Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Lukáška - přání k jmeninám

Přejeme ti, Lukášku,
jídla celou sámošku,
pití celej bar,
k tomu holek pár,
naplno si užívej,
zkrátka všechno nej!


Přáníčko Pro Lukáška patří do kategorie K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání pro Ježíška. Podívejte se též na Gratulace Pro Lenku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k promoci. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Lukáška s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Lukáška, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Pro Lukáška, přání k jmeninám, Růžička, originální, nejhezčí, pro vojáky a vojáky

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vojáky, kuchaře, nadřízené, zaměstnance, hokejisty, cyklisty, děti, expartnery, tenistky, syna, řidiče, bafunáře, důchodce, manžela, přítelkyni, tenisty, myslivce, maséry, seniory, tchyni, děvče, strejdu, vnuky, podřízené, dospělé, otužilce, účetní, nejlepšího kamaráda, malé děti, synovce nebo pro strýce.


Klíčová slova: originální, nejhezčí, humorné, zdarma, ecards, verše, Pro Lukáška, gratulace, gif, K jmeninám, k narozeninám, sms, oslava, animace, 2022, Pro Lukáška, veršované, přání, texty, online, blahopřání, básnička, animované, vtipné, přáníčka, mms


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů