Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Láska je víc než přátelství - přání k Valentýnu

Láska je víc než přátelství,
láska je jak nejhezčí květ,
já za Tvoji lásku
dala bych celý svět.
Krásného Valentýna!


Text Láska je víc než přátelství je v sekci K Valentýnu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k pětadvacetinám. Podívejte se též na Blahopřání Chci být s Tebou. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Milý táto. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Láska je víc než přátelství s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Valentýnu?

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Valentýnu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, Kytičky, 2024, texty, pro otužilce a otužilce

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otužilce, babičku, ředitelku, zeťáka, mistra, pravnoučata, věřící, prababičku, kolegyni, vnučky, kustody, faráře, kněze, děvčátko, tatínka, slečny, pejskaře, sourozence, sestřenici, muzikanta, kámoše, kamarádku, holčičky, sportovce, hasiče, dospělé, strýčka, podřízené, kámošky, strýce nebo pro sousedy.


Klíčová slova: 2024, texty, dětské, narozeniny, narozeninové, text, oslava, online, blahopřání, obrázky, originální, přáníčka, elektronické, humorné, básnička, gratulace, pohlednice, k narozeninám, ředitelku, K Valentýnu, K Valentýnu, ke stažení, přáníčko, zdarma, mms, Láska je víc než přátelství, přání


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů