prani.luksoft.cz
Ostatní
18 let - přání k jubileu

Dnes je Ti 18 let,
otevírá se Ti svět,
ať se splní tvoje sny
a máš samé krásné dny.


Přáníčko 18 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání lásce mojí. Podívejte se též na Přání Stříbrná svatba. Mohlo by vás také zajímat Přání drahé kočičce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem 18 let s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

18 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

18 let, přání k jubileu, Kytice, originální, animace, pro tenistky a tenistky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenistky, chlapce, turisty, učitele, strýce, tchána, tetu, děti, vojáky, pravnoučata, profesorky, sportovce, bratrance, účetní, tátu, holky, skauty, mámu, vnoučata, podřízené, milence, zahrádkáře, kolegu, spolužáky a spolužačky, malé děti, otužilce, řidiče, vojáka, děvče, sourozence nebo pro dědu.


Klíčová slova: originální, animace, verše, 2022, gif, ke stažení, gratulace, 18 let, ecards, pohlednice, k narozeninám, 18 let, nejhezčí, narozeniny, K jubileu, animované, přáníčka, online, dětské, blahopřání, přání, veršované, 2022, K jubileu, humorné, text


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Prohledat web

Reklamní blok


Partnerské webySvátek Jiřina

Přání k svátku pro Tomáše

Blahopřání pro Radka

SMS blahopřání k narozeninám

Zamilované SMS klukovi

Omalovánky k vytisknutí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů