Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro babičku - přání k narozeninám

Krásné narozeniny, babičko,
máme tě rádi a ne maličko,
hodně štěstí a zdraví ti přejeme,
už se moc těšíme, až se sejdeme.


Text gratulace Pro babičku je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání když se něco nepovede. Podívejte se též na Svátek Lenka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace, Výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Pro babičku můžete sdílet s jinými osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro babičku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace k narozeninám, přáníčko pro babičku

narozeninová party, pro babičku, přání k narozeninámPro babičku, přání k narozeninám, Kytice, sms, přání, pro včelaře a včelaře

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro včelaře, kámoše, chlapa, kluky, vojáka, kamarády, zaměstnance, přítelkyni, slečnu, pejskaře, sportovce, malé děti, prarodiče, milence, muže, dětičky, hasiče, štamgasty, věřící, keškaře, přátele, horolezce, sportovkyni, vedoucí, muzikanta, nejlepší kamarádku, děti, tátu, sousedy, nadřízeného nebo pro vodáka.


Klíčová slova: sms, přání, básnička, online, animované, ecards, 2024, text, gif, K narozeninám, k narozeninám, verše, Pro babičku, narozeninové, vtipné, 2024, nejhezčí, pohlednice, chlapa, texty, gratulace, mms, humorné, obrázky, elektronické, přáníčko, Pro babičku


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů