Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
50 let - přání k jubileu

Čas nás všechny bere zkrátka
a už je tu padesátka.
Ty si přesto nezoufej,
života si užívej.


Text 50 let patří do sekce K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Láska je víc než přátelství. Podívejte se též na Přání ke dni matek. Mohlo by vás také zajímat Přání do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka 50 let s vaším okruhem známých osob na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

50 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace k jubileu, přáníčko 50 let

květy k jubileu, 50 let, přání k jubileu50 let, přání k jubileu, Tulipány, dětské, oslava, pro kamioňáka a kamioňáka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamioňáka, pradědu, ředitelku, malé děti, prarodiče, tátu, sourozence, spolužáky a spolužačky, sportovkyni, horolezce, prababičku, milence, sestru, strejdu, slečny, snachu, pionýry, kytaristu, zahrádkáře, golfisty, dědečka, kámoše, partnerku, švagra, chlapy, kolegu, seniory, havíře, přítele, řidiče nebo pro kolegy.


Klíčová slova: dětské, oslava, narozeniny, animované, gif, obrázky, animace, přáníčka, narozeninové, elektronické, nejhezčí, online, zdarma, 50 let, 50 let, veršované, pohlednice, 2024, ředitelku, vtipné, k narozeninám, gratulace, texty, K jubileu, sms, verše, K jubileu


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů