prani.luksoft.cz
Ostatní
Do cukrárny - přání ke dni otců

Milý tatínku!
Moc ráda bych šla za Tebou ve Tvých stopách...
Jenom doufám, že brzy zahneš do cukrárny.
Vše nejlepší ke dni otců.


Blahopřání Do cukrárny patří do sekce Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Šťastné a veselé. Podívejte se též na Přáníčko Velikonoce ke stažení. Mohlo by vás také zajímat Elektronické přáníčko k MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Do cukrárny? Potom se o text podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Do cukrárny, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Do cukrárny, přání ke dni otců, Tulipány, texty, Ke dni otců, pro pionýry a pionýry

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pionýry, elektrikáře, švagra, kámošky, kámoše, seniory, slečny, muže, neteř, dívky, miláčka, otce, zaměstnance, synovce, přítele, prarodiče, partnerku, vedoucí, bráchu, děti, bratrance, letce, maséry, šéfa, spolužáky a spolužačky, rybáře, tenisty, dívku, strýčka, tetu nebo pro kolegyni.


Klíčová slova: texty, Ke dni otců, přáníčka, obrázky, k narozeninám, originální, sms, vtipné, online, gif, Do cukrárny, gratulace, Ke dni otců, narozeninové, ecards, mms, elektronické, narozeniny, text, humorné, pohlednice, animované, ke stažení, blahopřání, Do cukrárny, verše


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklamní blok


Naše tipySvátek Zdeňka

Narozeninové přání dětem

Blahopřání pro Danielu

Blahopřání k narozeninám pro ženu

Odpouštěcí SMSky

Zkratky a akronymy

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů