Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Moje drahá ženo - přání k MDŽ

Moje Drahá Ženo,
Mezinárodní Den Žen je tu
a já chci ti říct tuhle větu:
Miluji tě!


Přáníčko Moje drahá ženo patří do kategorie K MDŽ

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Jak ten čas letí. Podívejte se též na Přáníčko 20 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Moje drahá ženo? Pak se o něj podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k MDŽ?

Moje drahá ženo, přání k MDŽ, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k MDŽ) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Moje drahá ženo, přání k MDŽ, Růžička, 2024, dětské, pro děti a děti

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, důchodce, přítele, švagrovou, vodáka, babičku, kolegu, dvojčata, hasiče, pejskaře, puberťáka, děvčátko, učitelky, pravnoučata, elektrikáře, prarodiče, keškaře, ségru, strejdu, skauty, dědečka, nadřízeného, bratra, učitele, rockera, partnerku, strýčka, maminku, kytaristu, muzikanta nebo pro profesorky.


Klíčová slova: 2024, dětské, Moje drahá ženo, verše, narozeniny, přáníčko, blahopřání, obrázky, ke stažení, k narozeninám, ecards, animované, humorné, sms, K MDŽ, online, pohlednice, přání, přítele, 2024, nejhezčí, Moje drahá ženo, originální, gratulace, animace, text, básnička


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů