Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stříbrná svatba - přání k výročí svatby

25 let, to je nějaká doba!
Ve svazku manželském vydrželi jste oba.
A já Vám k tomu přeji,
ať se Vám manželství nikdy nepřejí.


Text gratulace Stříbrná svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Velikonoční přání. Podívejte se též na Gratulace 20 roků. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko porcelánová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Stříbrná svatba? Potom se o text podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Stříbrná svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Stříbrná svatba, přání k výročí svatby, Kytice, <strong>Stříbrná svatba</strong>, Stříbrná svatba, pro vnoučata a vnoučata

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnoučata, děti, nejlepšího kamaráda, chlapečka, nejlepší kamarádku, manželku, pravnoučata, havíře, hokejisty, bráchu, snachu, kámoše, milenku, zahrádkáře, malé děti, tenistky, šéfku, hasiče, kolegu, tchyni, kamarádku, vojáky, strýce, pejskaře, neteř, turisty, faráře, chlapce, švagra, důchodce nebo pro expartnerky.


Klíčová slova: Stříbrná svatba, Stříbrná svatba, online, básnička, oslava, mms, narozeninové, přáníčko, k narozeninám, K výročí svatby, ke stažení, obrázky, gif, 2023, nejhezčí, dětské, blahopřání, přáníčka, nejlepšího kamaráda, elektronické, K výročí svatby, sms, narozeniny, 2023, zdarma, animace, animované


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů