Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
15 let spolu - přání k výročí svatby

15 let spolu - to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic.
Přejeme vám těch let ještě víc.


Blahopřání 15 let spolu patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání od zajíčka. Podívejte se též na Blahopřání k patnáctému výročí. Mohlo by vás také zajímat Texty blahopřání k sponzi. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný 15 let spolu můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

15 let spolu, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

15 let spolu, přání k výročí svatby, Tulipány, oslava, mms, pro štamgasty a štamgasty

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro štamgasty, šéfa, skauty, motorkáře, strejdu, hasiče, zahradníka, vodáka, pradědu, tenistky, bafunáře, teenagery, pionýry, kytaristu, ředitelku, kamarádku, nadřízeného, přítelkyni, mistra, dědu, nejlepší kamarádku, vnučky, dětičky, děvče, chlapce, rodiče, elektrikáře, slečny, milence, golfistu nebo pro kamarády.


Klíčová slova: oslava, mms, vtipné, ke stažení, ecards, online, gif, k narozeninám, obrázky, humorné, narozeninové, text, nejhezčí, 2023, zdarma, animace, přáníčka, elektronické, skauty, originální, přání, 15 let spolu, 15 let spolu, blahopřání, pohlednice, texty, veršované


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů