prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro maminku - přání k narozeninám

Když se něco nepovede,
i když zlobím malinko,
máš mě ráda a já Tebe,
moje zlatá maminko.
Vše nejlepší k narozeninám, mamko!


Text gratulace Pro maminku je v kategorii K narozeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Firemní novoročenka. Podívejte se též na Gratulace, Výročí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro maminku sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narozeninám?

Pro maminku, přání k narozeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narozeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Pro maminku, přání k narozeninám, Kytice, <strong>Pro maminku</strong>, verše, pro děti a děti

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, pradědu, prarodiče, vedoucího, profesory, chlapy, tenistky, rodiče, kamarádku, ředitele, sestřenici, věřící, tátu, sousedy, dospělé, učitelky, dceru, paní učitelku, přítele, maminku, chlapečka, učitele, prababičku, přítelkyni, štamgasty, manželku, pionýry, vojáka, zeťáka, bafunáře nebo pro turisty.


Klíčová slova: Pro maminku, verše, humorné, elektronické, narozeninové, K narozeninám, 2022, oslava, gif, narozeniny, ecards, básnička, 2022, k narozeninám, ke stažení, gratulace, K narozeninám, originální, přání, mms, obrázky, nejhezčí, animace, veršované, přáníčka, dětské


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Vyhledávání

Reklama


DoporučujemeText přání k svátku Miroslav

Přání k svátku pro Jaroslava

Přání pro Jarmilu

Přání k narozeninám dědečkovi

SMS na dobré ráno

Soused kverulant

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů