Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
50 let - přání k jubileu

Čas nás všechny bere zkrátka
a už je tu padesátka.
Ty si přesto nezoufej,
života si užívej.


Přáníčko 50 let patří do kategorie K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Láska je víc než přátelství. Podívejte se též na Gratulace pro Petra. Mohlo by vás také zajímat Gratulace biflování skončilo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka 50 let s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

50 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

50 let, přání k jubileu, Růžička, veršované, humorné, pro bráchu a bráchu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bráchu, kluky, kolegu, tetu, vnučky, bratrance, lékaře, zahrádkáře, včelaře, dědečka, horolezce, partnerku, expartnery, otce, sestru, tchyni, myslivce, rodiče, ředitele, miláčka, spolupracovníky, synovce, tenistky, vinaře, vedoucího, hokejisty, prarodiče, nejlepšího kamaráda, ředitelku, sousedy nebo pro nadřízeného.


Klíčová slova: veršované, humorné, 50 let, vtipné, animace, přáníčko, online, pohlednice, K jubileu, blahopřání, texty, gratulace, narozeninové, ke stažení, nejhezčí, dětské, narozeniny, 50 let, 2023, K jubileu, verše, animované, sms, přání, 2023, obrázky


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů