Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro babičku - přání k narozeninám

Krásné narozeniny, babičko,
máme tě rádi a ne maličko,
hodně štěstí a zdraví ti přejeme,
už se moc těšíme, až se sejdeme.


Text Pro babičku patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Přání když se něco nepovede. Podívejte se též na Dvacet společných let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Pro babičku? Pak se o něj podělte s ostatními na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro babičku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Pro babičku, přání k narozeninám, Růžička, originální, Pro babičku, pro expartnerky a expartnerky

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, ženu, nejlepšího kamaráda, babičku, sestru, bráchu, děti, sportovce, faráře, fotbalisty, vojáky, ředitelku, děvče, švagra, horolezce, dívky, zahradníka, muzikanta, tenisty, hokejisty, přátele, neteř, tchána, cestovatele, otužilce, slečnu, důchodce, šéfku, golfisty, junáky nebo pro holčičky.


Klíčová slova: originální, Pro babičku, vtipné, gif, 2023, dětské, přáníčko, 2023, veršované, pohlednice, nejhezčí, zdarma, mms, ecards, oslava, verše, přání, obrázky, blahopřání, K narozeninám, Pro babičku, texty, animace, sms, humorné, text


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů