Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Firemní - přání k novému roku

Drazí klienti,
děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám v letošním roce dali. Přejeme vám mnoho pracovních i osobních úspěchů a pevné zdraví v roce 2014.


Text gratulace Firemní je v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání moje drahá ženo. Podívejte se též na SMS přání pro tchýni. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Firemní) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Firemní, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Firemní, přání k novému roku, Silvestr 31.12., <strong>2023</strong>, oslava, pro muzikanta a muzikanta

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muzikanta, spolužáky a spolužačky, sportovce, kamarády, věřící, dospělé, babičku, kolegyni, zahradníka, expartnerky, holky, ředitele, cyklisty, hasiče, puberťáka, důchodce, kolegy, expartnery, syna, vojáky, prababičku, dědečka, zaměstnance, šéfku, manžela, chlapy, bratra, cestovatele, vnoučata, chlapa nebo pro snachu.


Klíčová slova: 2023, oslava, texty, Firemní, verše, dětské, elektronické, animace, online, gratulace, veršované, básnička, gif, zdarma, vtipné, 2023, originální, text, sportovce, přáníčka, animované, K novému roku, k narozeninám, narozeninové, humorné, ecards, sms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů