Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Cínová svatba - přání k výročí svatby

10. výročí dneska máte,
tak ať si ho užíváte,
na cestu plnou kvítí
sluníčko nechť Vám svítí.
Gratulujeme!


Blahopřání Cínová svatba se nachází v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Maličké přání. Podívejte se též na Gratulace Mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Láska a přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Cínová svatba s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Cínová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Cínová svatba, přání k výročí svatby, Růže, ecards, blahopřání, pro vodáka a vodáka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vodáka, lesníka, golfistu, muže, účetní, zetě, teenagery, dospělé, expartnery, synovce, spolužáky a spolužačky, sestřenici, syna, učitelky, dívku, kolegu, sourozence, mámu, otužilce, bráchu, kamarády, podřízené, manželku, horolezce, dědečka, prababičku, spolupracovníky, pejskaře, cyklisty, partnera nebo pro seniory.


Klíčová slova: ecards, blahopřání, ke stažení, gif, gratulace, text, dětské, k narozeninám, originální, online, nejhezčí, přání, sms, texty, elektronické, Cínová svatba, Cínová svatba, K výročí svatby, golfistu, obrázky, animované, 2023, přáníčko, přáníčka, zdarma, mms, animace


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů