Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Žhavá novinka - přání k narození dítěte

Je to žhavá novinka,
že je z Tebe maminka,
přejeme Ti vše nejlepší,
k narození miminka.


Text gratulace Žhavá novinka se nachází v kategorii K narození dítěte

Dále vám doporučujeme navštívit Není svatba jako svatba. Podívejte se též na Stavil se tu zajíček. Mohlo by vás také zajímat Text blahopřání K MDŽ. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem Žhavá novinka? Pak se o něj podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k narození dítěte?

Žhavá novinka, přání k narození dítěte, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k narození dítěte) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

SMS textová gratulace k narození dítěte, přáníčko Žhavá novinka

dort k narození, Žhavá novinka, přání k narození dítěteŽhavá novinka, přání k narození dítěte, Růže, K narození dítěte, texty, pro kněze a kněze

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kněze, vedoucího, zaměstnance, kamioňáka, kolegyni, partnera, chlapy, milence, strýčka, golfisty, kámošky, sousedy, fotbalisty, sportovkyni, kluky, pejskaře, chlapa, malé děti, manžela, manželku, dvojčata, snachu, pradědu, myslivce, mistra, ředitele, cestovatele, kuchaře, cyklisty, zahradníka nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: K narození dítěte, texty, nejhezčí, humorné, narozeninové, verše, narozeniny, k narozeninám, vtipné, 2024, gif, veršované, animace, 2024, přáníčka, básnička, přání, mms, zaměstnance, sms, obrázky, text, Žhavá novinka, pohlednice, Žhavá novinka, zdarma, originální


Dnešní den (18. červen 2024) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2024) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2024) má svátek Květa, Květuše a Flóra, 21. červen 2024 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2024 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů