Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro maminku - přání k narozeninám

Když se něco nepovede,
i když zlobím malinko,
máš mě ráda a já Tebe,
moje zlatá maminko.
Vše nejlepší k narozeninám, mamko!


Blahopřání Pro maminku patří do kategorie K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Firemní novoročenka. Podívejte se též na Přáníčko Cínová svatba. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro maminku s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro maminku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pro maminku, přání k narozeninám, Růžička, elektronické, přáníčko, pro syna a syna

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro syna, řidiče, pravnoučata, chlapečka, zetě, hudebníky, vnuky, kuchaře, bráchu, motorkáře, švagra, pionýry, prababičku, strejdu, basketbalisty, otužilce, paní učitelku, muzikanta, slečny, sportovce, zeťáka, snachu, přítele, babičku, chlapce, kluky, prarodiče, nejlepšího kamaráda, zaměstnance, kolegyni nebo pro švagrovou.


Klíčová slova: elektronické, přáníčko, verše, ecards, vtipné, animované, blahopřání, pohlednice, oslava, dětské, k narozeninám, originální, sms, gif, Pro maminku, Pro maminku, gratulace, animace, pravnoučata, online, 2024, text, texty, narozeninové, obrázky, přáníčka, básnička


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů