prani.luksoft.cz
Ostatní
Firemní - přání k novému roku

Drazí klienti,
děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám v letošním roce dali. Přejeme vám mnoho pracovních i osobních úspěchů a pevné zdraví v roce 2014.


Text gratulace Firemní patří do kategorie K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání moje drahá ženo. Podívejte se též na Blahopřání pro Františka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Firemní sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Firemní, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Firemní, přání k novému roku, Silvestr 31.12., oslava, originální, pro kluky a kluky

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kluky, turisty, pionýry, přítele, bafunáře, paní učitelku, tenistky, podřízené, včelaře, expartnerky, maséry, bratra, kámošky, rybáře, strejdu, vnuky, strýčka, syna, dívky, dceru, miláčka, tchyni, tátu, pravnoučata, zeťáka, nejlepší kamarádku, sousedy, zaměstnance, dívku, přátele nebo pro vojáky.


Klíčová slova: oslava, originální, sms, básnička, K novému roku, k narozeninám, gratulace, Firemní, animované, blahopřání, ke stažení, přání, ecards, online, narozeniny, veršované, obrázky, gif, texty, verše, 2022, text, K novému roku, narozeninové, pohlednice, Firemní


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklama


DoporučujemeText přání k svátku Monika

Přání k svátku pro Helenu

Přání pro Jiřího

Blahopřání 18 let

SMSky vyznávající lásku

Tapety modelek

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů