Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dědečka - přání k narozeninám

Do kalendáře hledíme,
narozeniny dědečka tam vidíme!
Pozvedáme plnou číši vínečka
a přejeme mu hodně zdravíčka.


Text Pro dědečka je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání K narozeninám. Podívejte se též na Gratulace Velikonoce jsou zde. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro Adama. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro dědečka s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dědečka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro dědečka

pán s dortem, pro dědečka, přání k narozeninámPro dědečka, přání k narozeninám, Květiny, K narozeninám, 2024, pro nejlepšího kamaráda a nejlepšího kamaráda

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nejlepšího kamaráda, dvojčata, kamioňáka, lesníka, ségru, trenéry, kamarádku, šéfovou, babičku, zaměstnance, rodiče, sestru, hudebníky, řidiče, nadřízeného, pradědu, sourozence, spolupracovníky, profesorky, kolegy, fotbalisty, šéfa, rockera, myslivce, expartnery, turisty, nejlepší kamarádku, sousedy, dědu, letce nebo pro paní učitelku.


Klíčová slova: K narozeninám, 2024, gratulace, básnička, blahopřání, Pro dědečka, dětské, animované, animace, text, vtipné, přání, K narozeninám, originální, sms, humorné, verše, elektronické, kamioňáka, 2024, veršované, narozeniny, oslava, texty, Pro dědečka, ke stažení, přáníčko


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů