Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
25 let - přání k výročí svatby

Čtvrtstoletí spolu!
Tak to klobouk dolů!
Gratulujeme Vám ke stříbrné svatbě.


Přáníčko 25 let se nachází v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro dědečka. Podívejte se též na Gratulace pro Evu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 18 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem 25 let? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

25 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

25 let, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, zdarma, nejhezčí, pro bafunáře a bafunáře

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, bráchu, mámu, bratrance, letce, vnučky, rockera, nadřízené, vnučku, rodiče, otce, sousedy, sportovkyni, zetě, vojáky, partnerku, prababičku, dědu, havíře, dceru, vnoučata, keškaře, kustody, kamioňáka, šéfovou, tenisty, ženu, skauty, profesorky, muže nebo pro ředitele.


Klíčová slova: zdarma, nejhezčí, dětské, přání, k narozeninám, humorné, gif, mms, verše, přáníčko, oslava, 2024, 25 let, gratulace, ecards, K výročí svatby, text, animace, mámu, elektronické, básnička, pohlednice, blahopřání, online, animované, ke stažení, 2024


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů