nebylo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem 25 let s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

25 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

25 let, přání k výročí svatby, Květiny, texty, gif, pro ženu a ženu

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ženu, miláčka, chlapce, přítelkyni, nejlepší kamarádku, účetní, skauty, expartnery, dospělé, zaměstnance, kámošky, kolegy, mámu, strýčka, pejskaře, bratra, partnera, junáky, sestřenici, trenéry, šéfa, hudebníky, kolegu, holčičky, kněze, kamioňáka, paní učitelku, bráchu, děvče, expartnerky nebo pro rockera.


Klíčová slova: texty, gif, ecards, vtipné, dětské, K výročí svatby, elektronické, 2023, animované, blahopřání, veršované, K výročí svatby, obrázky, text, 25 let, narozeniny, přáníčko, originální, chlapce, zdarma, básnička, k narozeninám, 25 let, animace, verše, přání, sms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů