prani.luksoft.cz
Ostatní
50 let - přání k jubileu

Čas nás všechny bere zkrátka
a už je tu padesátka.
Ty si přesto nezoufej,
života si užívej.


Blahopřání 50 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Láska je víc než přátelství. Podívejte se též na Přání k cínové svatbě. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro kamaráda. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný 50 let můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

50 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

50 let, přání k jubileu, Kytice, oslava, animované, pro motorkáře a motorkáře

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro motorkáře, profesorky, otce, strýce, kámošky, šéfovou, dívky, golfisty, cyklisty, kamarádku, tenisty, bratra, kamarády, golfisty, děvče, švagrovou, basketbalisty, ředitele, ředitelku, účetní, ženy, hokejisty, teenagery, vojáka, tetu, tenistky, turisty, kolegy, manželku, holčičku nebo pro expartnery.


Klíčová slova: oslava, animované, nejhezčí, veršované, 2022, ke stažení, obrázky, online, 2022, k narozeninám, humorné, přáníčko, originální, vtipné, pohlednice, dětské, K jubileu, elektronické, sms, animace, gif, 50 let, zdarma, narozeninové, mms, text


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Prohledat web

Reklamní blok


Naše tipySvátek Marek

Přání k svátku pro Lukáše

Blahopřání pro Davídka

SMS přáníčko k narozeninám

Zamilované SMS pro miláčka

Vlajky států světa

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů