Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Když se narodí maličká - přání k narození dítěte

Když narodí se maličká,
na místě je sklenička.
Připíjíme Ti do vínku
na krásný život, andílku.


Text gratulace Když se narodí maličká je v sekci K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k svatbě. Podívejte se též na Blahopřání pro tchýni. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Velikonocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Když se narodí maličká sdíleli s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Když se narodí maličká, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Když se narodí maličká, přání k narození dítěte, Kytičky, pohlednice, originální, pro zetě a zetě

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zetě, spolupracovníky, kolegy, dospělé, prababičku, zahrádkáře, kolegyni, holčičky, štamgasty, otce, sourozence, ředitelku, partnerku, švagra, myslivce, tenisty, faráře, kolegu, hokejisty, sestru, vojáky, neteř, kamarádku, maséry, nejlepší kamarádku, cestovatele, vinaře, strejdu, kámoše, kámošky nebo pro kustody.


Klíčová slova: pohlednice, originální, veršované, nejhezčí, dětské, oslava, animované, ke stažení, animace, narozeninové, přáníčka, přáníčko, K narození dítěte, narozeniny, ecards, vtipné, 2023, text, k narozeninám, humorné, texty, básnička, verše, sms, K narození dítěte, mms


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů