prani.luksoft.cz
Ostatní
Moje drahá ženo - přání k MDŽ

Moje Drahá Ženo,
Mezinárodní Den Žen je tu
a já chci ti říct tuhle větu:
Miluji tě!


Přáníčko Moje drahá ženo se nachází v sekci K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Jak ten čas letí. Podívejte se též na Blahopřání Roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Moje drahá ženo s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Moje drahá ženo, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Moje drahá ženo, přání k MDŽ, Svázaná kytice, přání, text, pro lékaře a lékaře

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro lékaře, kuchaře, elektrikáře, děvče, kolegu, zaměstnance, golfisty, sestru, manželku, expartnerky, manžela, podřízené, myslivce, děti, prarodiče, včelaře, důchodce, malé děti, cyklisty, letce, ředitele, bratra, chlapečka, expartnery, vnučku, tatínka, tetu, golfistu, pejskaře, maminku nebo pro nejlepší kamarádku.


Klíčová slova: přání, text, sms, Moje drahá ženo, texty, přáníčko, narozeninové, humorné, 2022, narozeniny, básnička, zdarma, gratulace, pohlednice, veršované, oslava, k narozeninám, obrázky, originální, vtipné, K MDŽ, ecards, blahopřání, animace, přáníčka, ke stažení


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Prohledat web

Reklamní blok


Partnerské webySvátek Eva

Narozeninové přání pro miláčka

Blahopřání pro Pavlu

Gratulace k narozeninám pro děti

Stýskací smsky

SMS na dobrou noc pro kamarádku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů