Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Lukáška - přání k jmeninám

Přejeme ti, Lukášku,
jídla celou sámošku,
pití celej bar,
k tomu holek pár,
naplno si užívej,
zkrátka všechno nej!


Blahopřání Pro Lukáška je v kategorii K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání pro Ježíška. Podívejte se též na Blahopřání Věděli jsme to. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Pro Lukáška s rodinou a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Lukáška, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace k jmeninám, přáníčko pro Lukáška

dortík svátek, pro Lukáška, přání k jmeninámPro Lukáška, přání k jmeninám, Květiny, vtipné, K jmeninám, pro otce a otce

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otce, děti, spolužáky a spolužačky, kustody, chlapa, snachu, expartnerky, dívku, expartnery, holčičku, pejskaře, sourozence, šéfovou, elektrikáře, spolupracovníky, muže, hudebníky, kamarádku, kněze, teenagery, věřící, prarodiče, švagrovou, bráchu, miláčka, ségru, bratra, holky, strýčka, tátu nebo pro myslivce.


Klíčová slova: vtipné, K jmeninám, nejhezčí, humorné, zdarma, dětské, přáníčko, narozeniny, Pro Lukáška, přání, mms, ke stažení, přáníčka, animace, K jmeninám, veršované, Pro Lukáška, online, spolužáky a spolužačky, gif, 2024, narozeninové, gratulace, 2024, elektronické, blahopřání, ecards


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů