Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro babičku - přání k narozeninám

Krásné narozeniny, babičko,
máme tě rádi a ne maličko,
hodně štěstí a zdraví ti přejeme,
už se moc těšíme, až se sejdeme.


Blahopřání Pro babičku je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání když se něco nepovede. Podívejte se též na Přání pro děťátko. Mohlo by vás také zajímat Texty k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Pro babičku? Pak se o něj podělte se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro babičku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro babičku, přání k narozeninám, Kytičky, <strong>2023</strong>, gif, pro hudebníky a hudebníky

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hudebníky, seniory, kustody, rybáře, kámošky, otužilce, myslivce, basketbalisty, expartnery, partnera, vnoučata, slečnu, ředitele, muže, řidiče, profesorky, kamarádku, bráchu, vnučku, nejlepšího kamaráda, tátu, vedoucího, důchodce, nadřízené, holčičku, malé děti, pejskaře, chlapečka, hasiče, sousedy nebo pro kolegyni.


Klíčová slova: 2023, gif, oslava, sms, dětské, K narozeninám, obrázky, mms, animované, online, texty, blahopřání, K narozeninám, elektronické, narozeniny, originální, 2023, gratulace, kustody, Pro babičku, humorné, básnička, veršované, Pro babičku, přáníčko, narozeninové, nejhezčí


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů