Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dědečka - přání k narozeninám

Do kalendáře hledíme,
narozeniny dědečka tam vidíme!
Pozvedáme plnou číši vínečka
a přejeme mu hodně zdravíčka.


Blahopřání Pro dědečka patří do sekce K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání K narozeninám. Podívejte se též na Blahopřání 50 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro dědečka sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dědečka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro dědečka

paní s dortem, pro dědečka, přání k narozeninámPro dědečka, přání k narozeninám, Tulipány, blahopřání, text, pro řidiče a řidiče

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro řidiče, vedoucí, babičku, sportovce, ředitele, vojáka, manžela, partnerku, havíře, junáky, nadřízené, štamgasty, děvče, holčičky, dědu, holky, muzikanta, paní učitelku, turisty, tátu, pravnoučata, zaměstnance, myslivce, kuchaře, kluky, chlapečka, milence, synovce, trenéry, rockera nebo pro podřízené.


Klíčová slova: blahopřání, text, zdarma, přání, elektronické, přáníčko, sms, K narozeninám, gif, 2024, originální, gratulace, online, animace, Pro dědečka, humorné, narozeninové, k narozeninám, babičku, nejhezčí, Pro dědečka, obrázky, mms, narozeniny, oslava, vtipné, ke stažení


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů