Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Do cukrárny - přání ke dni otců

Milý tatínku!
Moc ráda bych šla za Tebou ve Tvých stopách...
Jenom doufám, že brzy zahneš do cukrárny.
Vše nejlepší ke dni otců.


Přáníčko Do cukrárny se nachází v kategorii Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Šťastné a veselé. Podívejte se též na Přání pro Adama. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Roztomilý zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Do cukrárny s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Do cukrárny, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace ke dni otců, přáníčko do cukrárny

dárek ke dni tatínků, do cukrárny, přání ke dni otcůDo cukrárny, přání ke dni otců, Růže, přáníčko, přání, pro tetu a tetu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tetu, teenagery, babičku, bráchu, šéfovou, vnuky, expartnery, sportovkyni, přátele, chlapce, kolegy, přítele, malé děti, maminku, chlapečka, věřící, snachu, tátu, muzikanta, ženy, mámu, letce, bratra, kámoše, vnuka, dívky, děvčátko, partnera, kámošky, švagra nebo pro strýčka.


Klíčová slova: přáníčko, přání, Do cukrárny, k narozeninám, Ke dni otců, originální, Ke dni otců, verše, 2024, ke stažení, text, narozeninové, 2024, obrázky, veršované, gratulace, vtipné, gif, babičku, nejhezčí, online, dětské, elektronické, Do cukrárny, animace, texty, přáníčka


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů