prani.luksoft.cz
Ostatní
Malé děcko - přání k narození dítěte

Narodilo se malé děcko
hodným rodičům,
ať to Vaše všecko
rozveselí Váš dům.


Blahopřání Malé děcko je v sekci K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Každého to jednou čeká. Podívejte se též na Blahopřání Honza. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání k absolvování studia. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Tento text (Malé děcko) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Malé děcko, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Malé děcko, přání k narození dítěte, Kytičky, vtipné, animace, pro děvčátko a děvčátko

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děvčátko, spolužáky a spolužačky, sousedy, milenku, tenistky, milence, keškaře, faráře, kámošky, strýce, hudebníky, tchána, vodáka, tenisty, šéfku, golfisty, šéfa, šéfovou, rockera, děvče, řidiče, kytaristu, muzikanta, dospělé, chlapy, holčičku, přítele, vnuky, bratra, strýčka nebo pro partnera.


Klíčová slova: vtipné, animace, přáníčka, texty, pohlednice, K narození dítěte, sms, ke stažení, zdarma, oslava, animované, 2023, Malé děcko, veršované, obrázky, básnička, K narození dítěte, přáníčko, sousedy, nejhezčí, narozeninové, dětské, gratulace, k narozeninám, Malé děcko, mms, elektronické


Dnešní den (23. březen 2023) slaví svůj svátek Ivona, Yvona a Alfons, zítra (24. březen 2023) oslavuje jmeniny Gabriel a Zbyslav, pozítří (25. březen 2023) má svátek Marián a Mario, 26. březen 2023 bude mít svátek Emanuel a Emanuela. 27. březen 2023 bude slavit Dita a Malvína.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů