prani.luksoft.cz
Ostatní
Ať problémy Tě nezaskočí - přání k novému roku

Ať problémy tě nezaskočí,
svého života jsi kočí,
všechno pod palcem máš
a v novém roce si užíváš!


Text gratulace Ať problémy Tě nezaskočí je v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k cínové svatbě. Podívejte se též na Gratulace milá maminko. Mohlo by vás také zajímat Gratulace vše nejlepší k Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Ať problémy Tě nezaskočí můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, Silvestr 31.12., ke stažení, elektronické, pro zeťáka a zeťáka

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zeťáka, holčičky, vnoučata, kamarádku, otce, řidiče, šéfa, partnerku, kolegu, junáky, vedoucí, babičku, dospělé, slečny, otužilce, golfistu, chlapce, vnučku, kustody, maséry, synovce, kuchaře, ředitele, přátele, štamgasty, ředitelku, cyklisty, ženy, pionýry, děvče nebo pro zetě.


Klíčová slova: ke stažení, elektronické, zdarma, verše, originální, gif, sms, 2022, vtipné, blahopřání, mms, nejhezčí, K novému roku, Ať problémy Tě nezaskočí, přání, k narozeninám, humorné, veršované, přáníčko, narozeniny, narozeninové, animované, obrázky, gratulace, K novému roku, přáníčka


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklama


DoporučujemeSvátek Karel

Narozeninové přání strýčkovi

Blahopřání pro Veroniku

Blahopřání k narozeninám mamince

SMSky vyznávající lásku

Vlajky měst

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů