Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Moniku - přání k jmeninám

Moniko, všechno nej!
Máme tě moc rádi.
Super se dneska měj.
Gratulují kamarádi.


Přáníčko Pro Moniku je v kategorii K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Elektronická valentýnská přání. Podívejte se též na Gratulace pro Moniku. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Pro Moniku sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Moniku, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace k jmeninám, přáníčko pro Moniku

kousek dortu, pro Moniku, přání k jmeninámPro Moniku, přání k jmeninám, Květiny, animované, ecards, pro seniory a seniory

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro seniory, bráchu, golfisty, přítelkyni, vnučku, vnučky, cyklisty, chlapa, chlapce, maminku, sousedy, holčičku, muzikanta, geokeškaře, účetní, cestovatele, štamgasty, šéfa, ženu, pradědu, sourozence, bratrance, manžela, prababičku, nejlepší kamarádku, golfisty, tatínka, sestru, tchána, kámošky nebo pro fotbalisty.


Klíčová slova: animované, ecards, blahopřání, veršované, vtipné, humorné, verše, narozeniny, originální, Pro Moniku, dětské, oslava, 2024, text, přáníčka, přáníčko, mms, ke stažení, golfisty, básnička, texty, narozeninové, obrázky, Pro Moniku, gif, gratulace, 2024


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů