Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Moje drahá ženo - přání k MDŽ

Moje Drahá Ženo,
Mezinárodní Den Žen je tu
a já chci ti říct tuhle větu:
Miluji tě!


Přáníčko Moje drahá ženo se nachází v kategorii K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Jak ten čas letí. Podívejte se též na Přání ke svátku. Mohlo by vás také zajímat Přání Jak ten čas letí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Moje drahá ženo s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Moje drahá ženo, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Moje drahá ženo, přání k MDŽ, Růže, dětské, gif, pro motorkáře a motorkáře

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro motorkáře, štamgasty, pionýry, keškaře, vinaře, maminku, sousedy, dospělé, strejdu, bráchu, faráře, cyklisty, fotbalisty, učitelky, kustody, elektrikáře, sourozence, seniory, kytaristu, pravnoučata, otce, cestovatele, tchyni, spolupracovníky, geokeškaře, věřící, sestřenici, babičku, puberťáka, sportovkyni nebo pro důchodce.


Klíčová slova: dětské, gif, sms, k narozeninám, vtipné, ecards, animované, text, přáníčka, zdarma, gratulace, 2023, K MDŽ, Moje drahá ženo, online, básnička, Moje drahá ženo, verše, pionýry, blahopřání, K MDŽ, pohlednice, obrázky, texty, elektronické, originální, přáníčko


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů