Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Do cukrárny - přání ke dni otců

Milý tatínku!
Moc ráda bych šla za Tebou ve Tvých stopách...
Jenom doufám, že brzy zahneš do cukrárny.
Vše nejlepší ke dni otců.


Text Do cukrárny se nachází v sekci Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Šťastné a veselé. Podívejte se též na Přáníčko pro tatínka. Mohlo by vás také zajímat Přání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Do cukrárny s ostatními na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Do cukrárny, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Do cukrárny, přání ke dni otců, Svázaná kytice, veršované, přáníčka, pro holčičku a holčičku

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holčičku, zaměstnance, kněze, expartnery, tátu, vojáky, dívky, vnučku, golfisty, vnuky, keškaře, horolezce, šéfovou, synovce, slečny, vedoucího, miláčka, vnoučata, trenéry, ředitele, hudebníky, sestru, dvojčata, syna, zahradníka, kamarády, vinaře, tchyni, slečnu, manželku nebo pro nadřízené.


Klíčová slova: veršované, přáníčka, Ke dni otců, texty, gratulace, verše, přáníčko, text, obrázky, dětské, narozeniny, ecards, mms, 2024, sms, elektronické, zdarma, online, kněze, Do cukrárny, originální, gif, Do cukrárny, nejhezčí, blahopřání, vtipné, animace


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů