Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
25 let - přání k výročí svatby

Čtvrtstoletí spolu!
Tak to klobouk dolů!
Gratulujeme Vám ke stříbrné svatbě.


Blahopřání 25 let se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit SMS přání pro dědečka. Podívejte se též na Přání skleničku zvedáme. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka 25 let s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

25 let, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko 25 let

výročí oslava, 25 let, přání k výročí svatby25 let, přání k výročí svatby, Růže, ke stažení, vtipné, pro syna a syna

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro syna, kolegu, neteř, včelaře, pravnoučata, chlapy, rybáře, učitele, dědečka, golfistu, holky, dceru, slečnu, junáky, dívky, kytaristu, partnerku, vodáka, dětičky, podřízené, fotbalisty, maséry, kamarádku, řidiče, děti, profesorky, sportovce, strejdu, holčičku, důchodce nebo pro tetu.


Klíčová slova: ke stažení, vtipné, K výročí svatby, dětské, gif, K výročí svatby, online, gratulace, veršované, mms, 25 let, animované, animace, ecards, narozeninové, pohlednice, oslava, narozeniny, neteř, přáníčka, humorné, 2024, 2024, text, přání, blahopřání, texty


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů