prani.luksoft.cz
Ostatní
Pro Lukáška - přání k jmeninám

Přejeme ti, Lukášku,
jídla celou sámošku,
pití celej bar,
k tomu holek pár,
naplno si užívej,
zkrátka všechno nej!


Text gratulace Pro Lukáška je v sekci K jmeninám

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání pro Ježíška. Podívejte se též na Přání pro děťátko. Mohlo by vás také zajímat Láska je víc než přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Pro Lukáška s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jmeninám?

Pro Lukáška, přání k jmeninám, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jmeninám) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro Lukáška, přání k jmeninám, Kytičky, vtipné, gif, pro děvče a děvče

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děvče, sestru, kustody, učitele, teenagery, fotbalisty, hudebníky, muzikanta, děti, seniory, zahrádkáře, zaměstnance, bratra, milenku, vnučky, cestovatele, přátele, dědečka, ségru, keškaře, vedoucí, kamarádku, vedoucího, tátu, neteř, kolegyni, holčičky, mámu, motorkáře, kluky nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: vtipné, gif, obrázky, přání, nejhezčí, texty, přáníčko, dětské, K jmeninám, ecards, text, přáníčka, ke stažení, originální, Pro Lukáška, verše, gratulace, mms, kustody, oslava, narozeninové, K jmeninám, Pro Lukáška, básnička, zdarma, 2023, veršované


Dnešní den (22. březen 2023) slaví svůj svátek Leona a Lea, zítra (23. březen 2023) oslavuje jmeniny Ivona, Yvona a Alfons, pozítří (24. březen 2023) má svátek Gabriel a Zbyslav, 25. březen 2023 bude mít svátek Marián a Mario. 26. březen 2023 bude slavit Emanuel a Emanuela.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů