Textová přání k novému roku
Ostatní
Ať problémy Tě nezaskočí - přání k novému roku

Ať problémy tě nezaskočí,
svého života jsi kočí,
všechno pod palcem máš
a v novém roce si užíváš!


Text gratulace Ať problémy Tě nezaskočí je v kategorii Přání k novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k cínové svatbě. Podívejte se též na Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Mohlo by vás také zajímat Přání moje drahá ženo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Ať problémy Tě nezaskočí) můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, Silvestr 31.12., verše, texty, pro přátele a přátele

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přátele, hokejisty, sestru, milenku, tenisty, pionýry, tetu, sousedy, sestřenici, sourozence, prababičku, manžela, dívky, expartnery, ségru, pravnoučata, malé děti, ředitele, tchána, dceru, milence, otce, profesory, partnera, mámu, sportovce, kamarády, učitele, nadřízené, expartnerky nebo pro štamgasty.


Klíčová slova: verše, texty, K novému roku, přáníčko, gratulace, Ať problémy Tě nezaskočí, narozeniny, K novému roku, přání, zdarma, vtipné, elektronické, přáníčka, oslava, sms, 2021, ke stažení, 2021, blahopřání, dětské, básnička, Ať problémy Tě nezaskočí, veršované, mms, pohlednice, text


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Monika

Přání k svátku pro Radka

Blahopřání pro Jakuba

Blahopřání k narozeninám pro babičku

SMS vyznávající lásku

Omalovánky k tisku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů