Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Cínová svatba - přání k výročí svatby

10. výročí dneska máte,
tak ať si ho užíváte,
na cestu plnou kvítí
sluníčko nechť Vám svítí.
Gratulujeme!


Přáníčko Cínová svatba patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Maličké přání. Podívejte se též na Blahopřání k narození dítěte. Mohlo by vás také zajímat Gratulace skleničku zvedáme. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Cínová svatba sdíleli s jinými lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Cínová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Cínová svatba, přání k výročí svatby, Růžička, přáníčka, přání, pro tátu a tátu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, podřízené, vinaře, zahrádkáře, kluky, učitele, zeťáka, kámošky, malé děti, zetě, horolezce, šéfa, učitelky, trenéry, kolegu, holčičku, havíře, děvče, včelaře, muzikanta, expartnerky, chlapa, ségru, kustody, děti, lékaře, vnučky, expartnery, chlapy, sourozence nebo pro paní učitelku.


Klíčová slova: přáníčka, přání, ke stažení, zdarma, animace, nejhezčí, Cínová svatba, veršované, ecards, dětské, básnička, verše, humorné, k narozeninám, elektronické, gratulace, pohlednice, texty, narozeniny, mms, blahopřání, text, online, animované, originální, K výročí svatby


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů