prani.luksoft.cz
Ostatní
Není svatba jako svatba - přání k svatbě

Není svatba jako svatba,
tahle bude nejlepší.
Co můžete, veselte se,
přeji lásku v manželství.


Text gratulace Není svatba jako svatba patří do kategorie K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání po roce. Podívejte se též na Není svatba jako sňatek. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k žhavé novince. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (Není svatba jako svatba) můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, Růžička, přáníčko, <strong>2022</strong>, pro účetní a účetní

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro účetní, tetu, prarodiče, kluky, šéfovou, muže, sourozence, nadřízené, elektrikáře, šéfa, chlapy, partnera, vedoucího, řidiče, holčičky, vnuka, synovce, holky, fotbalisty, junáky, teenagery, malé děti, rodiče, strýce, bratrance, milenku, turisty, kuchaře, chlapa, myslivce nebo pro pejskaře.


Klíčová slova: přáníčko, 2022, gif, verše, oslava, přáníčka, originální, obrázky, humorné, přání, K svatbě, text, pohlednice, 2022, animace, narozeniny, k narozeninám, dětské, zdarma, básnička, nejhezčí, Není svatba jako svatba, narozeninové, gratulace, K svatbě, veršované


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Vyhledávání

Reklama


DoporučujemeSvátek Lukáš

Narozeninové přání pro ženu

Blahopřání pro Františka

Blahopřání k narozeninám pro matku

Texty zamilovaných SMS

Chorvatsko

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů