Textová přání k Valentýnu
Ostatní
Láska je víc než přátelství - přání k Valentýnu

Láska je víc než přátelství,
láska je jak nejhezčí květ,
já za Tvoji lásku
dala bych celý svět.
Krásného Valentýna!


Text gratulace Láska je víc než přátelství je v kategorii Přání k Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k pětadvacetinám. Podívejte se též na Gratulace Milý taťko. Mohlo by vás také zajímat Dvacet společných let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Láska je víc než přátelství? Pak se o něj podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, Kytice, <strong>2022</strong>, sms, pro malé děti a malé děti

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro malé děti, ženy, partnerku, holčičky, bafunáře, partnera, muže, prarodiče, vnoučata, otce, babičku, tátu, tatínka, dívky, maséry, strýčka, tchána, ředitele, holky, pradědu, expartnery, kámošky, skauty, synovce, spolupracovníky, neteř, pionýry, junáky, milenku, podřízené nebo pro učitelky.


Klíčová slova: 2022, sms, pohlednice, elektronické, veršované, narozeniny, verše, K Valentýnu, přáníčko, vtipné, k narozeninám, blahopřání, přáníčka, přání, Láska je víc než přátelství, text, obrázky, mms, ke stažení, Láska je víc než přátelství, oslava, dětské, básnička, K Valentýnu, zdarma, texty


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Ivana

Narozeninové přání synovi

Blahopřání pro Radka

Texty SMS k narozeninám

Stýskací smsky

Tapety modelek

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů