Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ať problémy Tě nezaskočí - přání k novému roku

Ať problémy tě nezaskočí,
svého života jsi kočí,
všechno pod palcem máš
a v novém roce si užíváš!


Text gratulace Ať problémy Tě nezaskočí je v sekci K novému roku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k cínové svatbě. Podívejte se též na SMS přání pro tchýni. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání ke dni otců. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Ať problémy Tě nezaskočí sdílet s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k novému roku?

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k novému roku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Ať problémy Tě nezaskočí, přání k novému roku, Silvestr 31.12., sms, verše, pro rockera a rockera

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rockera, vojáka, chlapce, cestovatele, milenku, turisty, tátu, zaměstnance, motorkáře, elektrikáře, letce, syna, ženu, hokejisty, zahrádkáře, sousedy, mistra, kamioňáka, chlapečka, sportovkyni, přítelkyni, kluky, mámu, strejdu, sestru, ženy, bafunáře, vnučku, prababičku, vojáky nebo pro maminku.


Klíčová slova: sms, verše, text, veršované, gif, vtipné, přání, pohlednice, ke stažení, zdarma, mms, elektronické, K novému roku, animované, oslava, narozeniny, Ať problémy Tě nezaskočí, originální, chlapce, 2024, obrázky, narozeninové, přáníčka, 2024, básnička, přáníčko, humorné


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů