Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Žhavá novinka - přání k narození dítěte

Je to žhavá novinka,
že je z Tebe maminka,
přejeme Ti vše nejlepší,
k narození miminka.


Přáníčko Žhavá novinka patří do kategorie K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Není svatba jako svatba. Podívejte se též na SMS přání pro ženu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Žhavá novinka sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Žhavá novinka, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Žhavá novinka, přání k narození dítěte, Růžička, texty, zdarma, pro milenku a milenku

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milenku, cestovatele, nejlepšího kamaráda, hasiče, vedoucí, sportovce, učitele, děvčátko, hokejisty, vnučku, prarodiče, účetní, expartnerky, elektrikáře, kuchaře, nadřízené, motorkáře, expartnery, bratra, tátu, děti, prababičku, přátele, holky, tatínka, kolegu, mistra, dceru, maséry, dětičky nebo pro paní učitelku.


Klíčová slova: texty, zdarma, obrázky, animované, sms, dětské, Žhavá novinka, ecards, Žhavá novinka, verše, narozeniny, přání, blahopřání, animace, veršované, originální, básnička, mms, nejlepšího kamaráda, oslava, 2023, ke stažení, gif, elektronické, narozeninové, K narození dítěte, online


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů