Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
18 let - přání k jubileu

Dnes je Ti 18 let,
otevírá se Ti svět,
ať se splní tvoje sny
a máš samé krásné dny.


Text 18 let je v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání lásce mojí. Podívejte se též na Přáníčko ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro sestru. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem 18 let? Pak se o něj podělte s ostatními prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

18 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

18 let, přání k jubileu, Kytice, text, animované, pro ředitele a ředitele

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ředitele, zaměstnance, ženy, důchodce, strýce, miláčka, štamgasty, vedoucí, profesory, šéfovou, rodiče, basketbalisty, účetní, kolegu, golfistu, nadřízené, horolezce, pradědu, kamarádku, elektrikáře, myslivce, dědu, teenagery, chlapa, přítelkyni, paní učitelku, tátu, děti, dvojčata, děvče nebo pro kluky.


Klíčová slova: text, animované, mms, 2024, gratulace, gif, blahopřání, ke stažení, narozeninové, online, vtipné, nejhezčí, originální, K jubileu, animace, 2024, texty, přáníčko, ženy, 18 let, přání, pohlednice, K jubileu, verše, sms, obrázky, přáníčka


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů