Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
15 let spolu - přání k výročí svatby

15 let spolu - to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic.
Přejeme vám těch let ještě víc.


Text gratulace 15 let spolu se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání od zajíčka. Podívejte se též na Přáníčko Láska a přátelství. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka 15 let spolu s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

15 let spolu, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

15 let spolu, přání k výročí svatby, Růže, verše, mms, pro učitelky a učitelky

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitelky, syna, ředitele, profesory, kamarádku, trenéry, expartnery, manžela, prarodiče, kolegy, myslivce, letce, vnučky, sportovce, šéfku, vinaře, tchyni, golfisty, teenagery, pionýry, dospělé, muzikanta, dívky, strýčka, podřízené, bratrance, cestovatele, pejskaře, horolezce, řidiče nebo pro motorkáře.


Klíčová slova: verše, mms, zdarma, oslava, K výročí svatby, K výročí svatby, texty, narozeniny, veršované, originální, přání, vtipné, blahopřání, 2023, sms, básnička, 2023, gratulace, ředitele, pohlednice, nejhezčí, přáníčka, animované, humorné, 15 let spolu, ecards, narozeninové


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů