Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro muže - přání k narozeninám

Rok se s rokem sešel zase,
tak se ožer jako prase.
Už je Ti zase o rok víc,
nedělej si z toho z hola nic.
Chlastej ať nic nezbude!!!
Lepší to už opravdu nebude


Přáníčko Pro muže se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Pro babičku. Podívejte se též na Blahopřání k svatbě. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento text (Pro muže) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro muže, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Pro muže, přání k narozeninám, Svázaná kytice, narozeninové, texty, pro dětičky a dětičky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dětičky, bafunáře, letce, turisty, vnoučata, spolužáky a spolužačky, nejlepšího kamaráda, dědu, tatínka, účetní, geokeškaře, spolupracovníky, sportovce, syna, důchodce, děti, švagrovou, lékaře, rodiče, paní učitelku, pejskaře, holky, hokejisty, prababičku, bráchu, včelaře, kustody, ředitelku, učitelky, ženu nebo pro strýce.


Klíčová slova: narozeninové, texty, K narozeninám, blahopřání, K narozeninám, elektronické, animace, humorné, Pro muže, Pro muže, přáníčko, básnička, přáníčka, zdarma, obrázky, mms, nejhezčí, veršované, letce, originální, pohlednice, sms, online, dětské, ke stažení, přání, verše


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů