prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro Moniku - přání k jmeninám

Moniko, všechno nej!
Máme tě moc rádi.
Super se dneska měj.
Gratulují kamarádi.


Blahopřání Pro Moniku je v kategorii K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Elektronická valentýnská přání. Podívejte se též na Přáníčko odchod do důchodu. Mohlo by vás také zajímat Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Pro Moniku s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Moniku, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pro Moniku, přání k jmeninám, Květiny, narozeninové, nejhezčí, pro expartnerky a expartnerky

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, vojáky, letce, rybáře, zetě, puberťáka, vedoucí, švagrovou, otužilce, šéfa, nadřízeného, ředitelku, spolupracovníky, vnučky, pejskaře, muzikanta, ženy, turisty, dívky, bratrance, dědečka, sportovce, tenisty, myslivce, zahrádkáře, dědu, učitele, prababičku, cestovatele, strýčka nebo pro vojáka.


Klíčová slova: narozeninové, nejhezčí, dětské, text, ecards, přání, 2022, veršované, texty, básnička, originální, K jmeninám, mms, pohlednice, oslava, sms, vtipné, přáníčka, blahopřání, gif, Pro Moniku, obrázky, K jmeninám, animované, přáníčko, zdarma


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Hledat slovo

Reklamní blok


Naše tipySvátek Monika

Narozeninové přání pro miláčkovi

Blahopřání pro Jarmila

SMS přání k narozeninám

Zamilované SMSky pro kluka

PC Tapety, wallpapers

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů