Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Není svatba jako svatba - přání k svatbě

Není svatba jako svatba,
tahle bude nejlepší.
Co můžete, veselte se,
přeji lásku v manželství.


Text Není svatba jako svatba je v kategorii K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání po roce. Podívejte se též na Přání pro muže. Mohlo by vás také zajímat Přání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Není svatba jako svatba sdílet s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, Kytice, vtipné, animované, pro tchána a tchána

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchána, účetní, vnučku, prababičku, rockera, chlapy, partnera, tenistky, ségru, maminku, kytaristu, mistra, bratrance, sestřenici, vojáka, sportovkyni, spolužáky a spolužačky, bafunáře, cestovatele, partnerku, mámu, faráře, manželku, bráchu, dospělé, manžela, vnoučata, zeťáka, důchodce, dívky nebo pro maséry.


Klíčová slova: vtipné, animované, originální, sms, verše, gif, pohlednice, online, dětské, nejhezčí, ke stažení, animace, narozeninové, k narozeninám, zdarma, Není svatba jako svatba, K svatbě, mms, vnučku, narozeniny, obrázky, oslava, gratulace, ecards, 2023, K svatbě, veršované


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů