Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro muže - přání k narozeninám

Rok se s rokem sešel zase,
tak se ožer jako prase.
Už je Ti zase o rok víc,
nedělej si z toho z hola nic.
Chlastej ať nic nezbude!!!
Lepší to už opravdu nebude


Text Pro muže je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Pro babičku. Podívejte se též na Blahopřání Posílám Ti kytičku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ke Dni Matek. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Pro muže sdíleli s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro muže, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro muže, přání k narozeninám, Kytice, k narozeninám, obrázky, pro skauty a skauty

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro skauty, šéfku, muže, chlapečka, učitele, otce, cyklisty, pradědu, tenisty, golfistu, havíře, bráchu, milence, slečny, fotbalisty, strýce, přítelkyni, muzikanta, tenistky, bafunáře, turisty, zahradníka, seniory, přítele, šéfovou, řidiče, trenéry, miláčka, učitelky, babičku nebo pro vnoučata.


Klíčová slova: k narozeninám, obrázky, animované, básnička, přáníčko, oslava, dětské, originální, online, animace, vtipné, narozeninové, přání, 2023, texty, Pro muže, blahopřání, K narozeninám, zdarma, ke stažení, sms, elektronické, narozeniny, mms, přáníčka, K narozeninám


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů