Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Láska je víc než přátelství - přání k Valentýnu

Láska je víc než přátelství,
láska je jak nejhezčí květ,
já za Tvoji lásku
dala bych celý svět.
Krásného Valentýna!


Přáníčko Láska je víc než přátelství patří do sekce K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k pětadvacetinám. Podívejte se též na Svátek František. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Velikonocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Láska je víc než přátelství můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, Tulipány, mms, texty, pro faráře a faráře

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro faráře, chlapečka, kámoše, pejskaře, bratrance, rybáře, spolužáky a spolužačky, děvčátko, turisty, ségru, dědečka, skauty, strýce, prababičku, sestru, zeťáka, zetě, manžela, golfisty, ředitele, rodiče, synovce, bratra, švagra, dívky, havíře, mámu, kuchaře, švagrovou, vojáka nebo pro malé děti.


Klíčová slova: mms, texty, sms, přáníčko, ecards, básnička, gratulace, verše, animace, text, Láska je víc než přátelství, Láska je víc než přátelství, gif, 2023, narozeninové, K Valentýnu, veršované, nejhezčí, kámoše, obrázky, humorné, pohlednice, přání, blahopřání, oslava, narozeniny, 2023


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů