Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stříbrná svatba - přání k výročí svatby

25 let, to je nějaká doba!
Ve svazku manželském vydrželi jste oba.
A já Vám k tomu přeji,
ať se Vám manželství nikdy nepřejí.


Přáníčko Stříbrná svatba patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Velikonoční přání. Podívejte se též na Gratulace Jak čas letí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Půjdem spolu do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Stříbrná svatba) můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Stříbrná svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko stříbrná svatba

prsten k výročí, stříbrná svatba, přání k výročí svatbyStříbrná svatba, přání k výročí svatby, Tulipány, básnička, Stříbrná svatba, pro chlapy a chlapy

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapy, vojáka, milence, hudebníky, holčičku, tátu, řidiče, kolegu, pradědu, přítele, myslivce, strejdu, prarodiče, elektrikáře, vnoučata, pejskaře, děvčátko, šéfovou, kustody, tatínka, babičku, vodáka, zahrádkáře, miláčka, dívku, ženy, junáky, basketbalisty, slečnu, nejlepšího kamaráda nebo pro prababičku.


Klíčová slova: básnička, Stříbrná svatba, pohlednice, animované, gratulace, vtipné, animace, narozeninové, ke stažení, zdarma, přání, obrázky, přáníčko, K výročí svatby, text, veršované, Stříbrná svatba, nejhezčí, milence, humorné, dětské, gif, oslava, narozeniny, K výročí svatby, ecards, originální


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů