prani.luksoft.cz
Ostatní
Cínová svatba - přání k výročí svatby

10. výročí dneska máte,
tak ať si ho užíváte,
na cestu plnou kvítí
sluníčko nechť Vám svítí.
Gratulujeme!


Blahopřání Cínová svatba se nachází v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Maličké přání. Podívejte se též na Přání Honza. Mohlo by vás také zajímat Přání žhavá novinka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Cínová svatba s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Cínová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Cínová svatba, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, humorné, verše, pro strýce a strýce

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro strýce, prarodiče, lékaře, junáky, rodiče, tchána, basketbalisty, věřící, milenku, partnerku, puberťáka, kustody, tatínka, dceru, turisty, profesory, spolupracovníky, sourozence, děti, přítele, vnoučata, kámoše, elektrikáře, teenagery, vojáka, muzikanta, kamarádku, rockera, bratrance, vinaře nebo pro vnuky.


Klíčová slova: humorné, verše, přáníčka, přání, gratulace, veršované, vtipné, ecards, elektronické, Cínová svatba, blahopřání, 2022, sms, K výročí svatby, K výročí svatby, obrázky, online, animované, text, nejhezčí, narozeniny, gif, Cínová svatba, básnička, k narozeninám, přáníčko


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Prohledat web

Reklamní blok


Naše tipyText přání k svátku Ladislav

Přání k svátku pro Annu

Přání pro Lukáše

Blahopřání 40 let

Zamilované SMSky miláčkovi

SMS na dobrou noc pro kluka

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů