Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Do cukrárny - přání ke dni otců

Milý tatínku!
Moc ráda bych šla za Tebou ve Tvých stopách...
Jenom doufám, že brzy zahneš do cukrárny.
Vše nejlepší ke dni otců.


Blahopřání Do cukrárny patří do kategorie Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Šťastné a veselé. Podívejte se též na Gratulace k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k jmeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Do cukrárny sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Do cukrárny, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Do cukrárny, přání ke dni otců, Růžička, ecards, blahopřání, pro slečny a slečny

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro slečny, turisty, šéfa, mámu, rybáře, skauty, dvojčata, havíře, přítelkyni, věřící, lesníka, kolegy, myslivce, šéfovou, tatínka, strýce, dceru, dívku, slečnu, chlapy, bratrance, maminku, faráře, dědečka, expartnerky, kamarádku, kněze, geokeškaře, synovce, tchyni nebo pro vnuka.


Klíčová slova: ecards, blahopřání, texty, obrázky, elektronické, ke stažení, gif, animace, Do cukrárny, veršované, animované, online, narozeniny, vtipné, Ke dni otců, nejhezčí, verše, 2023, šéfa, Do cukrárny, sms, oslava, humorné, mms, dětské, text, přáníčko


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů