Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
18 let - přání k jubileu

Dnes je Ti 18 let,
otevírá se Ti svět,
ať se splní tvoje sny
a máš samé krásné dny.


Text 18 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání lásce mojí. Podívejte se též na Blahopřání Půjdem spolu do hospody. Mohlo by vás také zajímat Svátek Lenka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný 18 let můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

18 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

18 let, přání k jubileu, Kytice, K jubileu, humorné, pro puberťáka a puberťáka

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro puberťáka, letce, maminku, sportovkyni, učitelky, sestru, dospělé, cestovatele, motorkáře, basketbalisty, vinaře, holky, kluky, bratrance, paní učitelku, synovce, tchyni, geokeškaře, zetě, švagrovou, štamgasty, teenagery, důchodce, turisty, přátele, šéfovou, podřízené, pionýry, prababičku, holčičky nebo pro šéfa.


Klíčová slova: K jubileu, humorné, zdarma, obrázky, dětské, nejhezčí, gif, 18 let, animované, 2023, 18 let, text, K jubileu, texty, gratulace, přáníčko, oslava, narozeninové, animace, verše, online, k narozeninám, básnička, přání, narozeniny, ke stažení


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů