Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Firemní - přání k novému roku

Drazí klienti,
děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám v letošním roce dali. Přejeme vám mnoho pracovních i osobních úspěchů a pevné zdraví v roce 2014.


Přáníčko Firemní je v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání moje drahá ženo. Podívejte se též na Přáníčko ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Přání do cukrárny. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Firemní můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Firemní, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace k novému roku, přáníčko firemní

silvestr rodinná oslava, firemní, přání k novému rokuFiremní, přání k novému roku, Novoroční ohňostroj, přáníčka, K novému roku, pro partnera a partnera

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnera, holčičku, golfistu, přítele, elektrikáře, pravnoučata, vojáka, bratrance, basketbalisty, pejskaře, prarodiče, holky, ředitele, vinaře, tenistky, děvče, strýčka, šéfa, tchyni, dívku, tenisty, spolužáky a spolužačky, zahradníka, partnerku, maséry, babičku, zahrádkáře, zetě, profesorky, havíře nebo pro expartnery.


Klíčová slova: přáníčka, K novému roku, veršované, animace, 2024, narozeninové, sms, text, blahopřání, Firemní, online, animované, ecards, originální, 2024, dětské, nejhezčí, verše, golfistu, ke stažení, texty, básnička, elektronické, K novému roku, mms, humorné, pohlednice


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů