Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
15 let spolu - přání k výročí svatby

15 let spolu - to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic.
Přejeme vám těch let ještě víc.


Text 15 let spolu je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání od zajíčka. Podívejte se též na Dvacet společných let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Tento text (15 let spolu) můžete sdílet s přáteli a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

15 let spolu, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

15 let spolu, přání k výročí svatby, Kytice, animované, přání, pro švagrovou a švagrovou

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagrovou, kamarády, tchána, kolegu, miláčka, nejlepšího kamaráda, kámoše, strýčka, vojáky, pradědu, sportovkyni, dívky, slečny, cyklisty, snachu, chlapa, sourozence, expartnery, kámošky, turisty, zetě, myslivce, zaměstnance, vinaře, dvojčata, profesory, partnera, basketbalisty, manžela, dceru nebo pro důchodce.


Klíčová slova: animované, přání, animace, sms, přáníčko, oslava, 2024, online, nejhezčí, narozeninové, 2024, obrázky, gratulace, 15 let spolu, k narozeninám, veršované, narozeniny, K výročí svatby, tchána, dětské, zdarma, pohlednice, K výročí svatby, ecards, přáníčka, originální, vtipné


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů