Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Martina - přání k jmeninám

Drahý Martine,
dnes k Tobě přicházíme,
náš milý Martine,
abychom Ti popřáli,
ke Tvému svátku.
Naše srdce a myšlenky,
jsou Ti oddané.
Přijmi tento dárek,
který Ti ze srdce věnujeme!
Všechno nejlepší!


Text Pro Martina se nachází v sekci K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace k Velikonocům. Podívejte se též na Přání k jubileu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 25 roků spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Pro Martina s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Martina, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Pro Martina, přání k jmeninám, Svázaná kytice, text, sms, pro kněze a kněze

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kněze, chlapa, hokejisty, keškaře, mistra, bratra, zahradníka, sestru, rockera, přítele, kolegyni, profesory, cyklisty, teenagery, slečny, bafunáře, dívku, sourozence, sousedy, rodiče, dvojčata, tchána, tátu, chlapy, dospělé, prarodiče, syna, strýce, šéfa, pravnoučata nebo pro zaměstnance.


Klíčová slova: text, sms, pohlednice, online, texty, elektronické, mms, přáníčko, gif, narozeniny, narozeninové, K jmeninám, animované, gratulace, nejhezčí, ecards, dětské, obrázky, hokejisty, 2023, oslava, veršované, 2023, blahopřání, Pro Martina, humorné, zdarma


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů