Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Malé děcko - přání k narození dítěte

Narodilo se malé děcko
hodným rodičům,
ať to Vaše všecko
rozveselí Váš dům.


Text Malé děcko patří do sekce K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Každého to jednou čeká. Podívejte se též na Přáníčko k jubileu. Mohlo by vás také zajímat SMS přání Velikonoce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Malé děcko můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Malé děcko, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Malé děcko, přání k narození dítěte, Tulipány, <strong>2023</strong>, mms, pro malé děti a malé děti

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro malé děti, ženu, spolupracovníky, profesory, zetě, basketbalisty, myslivce, chlapce, kamarádku, šéfovou, bráchu, dospělé, prarodiče, švagrovou, tchyni, lesníka, přítelkyni, kolegu, vnučku, kolegyni, kamioňáka, děvčátko, keškaře, turisty, tetu, důchodce, tenisty, faráře, nejlepší kamarádku, vnuka nebo pro strýčka.


Klíčová slova: 2023, mms, přáníčka, ecards, blahopřání, K narození dítěte, obrázky, texty, oslava, ke stažení, gratulace, gif, vtipné, přáníčko, text, K narození dítěte, verše, veršované, spolupracovníky, zdarma, k narozeninám, básnička, sms, online, humorné, nejhezčí, animované


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů