Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Cínová svatba - přání k výročí svatby

10. výročí dneska máte,
tak ať si ho užíváte,
na cestu plnou kvítí
sluníčko nechť Vám svítí.
Gratulujeme!


Blahopřání Cínová svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Maličké přání. Podívejte se též na SMS přání 20 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento text (Cínová svatba) můžete sdílet s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Cínová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko cínová svatba

dort výročí padesát, cínová svatba, přání k výročí svatbyCínová svatba, přání k výročí svatby, Květiny, gif, <strong>Cínová svatba</strong>, pro kamioňáka a kamioňáka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamioňáka, kámoše, tenisty, spolužáky a spolužačky, důchodce, holčičky, vojáky, kuchaře, kamarádku, tchána, vnučku, chlapy, ségru, bafunáře, kolegu, lékaře, učitelky, otužilce, nejlepší kamarádku, letce, vedoucí, holčičku, profesory, ředitelku, maminku, dospělé, hasiče, šéfovou, seniory, expartnerky nebo pro fotbalisty.


Klíčová slova: gif, Cínová svatba, text, originální, animované, Cínová svatba, narozeniny, pohlednice, mms, verše, 2024, nejhezčí, sms, gratulace, ke stažení, narozeninové, přáníčka, texty, tenisty, 2024, obrázky, blahopřání, básnička, dětské, humorné, oslava, veršované


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů