Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
50 let - přání k jubileu

Čas nás všechny bere zkrátka
a už je tu padesátka.
Ty si přesto nezoufej,
života si užívej.


Přáníčko 50 let patří do kategorie K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Láska je víc než přátelství. Podívejte se též na Přáníčko pro babičku. Mohlo by vás také zajímat Přání milý taťko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání 50 let? Potom se o text podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

50 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženu určitě potěší květina.

50 let, přání k jubileu, Růžička, přáníčko, gif, pro synovce a synovce

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro synovce, rybáře, vnuka, profesory, rodiče, tchyni, zetě, golfistu, keškaře, holčičky, vnuky, kamarády, faráře, zahrádkáře, vojáky, zaměstnance, strejdu, partnerku, cyklisty, miláčka, slečnu, muzikanta, pejskaře, nejlepšího kamaráda, sourozence, kytaristu, hasiče, bratrance, šéfovou, holčičku nebo pro kustody.


Klíčová slova: přáníčko, gif, ecards, pohlednice, k narozeninám, dětské, animované, K jubileu, text, zdarma, obrázky, narozeniny, veršované, přání, vtipné, 50 let, ke stažení, přáníčka, vnuka, 2024, básnička, gratulace, verše, 2024, texty, blahopřání, elektronické


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů