prani.luksoft.cz
Ostatní
Když se narodí maličká - přání k narození dítěte

Když narodí se maličká,
na místě je sklenička.
Připíjíme Ti do vínku
na krásný život, andílku.


Text gratulace Když se narodí maličká patří do kategorie K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k svatbě. Podívejte se též na SMS přání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k patnáctému výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Když se narodí maličká s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Když se narodí maličká, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Když se narodí maličká, přání k narození dítěte, Růžička, Když se narodí maličká, 2022, pro děvče a děvče

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děvče, slečnu, ženy, účetní, miláčka, rodiče, pravnoučata, horolezce, věřící, dívku, holčičky, dívky, vojáka, kluky, manželku, přátele, havíře, tetu, tchána, basketbalisty, otužilce, babičku, paní učitelku, golfisty, neteř, důchodce, nejlepšího kamaráda, zaměstnance, kolegu, strejdu nebo pro ředitele.


Klíčová slova: Když se narodí maličká, 2022, animované, animace, narozeninové, veršované, verše, dětské, Když se narodí maličká, vtipné, zdarma, k narozeninám, ecards, narozeniny, humorné, texty, mms, ke stažení, gif, online, 2022, originální, obrázky, K narození dítěte, gratulace, K narození dítěte


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Hledat slovo

Reklama


DoporučujemeSvátek Radek

Přání k svátku pro Ivu

Blahopřání pro Jakuba

Textové SMS k narozeninám

Zamilované SMS miláčkovi

Egypt, pamětihodnosti

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů