Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Malé děcko - přání k narození dítěte

Narodilo se malé děcko
hodným rodičům,
ať to Vaše všecko
rozveselí Váš dům.


Přáníčko Malé děcko patří do sekce K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Každého to jednou čeká. Podívejte se též na Gratulace a kytička. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro Adama. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Malé děcko s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Malé děcko, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Malé děcko, přání k narození dítěte, Tulipány, animované, zdarma, pro přítele a přítele

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítele, muzikanta, nadřízené, šéfku, prarodiče, zetě, tenistky, podřízené, řidiče, maminku, golfistu, důchodce, věřící, chlapce, dědečka, štamgasty, golfisty, sestřenici, švagrovou, sousedy, šéfovou, elektrikáře, zaměstnance, manželku, otužilce, prababičku, chlapy, slečny, chlapečka, babičku nebo pro vnučku.


Klíčová slova: animované, zdarma, elektronické, blahopřání, nejhezčí, 2022, vtipné, ecards, obrázky, online, texty, humorné, veršované, narozeniny, přáníčko, originální, ke stažení, sms, Malé děcko, K narození dítěte, oslava, gratulace, dětské, Malé děcko, text, přáníčka


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů