Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ať problémy Tě nezaskočí - přání k novému roku

Ať problémy tě nezaskočí,
svého života jsi kočí,
všechno pod palcem máš
a v novém roce si užíváš!


Text Ať problémy Tě nezaskočí se nachází v kategorii K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k cínové svatbě. Podívejte se též na Přání do hospody. Mohlo by vás také zajímat Přání moje drahá ženo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Ať problémy Tě nezaskočí můžete sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, Šampaňské, 2023, <strong>K novému roku</strong>, pro děti a děti

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, rodiče, ženy, paní učitelku, puberťáka, sportovce, cyklisty, kněze, faráře, expartnerky, tátu, šéfku, děvče, bafunáře, manželku, golfisty, sourozence, vnuky, vedoucí, kolegu, bráchu, havíře, sousedy, milenku, šéfa, podřízené, bráchu, vodáka, geokeškaře, maminku nebo pro vnoučata.


Klíčová slova: 2023, K novému roku, humorné, 2023, elektronické, gif, Ať problémy Tě nezaskočí, sms, texty, animace, blahopřání, přáníčka, verše, ke stažení, přáníčko, pohlednice, Ať problémy Tě nezaskočí, vtipné, ženy, animované, K novému roku, online, gratulace, oslava, nejhezčí, ecards, zdarma


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů