Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Moniku - přání k jmeninám

Moniko, všechno nej!
Máme tě moc rádi.
Super se dneska měj.
Gratulují kamarádi.


Text gratulace Pro Moniku je v kategorii K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Elektronická valentýnská přání. Podívejte se též na Gratulace osmnáctiny. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Ježíška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Moniku s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Moniku, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Pro Moniku, přání k jmeninám, Květiny, <strong>Pro Moniku</strong>, texty, pro geokeškaře a geokeškaře

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro geokeškaře, kamarády, pionýry, otužilce, milence, hasiče, manželku, mámu, kuchaře, chlapečka, vinaře, šéfa, milenku, tenistky, kytaristu, dědu, chlapa, sestru, dětičky, kustody, muže, zetě, přátele, lesníka, kámoše, zahradníka, zeťáka, hudebníky, vedoucího, golfistu nebo pro slečny.


Klíčová slova: Pro Moniku, texty, gratulace, gif, pohlednice, přáníčko, originální, narozeninové, animované, animace, nejhezčí, humorné, dětské, elektronické, k narozeninám, online, ke stažení, 2024, pionýry, ecards, obrázky, 2024, přání, zdarma, K jmeninám, oslava, vtipné


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Najít na webu

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů