Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
50 let - přání k jubileu

Čas nás všechny bere zkrátka
a už je tu padesátka.
Ty si přesto nezoufej,
života si užívej.


Blahopřání 50 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Láska je víc než přátelství. Podívejte se též na Gratulace Hodně štěstí, pohody a zdraví. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Milý taťka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (50 let) můžete sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

50 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

50 let, přání k jubileu, Květiny, nejhezčí, verše, pro vinaře a vinaře

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vinaře, sourozence, švagra, manželku, vedoucí, synovce, ředitele, sportovkyni, kuchaře, dceru, seniory, tenisty, slečny, cestovatele, kolegu, nejlepšího kamaráda, bafunáře, cyklisty, zaměstnance, zahradníka, skauty, zeťáka, milenku, ženu, prarodiče, švagrovou, šéfa, řidiče, kamioňáka, basketbalisty nebo pro mistra.


Klíčová slova: nejhezčí, verše, animace, 2023, 2023, narozeniny, k narozeninám, přáníčka, přáníčko, originální, dětské, animované, pohlednice, 50 let, text, K jubileu, zdarma, ke stažení, švagra, obrázky, vtipné, blahopřání, gif, gratulace, narozeninové, přání, ecards


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů