Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Láska je víc než přátelství - přání k Valentýnu

Láska je víc než přátelství,
láska je jak nejhezčí květ,
já za Tvoji lásku
dala bych celý svět.
Krásného Valentýna!


Blahopřání Láska je víc než přátelství se nachází v kategorii K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k pětadvacetinám. Podívejte se též na Workoholici a Vánoce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Láska je víc než přátelství s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, Růže, gif, přání, pro kluky a kluky

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kluky, dívku, synovce, skauty, nadřízeného, rodiče, včelaře, sousedy, kámošky, fotbalisty, sportovce, strejdu, kuchaře, golfistu, štamgasty, puberťáka, slečny, dědečka, expartnery, děvče, podřízené, vnuka, zahradníka, junáky, hokejisty, pradědu, šéfovou, golfisty, zeťáka, děti nebo pro zetě.


Klíčová slova: gif, přání, 2022, pohlednice, verše, animované, humorné, přáníčko, 2022, básnička, přáníčka, originální, obrázky, animace, online, K Valentýnu, text, mms, blahopřání, K Valentýnu, oslava, gratulace, vtipné, Láska je víc než přátelství, zdarma, k narozeninám


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů