Textová přání k narozeninám
Ostatní
Pro dědečka - přání k narozeninám

Do kalendáře hledíme,
narozeniny dědečka tam vidíme!
Pozvedáme plnou číši vínečka
a přejeme mu hodně zdravíčka.


Text gratulace Pro dědečka je v sekci Blahopřání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání K narozeninám. Podívejte se též na Přání Vánoce splněných snů. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Věděli jsme to. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Pro dědečka můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dědečka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro dědečka, přání k narozeninám, Kytičky, texty, přáníčko, pro partnera a partnera

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnera, dívky, učitele, holčičky, hokejisty, milenku, tetu, ženy, dědečka, prababičku, dceru, spolužáky a spolužačky, přítele, chlapa, prarodiče, šéfa, otce, horolezce, expartnerky, tenisty, maminku, manželku, štamgasty, strýčka, chlapce, basketbalisty, děti, turisty, syna, děti nebo pro dospělé.


Klíčová slova: texty, přáníčko, narozeniny, K narozeninám, dětské, verše, K narozeninám, blahopřání, 2020, sms, přání, Pro dědečka, vtipné, narozeninové, Pro dědečka, text, mms, gratulace, zdarma, 2020, ke stažení, k narozeninám, básnička, obrázky, elektronické, oslava


Dnešní den (29. květen 2020) slaví svůj svátek Maxmilián, Max a Maxim, zítra (30. květen 2020) oslavuje jmeniny Ferdinand a Elmar, pozítří (31. květen 2020) má svátek Kamila a Petronela, 1. červen 2020 bude mít svátek Laura, Lora, Loreta a Lorna. 2. červen 2020 bude slavit Jarmil a Jaromil.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Michaela

Přání k svátku pro Věru

Přání pro Miroslava

Blahopřání 75 let

SMS na dobré ráno

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů