Textová přání k Valentýnu
Ostatní
Láska je víc než přátelství - přání k Valentýnu

Láska je víc než přátelství,
láska je jak nejhezčí květ,
já za Tvoji lásku
dala bych celý svět.
Krásného Valentýna!


Přáníčko Láska je víc než přátelství patří do sekce Přání k Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k pětadvacetinám. Podívejte se též na Blahopřání pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Dvacet společných let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Láska je víc než přátelství) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, Tulipány, k narozeninám, narozeniny, pro fotbalisty a fotbalisty

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro fotbalisty, profesorky, slečny, ředitele, expartnerky, havíře, rodiče, skauty, myslivce, trenéry, děti, prarodiče, dívky, přítelkyni, důchodce, učitele, bafunáře, mámu, kámoše, švagrovou, sousedy, kustody, dceru, junáky, přítele, synovce, kámošky, tenisty, maminku, partnera nebo pro malé děti.


Klíčová slova: k narozeninám, narozeniny, pohlednice, Láska je víc než přátelství, zdarma, elektronické, verše, 2021, Láska je víc než přátelství, obrázky, text, oslava, přáníčko, 2021, vtipné, gratulace, ke stažení, narozeninové, blahopřání, K Valentýnu, texty, K Valentýnu, básnička, sms, mms, přání


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Ivana

Narozeninové přání synovi

Blahopřání pro Radka

Texty SMS k narozeninám

Stýskací smsky

Tapety modelek

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů