prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro babičku - přání k narozeninám

Krásné narozeniny, babičko,
máme tě rádi a ne maličko,
hodně štěstí a zdraví ti přejeme,
už se moc těšíme, až se sejdeme.


Blahopřání Pro babičku je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání když se něco nepovede. Podívejte se též na Přání k pětadvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Velikonoční přání vajíčko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro babičku s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro babičku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro babičku, přání k narozeninám, Kytičky, pohlednice, sms, pro basketbalisty a basketbalisty

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro basketbalisty, ségru, účetní, tátu, kluky, kolegy, milenku, sportovce, motorkáře, profesorky, rockera, strejdu, junáky, nejlepší kamarádku, dívku, dědu, profesory, vedoucí, maséry, holčičky, spolužáky a spolužačky, přátele, seniory, věřící, kámoše, švagrovou, otce, holky, hokejisty, neteř nebo pro strýce.


Klíčová slova: pohlednice, sms, mms, Pro babičku, 2022, narozeniny, nejhezčí, online, animované, 2022, ke stažení, humorné, veršované, gif, obrázky, vtipné, texty, narozeninové, blahopřání, k narozeninám, přáníčko, zdarma, K narozeninám, animace, originální, Pro babičku


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklamní blok


Naše tipySvátek Jiří

Texty narozeninových blahopřání

Blahopřání ke svátku

Přání k narozeninám pro manžela

Zamilované SMSky pro holku

Zlomyslný Pepíček

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů