Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Moniku - přání k jmeninám

Moniko, všechno nej!
Máme tě moc rádi.
Super se dneska měj.
Gratulují kamarádi.


Text Pro Moniku patří do kategorie K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Elektronická valentýnská přání. Podívejte se též na Gratulace pro Františka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace ke studiu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Pro Moniku) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Moniku, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Pro Moniku, přání k jmeninám, Růžička, narozeninové, ecards, pro tátu a tátu

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, otužilce, kluky, ředitele, nejlepší kamarádku, spolupracovníky, partnerku, synovce, včelaře, kámoše, skauty, milence, dívky, strýce, muzikanta, tchána, neteř, holčičky, malé děti, kuchaře, chlapečka, junáky, hokejisty, muže, turisty, ženu, děvče, zeťáka, tatínka, vojáky nebo pro cestovatele.


Klíčová slova: narozeninové, ecards, veršované, oslava, ke stažení, přání, elektronické, básnička, K jmeninám, verše, gif, text, animace, sms, animované, K jmeninám, k narozeninám, gratulace, blahopřání, pohlednice, obrázky, 2023, online, humorné, narozeniny, vtipné


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů