Textová přání k Valentýnu
Ostatní
Láska je víc než přátelství - přání k Valentýnu

Láska je víc než přátelství,
láska je jak nejhezčí květ,
já za Tvoji lásku
dala bych celý svět.
Krásného Valentýna!


Blahopřání Láska je víc než přátelství je v kategorii Gratulace k Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k pětadvacetinám. Podívejte se též na Gratulace k jubileu. Mohlo by vás také zajímat Dvacet společných let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Láska je víc než přátelství se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, Květiny, gratulace, <strong>Láska je víc než přátelství</strong>, pro tchána a tchána

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchána, vedoucího, sestřenici, milenku, děti, přátele, geokeškaře, dospělé, skauty, spolužáky a spolužačky, sportovce, kustody, sourozence, sousedy, seniory, tetu, spolupracovníky, podřízené, basketbalisty, otce, malé děti, zahrádkáře, kolegy, ženy, pravnoučata, pionýry, expartnerky, expartnery, maséry, golfisty nebo pro babičku.


Klíčová slova: gratulace, Láska je víc než přátelství, dětské, básnička, k narozeninám, zdarma, K Valentýnu, přáníčka, verše, texty, elektronické, sms, přáníčko, narozeniny, 2020, Láska je víc než přátelství, pohlednice, přání, vtipné, oslava, narozeninové, obrázky, veršované, K Valentýnu, ke stažení, mms


Dnešní den (9. červenec 2020) slaví svůj svátek Drahoslava a Drahuše, zítra (10. červenec 2020) oslavuje jmeniny Libuše, Amálie a Amélie, pozítří (11. červenec 2020) má svátek Olga a Helga, 12. červenec 2020 bude mít svátek Bořek a Bořislav. 13. červenec 2020 bude slavit Markéta, Megan a Margareta.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Ivana

Narozeninové přání synovi

Blahopřání pro Radka

Texty SMS k narozeninám

Stýskací smsky

Tapety modelek

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů