Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Moniku - přání k jmeninám

Moniko, všechno nej!
Máme tě moc rádi.
Super se dneska měj.
Gratulují kamarádi.


Blahopřání Pro Moniku je v kategorii K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Elektronická valentýnská přání. Podívejte se též na Blahopřání ke studiu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento text (Pro Moniku) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Moniku, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro Moniku, přání k jmeninám, Kytice, <strong>Pro Moniku</strong>, zdarma, pro pejskaře a pejskaře

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pejskaře, sousedy, keškaře, rybáře, sestřenici, horolezce, pionýry, geokeškaře, bratrance, zahradníka, přítele, synovce, chlapy, chlapa, tchána, spolužáky a spolužačky, vnuky, kamarádku, basketbalisty, seniory, maséry, kolegu, dívky, řidiče, vojáka, mámu, pravnoučata, skauty, tátu, partnera nebo pro malé děti.


Klíčová slova: Pro Moniku, zdarma, básnička, elektronické, narozeniny, animované, přáníčka, texty, dětské, nejhezčí, sms, k narozeninám, K jmeninám, verše, oslava, ecards, mms, humorné, keškaře, online, 2023, pohlednice, animace, K jmeninám, vtipné, obrázky, ke stažení


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů