Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Žhavá novinka - přání k narození dítěte

Je to žhavá novinka,
že je z Tebe maminka,
přejeme Ti vše nejlepší,
k narození miminka.


Text Žhavá novinka se nachází v sekci K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Není svatba jako svatba. Podívejte se též na Přání s kytičkou. Mohlo by vás také zajímat Přání dovolená začíná. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Žhavá novinka můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Žhavá novinka, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Žhavá novinka, přání k narození dítěte, Svázaná kytice, 2024, k narozeninám, pro otužilce a otužilce

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otužilce, chlapa, přítele, chlapce, letce, muže, expartnerky, dívky, zetě, lesníka, tenistky, tetu, syna, sousedy, miláčka, prababičku, strýce, tátu, kámošky, bráchu, tchyni, malé děti, bafunáře, puberťáka, dědu, turisty, nadřízeného, vnučky, milence, pejskaře nebo pro vodáka.


Klíčová slova: 2024, k narozeninám, elektronické, texty, online, oslava, zdarma, Žhavá novinka, humorné, animované, animace, K narození dítěte, originální, Žhavá novinka, vtipné, veršované, přáníčka, verše, přítele, K narození dítěte, ecards, sms, obrázky, blahopřání, gratulace, přáníčko, narozeniny


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů