prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro muže - přání k narozeninám

Rok se s rokem sešel zase,
tak se ožer jako prase.
Už je Ti zase o rok víc,
nedělej si z toho z hola nic.
Chlastej ať nic nezbude!!!
Lepší to už opravdu nebude


Přáníčko Pro muže je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Pro babičku. Podívejte se též na Gratulace k narozeninám. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko krásné Velikonoce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro muže sdíleli s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro muže, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro muže, přání k narozeninám, Kytičky, <strong>Pro muže</strong>, 2022, pro ředitele a ředitele

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ředitele, otce, nejlepší kamarádku, letce, učitelky, bafunáře, přátele, vnuky, včelaře, sestru, prababičku, vinaře, holčičky, faráře, vnuka, sportovkyni, geokeškaře, důchodce, chlapa, vojáky, vedoucího, elektrikáře, holčičku, trenéry, vnučky, profesorky, kustody, expartnerky, maséry, ženu nebo pro lékaře.


Klíčová slova: Pro muže, 2022, online, dětské, zdarma, animace, přáníčko, gratulace, přání, verše, vtipné, ecards, Pro muže, obrázky, texty, text, básnička, ke stažení, veršované, přáníčka, sms, elektronické, k narozeninám, originální, blahopřání, humorné


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklamní blok


Partnerské webyText přání k svátku Zdeněk

Přání k svátku pro Frantu

Přání pro Davídka

Blahopřání ke kulatinám

SMSky na odpuštění

Ekolog vs energetik

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů