Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
18 let - přání k jubileu

Dnes je Ti 18 let,
otevírá se Ti svět,
ať se splní tvoje sny
a máš samé krásné dny.


Přáníčko 18 let je v sekci K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání lásce mojí. Podívejte se též na Blahopřání pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pětadvacet let spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka 18 let s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

18 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

18 let, přání k jubileu, Kytičky, přání, obrázky, pro nadřízeného a nadřízeného

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízeného, vnučku, puberťáka, lesníka, dívky, sportovkyni, maséry, učitele, přítelkyni, syna, dospělé, bafunáře, prarodiče, chlapečka, kamarádku, paní učitelku, věřící, vodáka, hokejisty, kolegyni, děvče, zetě, strýce, junáky, kněze, dvojčata, bratra, pionýry, vedoucího, zahrádkáře nebo pro vedoucí.


Klíčová slova: přání, obrázky, K jubileu, originální, k narozeninám, oslava, texty, nejhezčí, pohlednice, K jubileu, 2023, ecards, básnička, gif, humorné, přáníčko, elektronické, text, puberťáka, animované, přáníčka, dětské, gratulace, mms, narozeniny, blahopřání, zdarma


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů