Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stříbrná svatba - přání k výročí svatby

25 let, to je nějaká doba!
Ve svazku manželském vydrželi jste oba.
A já Vám k tomu přeji,
ať se Vám manželství nikdy nepřejí.


Text Stříbrná svatba patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Velikonoční přání. Podívejte se též na Gratulace Mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k dvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Stříbrná svatba) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Stříbrná svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Stříbrná svatba, přání k výročí svatby, Tulipány, originální, blahopřání, pro otužilce a otužilce

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otužilce, otce, chlapy, seniory, kamarádku, včelaře, lékaře, věřící, řidiče, vnučku, spolužáky a spolužačky, nejlepšího kamaráda, cyklisty, babičku, teenagery, tenistky, puberťáka, nadřízeného, expartnerky, ředitelku, přítelkyni, pionýry, bafunáře, kluky, účetní, bratrance, vojáky, dědečka, pradědu, švagra nebo pro slečny.


Klíčová slova: originální, blahopřání, online, k narozeninám, přání, texty, zdarma, básnička, přáníčka, text, dětské, gratulace, přáníčko, mms, obrázky, sms, veršované, pohlednice, elektronické, oslava, K výročí svatby, Stříbrná svatba, Stříbrná svatba, narozeninové, gif, nejhezčí


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů