Textová přání k novému roku
Ostatní
Ať problémy Tě nezaskočí - přání k novému roku

Ať problémy tě nezaskočí,
svého života jsi kočí,
všechno pod palcem máš
a v novém roce si užíváš!


Text gratulace Ať problémy Tě nezaskočí je v kategorii Gratulace k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k cínové svatbě. Podívejte se též na Gratulace Ať problémy Tě nezaskočí. Mohlo by vás také zajímat Přání moje drahá ženo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Ať problémy Tě nezaskočí s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, Silvestr 31.12., texty, <strong>Ať problémy Tě nezaskočí</strong>, pro basketbalisty a basketbalisty

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro basketbalisty, sousedy, ředitele, děti, manželku, nadřízené, expartnery, kamarády, profesorky, pravnoučata, učitele, skauty, tátu, horolezce, kolegy, důchodce, ségru, zahrádkáře, havíře, synovce, vnoučata, přátele, syna, seniory, učitelky, dívky, muže, otce, sportovce, sourozence nebo pro šéfa.


Klíčová slova: texty, Ať problémy Tě nezaskočí, mms, přáníčka, narozeniny, zdarma, přání, Ať problémy Tě nezaskočí, verše, K novému roku, sms, gratulace, k narozeninám, ke stažení, obrázky, pohlednice, veršované, K novému roku, narozeninové, text, elektronické, vtipné, blahopřání, básnička, přáníčko, oslava


Dnešní den (16. červenec 2020) slaví svůj svátek Luboš, Karmen, Carmen, Cedrik a Sedrik, zítra (17. červenec 2020) oslavuje jmeniny Martina, Iris a Arleta, pozítří (18. červenec 2020) má svátek Drahomíra, Drahomír, Arleta, Drahomil a Drahomila, 19. červenec 2020 bude mít svátek Čeněk a Čeňka. 20. červenec 2020 bude slavit Ilja a Eliáš.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Monika

Přání k svátku pro Radka

Blahopřání pro Jakuba

Blahopřání k narozeninám pro babičku

SMS vyznávající lásku

Omalovánky k tisku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů