Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Přání k jmeninám, přáníčka, blahopřání, gratulace

Jmeniny nebo též svátek jsou rozšířeným zvykem především v křesťanských zemích. Jména svatých a blahoslavených jsou uvedena v církevním kalendáři. Pokud se jméno svatého (resp. blahoslaveného) připadající na daný den shoduje s oslavencovým jménem, tak ten slaví jmeniny, svátek. Pokud váš blízký právě slaví jmeniny, pošlete mu textové přání k jmeninám. Určitě ho potěší, že na něj myslíte. Kromě blahopřání můžete samozřejmě předat i dar a ženě i květinu.
V této kategorii se nenachází příliš mnoho blahopřání k jmeninám. Je tomu tak proto, že většina přání je v kategorii Blahopřání k svátku. V této sekci se nachází přes 50 vtipných veršovaných textových přáníček a básniček k jmeninám rozdělených podle jmen nejčastěji používaných v České republice. Máte tak velkou šanci, že zde narazíte na jméno kamaráda, kamarádky, přítele, přítelkyně, partnera, partnerky, maminky, tatínka, dcery, syna, vnuka, vnučky, babičky, dědečka, strýce, tety, spolupracovníka, šéfa, vedoucího, učitele, učitelky a dalších blízkých osob, kterým je sluší gratulovat k jmeninám.

Obrázková i textová přáníčka k svátku

Texty blahopřání k jmeninám jsou k dispozici zdarma ke stažení a případnému tisku. V budoucnu chystáme přidat obrázková přáníčka k jmeninám stejně jako animovaná přání k svátku. V tuto chvíli jsou zde však pouze texty. Ty doporučujeme poslat zdarma poslat vašim blízkým prostřednictvím SMS zprávy, emailu nebo "kecálků" typu ICQ, Skype, Whatsapp, vzkazu na Facebooku, Twitteru apod.

Dary k jmeninám pro muže, ženu a děti

Pakliže se osobně účastníte oslavy jmenin, nezapomeňte na dárek. Květinu pro vaši milovanou ženu nebo milenku, alkohol pro neabstinujícího dospělého muže a pro děti nějakou sladkost. Při gratulování můžete text přání odrecitovat nebo ho předat na papírovém obrázkovém přáníčku, který jste si sami vytiskli nebo zakoupili v papírnictví např. od firmy Albi.

Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů