Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Když se narodí maličká - přání k narození dítěte

Když narodí se maličká,
na místě je sklenička.
Připíjíme Ti do vínku
na krásný život, andílku.


Text gratulace Když se narodí maličká je v kategorii K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k svatbě. Podívejte se též na Blahopřání pro Moniku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace život a láska. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Když se narodí maličká s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Když se narodí maličká, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Když se narodí maličká, přání k narození dítěte, Kytice, texty, gif, pro sportovkyni a sportovkyni

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovkyni, profesorky, slečny, chlapa, maminku, kolegyni, tchána, tátu, cestovatele, tchyni, basketbalisty, pejskaře, dvojčata, snachu, přítelkyni, golfistu, rybáře, dívky, mistra, sestru, hudebníky, mámu, ředitele, dospělé, zahrádkáře, kněze, paní učitelku, sportovce, sestřenici, účetní nebo pro kamarády.


Klíčová slova: texty, gif, zdarma, ke stažení, Když se narodí maličká, blahopřání, obrázky, animace, humorné, pohlednice, ecards, animované, k narozeninám, 2024, 2024, narozeninové, sms, oslava, slečny, K narození dítěte, přáníčko, online, gratulace, K narození dítěte, nejhezčí, Když se narodí maličká, narozeniny


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů