Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Malé děcko - přání k narození dítěte

Narodilo se malé děcko
hodným rodičům,
ať to Vaše všecko
rozveselí Váš dům.


Blahopřání Malé děcko je v kategorii K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Každého to jednou čeká. Podívejte se též na Přání Pro babičku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání, Výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Malé děcko sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Malé děcko, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Malé děcko, přání k narození dítěte, Květiny, elektronické, blahopřání, pro tatínka a tatínka

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tatínka, miláčka, kamioňáka, vodáka, milence, partnera, profesorky, malé děti, milenku, babičku, letce, chlapečka, sportovkyni, skauty, spolupracovníky, vnuka, holky, vnučku, junáky, dědu, teenagery, chlapa, cestovatele, muže, hokejisty, nadřízeného, pravnoučata, synovce, fotbalisty, faráře nebo pro mámu.


Klíčová slova: elektronické, blahopřání, přání, 2024, 2024, sms, básnička, ke stažení, ecards, narozeniny, narozeninové, vtipné, verše, oslava, originální, přáníčka, mms, text, kamioňáka, texty, přáníčko, obrázky, K narození dítěte, Malé děcko, k narozeninám, Malé děcko, dětské


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů