Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dědečka - přání k narozeninám

Do kalendáře hledíme,
narozeniny dědečka tam vidíme!
Pozvedáme plnou číši vínečka
a přejeme mu hodně zdravíčka.


Přáníčko Pro dědečka patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání K narozeninám. Podívejte se též na Blahopřání 20 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Ať problémy Tě nezaskočí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro dědečka s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dědečka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Pro dědečka, přání k narozeninám, Růžička, Pro dědečka, nejhezčí, pro hokejisty a hokejisty

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hokejisty, kluky, babičku, šéfku, maséry, zahradníka, neteř, bratrance, kustody, strejdu, muže, turisty, přátele, chlapce, chlapečka, tenistky, důchodce, otužilce, sourozence, lékaře, geokeškaře, pradědu, učitele, sestřenici, profesory, strýčka, myslivce, nejlepší kamarádku, faráře, šéfovou nebo pro nadřízeného.


Klíčová slova: Pro dědečka, nejhezčí, 2023, k narozeninám, originální, ke stažení, gratulace, narozeninové, 2023, dětské, vtipné, blahopřání, texty, narozeniny, animované, přáníčko, sms, animace, zdarma, pohlednice, Pro dědečka, K narozeninám, oslava, přáníčka, básnička, verše


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů