Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro muže - přání k narozeninám

Rok se s rokem sešel zase,
tak se ožer jako prase.
Už je Ti zase o rok víc,
nedělej si z toho z hola nic.
Chlastej ať nic nezbude!!!
Lepší to už opravdu nebude


Text Pro muže je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Pro babičku. Podívejte se též na Přání Šťastné a veselé. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání jsi první muž. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Pro muže? Potom se o text podělte s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro muže, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro muže, přání k narozeninám, Květiny, k narozeninám, texty, pro kněze a kněze

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kněze, pejskaře, bráchu, dospělé, dědu, tchána, tetu, nejlepší kamarádku, šéfovou, štamgasty, tenistky, tchyni, kolegu, účetní, kuchaře, tatínka, kámošky, elektrikáře, syna, bafunáře, vodáka, pravnoučata, vedoucí, vnuka, lékaře, dívky, geokeškaře, muzikanta, strýce, dědečka nebo pro seniory.


Klíčová slova: k narozeninám, texty, elektronické, gratulace, online, ke stažení, přáníčka, mms, zdarma, originální, nejhezčí, přání, text, 2024, narozeniny, Pro muže, ecards, pohlednice, bráchu, vtipné, sms, přáníčko, K narozeninám, veršované, narozeninové, Pro muže, animace


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů