Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
15 let spolu - přání k výročí svatby

15 let spolu - to je něco!
Za tu dobu změnilo se kdeco...
Ale na vaší lásce nic.
Přejeme vám těch let ještě víc.


Text 15 let spolu patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Přání od zajíčka. Podívejte se též na Oslava a cukrárna. Mohlo by vás také zajímat Není svatba jako sňatek. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný 15 let spolu můžete sdílet s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

15 let spolu, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

15 let spolu, přání k výročí svatby, Růžička, ke stažení, elektronické, pro ségru a ségru

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, junáky, manželku, lékaře, sportovkyni, partnera, dědu, prarodiče, partnerku, vedoucího, kolegy, přátele, kámoše, golfisty, expartnerky, manžela, včelaře, holky, zeťáka, nejlepší kamarádku, teenagery, řidiče, skauty, expartnery, golfistu, mámu, kámošky, dospělé, syna, neteř nebo pro podřízené.


Klíčová slova: ke stažení, elektronické, dětské, narozeninové, narozeniny, vtipné, básnička, K výročí svatby, 2022, mms, k narozeninám, animace, zdarma, 15 let spolu, text, 15 let spolu, oslava, veršované, online, obrázky, verše, blahopřání, originální, K výročí svatby, gif, humorné


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů