Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
18 let - přání k jubileu

Dnes je Ti 18 let,
otevírá se Ti svět,
ať se splní tvoje sny
a máš samé krásné dny.


Text gratulace 18 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání lásce mojí. Podívejte se též na Přáníčko 20 let. Mohlo by vás také zajímat Elektronické přáníčko k MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka 18 let se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

18 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace k jubileu, přáníčko 18 let

jubileum slaví žena, 18 let, přání k jubileu18 let, přání k jubileu, Kytice, gif, narozeninové, pro milence a milence

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milence, kamarádku, golfistu, teenagery, vojáka, přítelkyni, kolegy, chlapa, tenisty, zahrádkáře, kuchaře, spolužáky a spolužačky, zetě, kluky, synovce, lesníka, dceru, basketbalisty, sportovce, vodáka, pionýry, dětičky, ženy, včelaře, ženu, mámu, kněze, přátele, prarodiče, sestru nebo pro turisty.


Klíčová slova: gif, narozeninové, přání, přáníčka, básnička, 2024, přáníčko, online, narozeniny, 18 let, vtipné, ecards, blahopřání, text, nejhezčí, animace, animované, dětské, golfistu, elektronické, pohlednice, veršované, k narozeninám, humorné, 2024, verše, ke stažení


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů