Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Když se narodí maličká - přání k narození dítěte

Když narodí se maličká,
na místě je sklenička.
Připíjíme Ti do vínku
na krásný život, andílku.


Blahopřání Když se narodí maličká je v sekci K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k svatbě. Podívejte se též na Text přání 50 let. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Ať Ježíšek Vám dá. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Když se narodí maličká s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Když se narodí maličká, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace k narození dítěte, přáníčko když se narodí maličká

miminko, když se narodí maličká, přání k narození dítěteKdyž se narodí maličká, přání k narození dítěte, Kytičky, oslava, narozeninové, pro sestru a sestru

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestru, děvče, slečnu, vnučky, hokejisty, dívku, partnera, partnerku, chlapečka, golfisty, spolužáky a spolužačky, holky, basketbalisty, maminku, kolegu, motorkáře, neteř, pejskaře, podřízené, lékaře, lesníka, miláčka, chlapy, malé děti, zeťáka, sportovkyni, zahradníka, sourozence, havíře, dětičky nebo pro chlapce.


Klíčová slova: oslava, narozeninové, text, ke stažení, texty, verše, přání, ecards, K narození dítěte, 2024, obrázky, mms, přáníčka, k narozeninám, Když se narodí maličká, gratulace, přáníčko, zdarma, slečnu, Když se narodí maličká, elektronické, blahopřání, dětské, K narození dítěte, humorné, animované, básnička


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů