Textová přání k narozeninám
Ostatní
Pro muže - přání k narozeninám

Rok se s rokem sešel zase,
tak se ožer jako prase.
Už je Ti zase o rok víc,
nedělej si z toho z hola nic.
Chlastej ať nic nezbude!!!
Lepší to už opravdu nebude


Blahopřání Pro muže je v sekci Blahopřání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Pro babičku. Podívejte se též na Přání pro moji maminku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Pro muže můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro muže, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Pro muže, přání k narozeninám, Tulipány, veršované, blahopřání, pro rodiče a rodiče

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rodiče, bratra, kustody, šéfa, expartnery, holky, podřízené, junáky, profesory, fotbalisty, slečny, maséry, tátu, mámu, učitelky, kolegy, profesorky, strýce, kámoše, manželku, sportovce, pradědu, nadřízené, myslivce, strýčka, neteř, švagrovou, štamgasty, sestřenici, kluky nebo pro děti.


Klíčová slova: veršované, blahopřání, verše, básnička, narozeniny, elektronické, přáníčka, gratulace, obrázky, K narozeninám, 2020, dětské, text, 2020, k narozeninám, vtipné, sms, ke stažení, mms, Pro muže, zdarma, K narozeninám, texty, Pro muže, oslava, přání


Dnešní den (8. červenec 2020) slaví svůj svátek Nora, Kilián a Edgar, zítra (9. červenec 2020) oslavuje jmeniny Drahoslava a Drahuše, pozítří (10. červenec 2020) má svátek Libuše, Amálie a Amélie, 11. červenec 2020 bude mít svátek Olga a Helga. 12. červenec 2020 bude slavit Bořek a Bořislav.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Ondřej

Přání k svátku pro Katku

Přání pro Helču

Texty blahopřání k narozeninám

SMS na odpuštění

Vtipné básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů