Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro maminku - přání k narozeninám

Když se něco nepovede,
i když zlobím malinko,
máš mě ráda a já Tebe,
moje zlatá maminko.
Vše nejlepší k narozeninám, mamko!


Blahopřání Pro maminku je v sekci K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Firemní novoročenka. Podívejte se též na Blahopřání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace a krásné Velikonoce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (Pro maminku) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro maminku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro maminku, přání k narozeninám, Kytičky, ke stažení, humorné, pro manželku a manželku

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manželku, zeťáka, partnera, golfistu, manžela, vnučku, otce, nadřízené, tenistky, myslivce, partnerku, vojáky, kolegu, teenagery, lékaře, otužilce, švagra, ředitelku, vojáka, šéfa, babičku, geokeškaře, ředitele, milenku, štamgasty, keškaře, neteř, zahrádkáře, řidiče, tátu nebo pro vnučky.


Klíčová slova: ke stažení, humorné, vtipné, narozeninové, sms, Pro maminku, 2023, elektronické, text, veršované, 2023, K narozeninám, nejhezčí, pohlednice, animované, dětské, básnička, zdarma, přáníčka, blahopřání, gratulace, originální, verše, animace, mms, ecards


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů