Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Žhavá novinka - přání k narození dítěte

Je to žhavá novinka,
že je z Tebe maminka,
přejeme Ti vše nejlepší,
k narození miminka.


Blahopřání Žhavá novinka se nachází v kategorii K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Není svatba jako svatba. Podívejte se též na Gratulace 25 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro tchýni. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento text (Žhavá novinka) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Žhavá novinka, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Žhavá novinka, přání k narození dítěte, Růže, gratulace, narozeniny, pro zeťáka a zeťáka

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zeťáka, slečnu, sestru, důchodce, hokejisty, sestřenici, elektrikáře, lékaře, šéfovou, pionýry, neteř, dědu, muzikanta, pejskaře, holky, tchána, děvče, vojáka, rybáře, kuchaře, věřící, vnučku, vedoucí, řidiče, vinaře, zetě, sportovkyni, trenéry, švagra, letce nebo pro motorkáře.


Klíčová slova: gratulace, narozeniny, zdarma, Žhavá novinka, přáníčko, gif, blahopřání, Žhavá novinka, obrázky, elektronické, 2022, online, ecards, ke stažení, dětské, texty, vtipné, básnička, originální, přáníčka, přání, K narození dítěte, humorné, verše, pohlednice, 2022


Dnešní den (9. prosinec 2022) slaví svůj svátek Vratislav a Vratislava, zítra (10. prosinec 2022) oslavuje jmeniny Julie a Juliána, pozítří (11. prosinec 2022) má svátek Dana a Danuše, 12. prosinec 2022 bude mít svátek Simona a Šimona. 13. prosinec 2022 bude slavit Lucie, Lucián a Elektra.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů