Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
15 let spolu - přání k výročí svatby

15 let spolu - to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic.
Přejeme vám těch let ještě víc.


Text gratulace 15 let spolu se nachází v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání od zajíčka. Podívejte se též na Gratulace Lásce mojí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace sudiček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka 15 let spolu s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

15 let spolu, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko 15 let spolu

květiny k svátku, 15 let spolu, přání k výročí svatby15 let spolu, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, blahopřání, animace, pro mistra a mistra

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro mistra, hudebníky, ženy, zahradníka, kamarádku, rybáře, maséry, milence, včelaře, učitelky, snachu, lékaře, přítelkyni, hasiče, pionýry, nejlepšího kamaráda, bratra, partnerku, dívku, tetu, zahrádkáře, tchyni, muže, teenagery, hokejisty, spolužáky a spolužačky, tchána, kuchaře, mámu, skauty nebo pro slečny.


Klíčová slova: blahopřání, animace, 15 let spolu, k narozeninám, sms, 2024, 2024, elektronické, animované, 15 let spolu, humorné, K výročí svatby, nejhezčí, mms, veršované, originální, ecards, přáníčko, ženy, pohlednice, oslava, gratulace, obrázky, narozeniny, ke stažení, dětské, online


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů