Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro dědečka - přání k narozeninám

Do kalendáře hledíme,
narozeniny dědečka tam vidíme!
Pozvedáme plnou číši vínečka
a přejeme mu hodně zdravíčka.


Blahopřání Pro dědečka je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Texty přání K narozeninám. Podívejte se též na Gratulace k narození novorozence. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro dědečka sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro dědečka, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Pro dědečka, přání k narozeninám, Kytice, obrázky, dětské, pro zaměstnance a zaměstnance

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zaměstnance, letce, kolegyni, motorkáře, nejlepšího kamaráda, vojáky, pejskaře, cestovatele, ředitelku, pradědu, vedoucí, děti, šéfovou, dětičky, dědu, mistra, turisty, pravnoučata, kámošky, bráchu, chlapečka, dědečka, basketbalisty, vnoučata, manžela, muže, sourozence, lesníka, neteř, štamgasty nebo pro rybáře.


Klíčová slova: obrázky, dětské, pohlednice, elektronické, narozeninové, animované, Pro dědečka, přáníčko, mms, text, humorné, K narozeninám, přání, texty, gratulace, básnička, originální, zdarma, kolegyni, Pro dědečka, 2023, narozeniny, oslava, K narozeninám, nejhezčí, ke stažení, 2023


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů