Textová přání k narozeninám
Ostatní
Pro muže - přání k narozeninám

Rok se s rokem sešel zase,
tak se ožer jako prase.
Už je Ti zase o rok víc,
nedělej si z toho z hola nic.
Chlastej ať nic nezbude!!!
Lepší to už opravdu nebude


Blahopřání Pro muže je v kategorii Přání k narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Pro babičku. Podívejte se též na Gratulace jsi první muž. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Pro muže? Pak se o něj podělte se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro muže, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Pro muže, přání k narozeninám, Kytice, přáníčka, <strong>2021</strong>, pro tenisty a tenisty

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenisty, rybáře, babičku, otce, expartnerky, ženy, bratrance, bafunáře, spolužáky a spolužačky, kámošky, pravnoučata, kámoše, partnera, maséry, učitele, nadřízené, sourozence, slečny, šéfa, synovce, neteř, sportovce, kamarády, milenku, myslivce, dědečka, rodiče, děti, důchodce, seniory nebo pro ségru.


Klíčová slova: přáníčka, 2021, 2021, obrázky, sms, narozeninové, narozeniny, mms, zdarma, verše, přáníčko, veršované, gratulace, přání, oslava, k narozeninám, dětské, K narozeninám, pohlednice, Pro muže, elektronické, K narozeninám, text, texty, blahopřání, básnička


Dnešní den (25. červenec 2021) slaví svůj svátek Jakub a Timur, zítra (26. červenec 2021) oslavuje jmeniny Anna a Anita, pozítří (27. červenec 2021) má svátek Věroslav a Bertold, 28. červenec 2021 bude mít svátek Viktor, Alina a Inocenc. 29. červenec 2021 bude slavit Marta, Beatrice a Olaf.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Ondřej

Přání k svátku pro Katku

Přání pro Helču

Texty blahopřání k narozeninám

SMS na odpuštění

Vtipné básně

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů