Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Pro Lukáška - přání k jmeninám

Přejeme ti, Lukášku,
jídla celou sámošku,
pití celej bar,
k tomu holek pár,
naplno si užívej,
zkrátka všechno nej!


Blahopřání Pro Lukáška je v sekci K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání pro Ježíška. Podívejte se též na Blahopřání Cínová svatba. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro tetu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Pro Lukáška? Potom se o text podělte se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Lukáška, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro Lukáška, přání k jmeninám, Kytičky, text, online, pro horolezce a horolezce

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro horolezce, kamarádku, zahradníka, golfisty, trenéry, expartnerky, motorkáře, synovce, děvčátko, vnuky, šéfovou, milenku, basketbalisty, kytaristu, fotbalisty, chlapa, vojáka, dospělé, chlapečka, chlapce, vodáka, partnerku, dvojčata, dědu, prababičku, bráchu, dívku, elektrikáře, junáky, holčičky nebo pro pionýry.


Klíčová slova: text, online, mms, originální, k narozeninám, zdarma, přáníčko, narozeninové, texty, obrázky, animované, dětské, 2023, humorné, sms, básnička, ke stažení, oslava, zahradníka, Pro Lukáška, animace, gratulace, ecards, vtipné, Pro Lukáška, K jmeninám, verše


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů