Textová přání k novému roku
Ostatní
Ať problémy Tě nezaskočí - přání k novému roku

Ať problémy tě nezaskočí,
svého života jsi kočí,
všechno pod palcem máš
a v novém roce si užíváš!


Blahopřání Ať problémy Tě nezaskočí je v sekci Blahopřání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k cínové svatbě. Podívejte se též na Gratulace k jubileu. Mohlo by vás také zajímat Přání moje drahá ženo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Ať problémy Tě nezaskočí můžete sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, Novoroční přípitek, ke stažení, verše, pro golfisty a golfisty

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, spolupracovníky, ředitele, pionýry, učitelky, kustody, trenéry, kamarády, basketbalisty, holčičky, dědečka, vnuky, přítelkyni, chlapa, děti, přítele, syna, sestřenici, neteř, sourozence, profesorky, ségru, rodiče, muže, zahrádkáře, malé děti, strýce, geokeškaře, chlapce, štamgasty nebo pro tetu.


Klíčová slova: ke stažení, verše, sms, pohlednice, obrázky, K novému roku, vtipné, elektronické, k narozeninám, 2021, K novému roku, přáníčka, oslava, mms, narozeninové, zdarma, Ať problémy Tě nezaskočí, texty, veršované, blahopřání, básnička, text, narozeniny, přání, Ať problémy Tě nezaskočí, dětské


Dnešní den (20. leden 2021) slaví svůj svátek Sebastián, Ilona a Fabian, zítra (21. leden 2021) oslavuje jmeniny Běla a Bianka, pozítří (22. leden 2021) má svátek Slavomír, Slávek a Chrudoš, 23. leden 2021 bude mít svátek Zdeněk a Raimund. 24. leden 2021 bude slavit Milena, Amanda a Timotej.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Monika

Přání k svátku pro Radka

Blahopřání pro Jakuba

Blahopřání k narozeninám pro babičku

SMS vyznávající lásku

Omalovánky k tisku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů