prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro dědečka - přání k narozeninám

Do kalendáře hledíme,
narozeniny dědečka tam vidíme!
Pozvedáme plnou číši vínečka
a přejeme mu hodně zdravíčka.


Blahopřání Pro dědečka je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání K narozeninám. Podívejte se též na Gratulace Vše nejlepší. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro přítele. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Pro dědečka? Potom se o text podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dědečka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro dědečka, přání k narozeninám, Květiny, verše, <strong>Pro dědečka</strong>, pro kustody a kustody

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kustody, zahradníka, pionýry, slečnu, rodiče, geokeškaře, manželku, švagrovou, slečny, včelaře, chlapce, prababičku, dospělé, dědečka, babičku, ségru, tchyni, tenisty, šéfovou, řidiče, elektrikáře, učitele, děvče, lékaře, syna, šéfku, synovce, sestřenici, motorkáře, bratra nebo pro pejskaře.


Klíčová slova: verše, Pro dědečka, gif, text, sms, humorné, K narozeninám, přáníčka, K narozeninám, Pro dědečka, pohlednice, blahopřání, básnička, dětské, obrázky, veršované, ecards, k narozeninám, vtipné, mms, animace, přání, přáníčko, originální, narozeniny, online


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Prohledat web

Reklamní blok


Naše tipyText přání k svátku Eva

Přání k svátku pro Jardu

Přání pro Kamila

Blahopřání k narozeninám dědečkovi

Zamilované SMS na dobrou noc

Pochybné pranostiky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů