Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro maminku - přání k narozeninám

Když se něco nepovede,
i když zlobím malinko,
máš mě ráda a já Tebe,
moje zlatá maminko.
Vše nejlepší k narozeninám, mamko!


Text Pro maminku je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Firemní novoročenka. Podívejte se též na Blahopřání Publius Vergilius Maro. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pětadvacet roků spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Pro maminku? Pak se o něj podělte s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro maminku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Pro maminku, přání k narozeninám, Květiny, dětské, elektronické, pro kolegy a kolegy

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegy, malé děti, kytaristu, vnuka, strejdu, sourozence, tenisty, důchodce, cestovatele, partnerku, kamioňáka, babičku, golfisty, puberťáka, slečny, přítele, vojáka, vnučky, turisty, zetě, účetní, děvčátko, prarodiče, tenistky, cyklisty, vedoucího, ženy, dětičky, kámošky, sestru nebo pro tchána.


Klíčová slova: dětské, elektronické, gratulace, Pro maminku, verše, obrázky, k narozeninám, K narozeninám, ecards, pohlednice, nejhezčí, přáníčka, humorné, text, přání, animované, 2023, ke stažení, kytaristu, básnička, narozeninové, blahopřání, 2023, oslava, animace, Pro maminku, mms


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů