Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Když se narodí maličká - přání k narození dítěte

Když narodí se maličká,
na místě je sklenička.
Připíjíme Ti do vínku
na krásný život, andílku.


Text gratulace Když se narodí maličká je v sekci K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k svatbě. Podívejte se též na Přáníčko pro Petra. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro tatínka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Když se narodí maličká můžete sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Když se narodí maličká, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Když se narodí maličká, přání k narození dítěte, Kytičky, verše, k narozeninám, pro cestovatele a cestovatele

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cestovatele, kolegy, muže, ředitelku, havíře, muzikanta, lesníka, sestru, prababičku, chlapa, kolegu, sestřenici, spolupracovníky, holky, přítele, myslivce, švagra, vojáka, chlapy, učitele, bráchu, dceru, rodiče, tchána, letce, hasiče, motorkáře, vnučku, pionýry, vedoucí nebo pro paní učitelku.


Klíčová slova: verše, k narozeninám, oslava, animované, animace, text, K narození dítěte, narozeninové, gratulace, mms, obrázky, dětské, elektronické, online, originální, gif, 2023, 2023, muže, blahopřání, přáníčko, Když se narodí maličká, básnička, přáníčka, Když se narodí maličká, pohlednice, narozeniny


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů