Textová přání k MDŽ
Ostatní
Moje drahá ženo - přání k MDŽ

Moje Drahá Ženo,
Mezinárodní Den Žen je tu
a já chci ti říct tuhle větu:
Miluji tě!


Text gratulace Moje drahá ženo je v kategorii Přání k MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Jak ten čas letí. Podívejte se též na Blahopřání do cukrárny. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Vánoce splněných snů. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Moje drahá ženo? Pak se o něj podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Moje drahá ženo, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Moje drahá ženo, přání k MDŽ, Kytičky, <strong>2022</strong>, k narozeninám, pro tenisty a tenisty

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenisty, kustody, nadřízené, kámošky, prababičku, synovce, zahrádkáře, přítelkyni, kámoše, pionýry, spolužáky a spolužačky, pradědu, rodiče, sportovce, švagra, spolupracovníky, hokejisty, tchána, tetu, bafunáře, manželku, turisty, bratra, podřízené, rybáře, strýce, manžela, strýčka, švagrovou, golfisty nebo pro chlapce.


Klíčová slova: 2022, k narozeninám, oslava, sms, gratulace, text, 2022, vtipné, blahopřání, básnička, K MDŽ, Moje drahá ženo, mms, texty, ke stažení, přáníčka, přáníčko, narozeninové, dětské, zdarma, K MDŽ, Moje drahá ženo, veršované, verše, obrázky, pohlednice


Dnešní den (23. leden 2022) slaví svůj svátek Zdeněk a Raimund, zítra (24. leden 2022) oslavuje jmeniny Milena, Amanda a Timotej, pozítří (25. leden 2022) má svátek Miloš a Miloň, 26. leden 2022 bude mít svátek Zora a Zoran. 27. leden 2022 bude slavit Ingrid a Ingeborg.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Michaela

Narozeninové přání pro dceru

Blahopřání pro Jarmilu

SMS blahopřání k narozeninám

SMS pro miláčka

Citáty slavných

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů