Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro muže - přání k narozeninám

Rok se s rokem sešel zase,
tak se ožer jako prase.
Už je Ti zase o rok víc,
nedělej si z toho z hola nic.
Chlastej ať nic nezbude!!!
Lepší to už opravdu nebude


Text gratulace Pro muže se nachází v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Pro babičku. Podívejte se též na Přáníčko pro tatínka. Mohlo by vás také zajímat Přání od zajíčka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro muže sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro muže, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro muže

narozeniny dárky, pro muže, přání k narozeninámPro muže, přání k narozeninám, Svázaná kytice, <strong>Pro muže</strong>, narozeninové, pro dceru a dceru

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dceru, skauty, bráchu, turisty, věřící, cestovatele, vodáka, maséry, ředitelku, bratra, lékaře, prababičku, sousedy, golfistu, chlapy, dětičky, chlapa, ségru, fotbalisty, tátu, včelaře, šéfku, účetní, vojáka, profesorky, vedoucí, šéfovou, tchána, pejskaře, rodiče nebo pro nadřízené.


Klíčová slova: Pro muže, narozeninové, K narozeninám, elektronické, online, narozeniny, pohlednice, přáníčka, verše, ecards, veršované, texty, gratulace, K narozeninám, Pro muže, zdarma, přání, přáníčko, bráchu, blahopřání, vtipné, k narozeninám, animace, text, gif, 2024, sms


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů