Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Firemní - přání k novému roku

Drazí klienti,
děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám v letošním roce dali. Přejeme vám mnoho pracovních i osobních úspěchů a pevné zdraví v roce 2014.


Text gratulace Firemní je v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání moje drahá ženo. Podívejte se též na Texty blahopřání k sponzi. Mohlo by vás také zajímat Gratulace a kytička. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento text (Firemní) můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Firemní, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Firemní, přání k novému roku, Silvestr 31.12., humorné, narozeniny, pro ségru a ségru

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, neteř, profesory, expartnerky, tetu, kámoše, letce, dědečka, kámošky, golfisty, věřící, švagrovou, mámu, řidiče, kustody, štamgasty, děvče, otužilce, profesorky, pejskaře, spolupracovníky, zetě, strejdu, prarodiče, nadřízeného, teenagery, golfistu, skauty, bráchu, holčičku nebo pro seniory.


Klíčová slova: humorné, narozeniny, online, 2023, gif, verše, vtipné, texty, K novému roku, originální, obrázky, narozeninové, přáníčka, dětské, zdarma, přáníčko, veršované, sms, ecards, gratulace, text, Firemní, blahopřání, animace, básnička, animované


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů