Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Moje drahá ženo - přání k MDŽ

Moje Drahá Ženo,
Mezinárodní Den Žen je tu
a já chci ti říct tuhle větu:
Miluji tě!


Přáníčko Moje drahá ženo je v kategorii K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Jak ten čas letí. Podívejte se též na Blahopřání pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Moje drahá ženo můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Moje drahá ženo, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Moje drahá ženo, přání k MDŽ, Kytice, přání, originální, pro puberťáka a puberťáka

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro puberťáka, vojáky, dceru, cyklisty, bratra, skauty, vedoucí, kolegy, děvče, partnera, maséry, profesory, otce, profesorky, teenagery, bratrance, ženu, vinaře, kuchaře, švagrovou, dospělé, důchodce, zahrádkáře, tenistky, včelaře, mámu, dědu, maminku, kolegyni, bafunáře nebo pro vnučku.


Klíčová slova: přání, originální, 2023, elektronické, gif, humorné, animované, vtipné, online, texty, blahopřání, narozeniny, dětské, Moje drahá ženo, text, gratulace, K MDŽ, básnička, sms, K MDŽ, nejhezčí, pohlednice, mms, zdarma, animace, narozeninové


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů