Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Do cukrárny - přání ke dni otců

Milý tatínku!
Moc ráda bych šla za Tebou ve Tvých stopách...
Jenom doufám, že brzy zahneš do cukrárny.
Vše nejlepší ke dni otců.


Text Do cukrárny patří do kategorie Ke dni otců

Dále vám doporučujeme navštívit Přání Šťastné a veselé. Podívejte se též na Gratulace Vše nejlepší. Mohlo by vás také zajímat Gratulace život a láska. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Do cukrárny s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni otců?

Do cukrárny, přání ke dni otců, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni otců) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Do cukrárny, přání ke dni otců, Růžička, animované, pohlednice, pro vnuka a vnuka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuka, vojáka, kolegu, sousedy, milence, přátele, pradědu, kluky, trenéry, pejskaře, mámu, synovce, učitele, ředitele, ženy, strýčka, miláčka, vojáky, štamgasty, věřící, chlapy, zeťáka, strejdu, myslivce, rockera, skauty, zaměstnance, golfistu, holky, maséry nebo pro golfisty.


Klíčová slova: animované, pohlednice, přáníčka, narozeniny, text, vtipné, Do cukrárny, narozeninové, dětské, animace, přáníčko, nejhezčí, Ke dni otců, 2023, zdarma, obrázky, gratulace, online, 2023, básnička, Do cukrárny, ke stažení, verše, mms, k narozeninám, originální


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů