Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Není svatba jako svatba - přání k svatbě

Není svatba jako svatba,
tahle bude nejlepší.
Co můžete, veselte se,
přeji lásku v manželství.


Blahopřání Není svatba jako svatba je v sekci K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání po roce. Podívejte se též na Blahopřání 50 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pětadvacet let spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Není svatba jako svatba? Pak se o něj podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, Kytičky, 2023, elektronické, pro bráchu a bráchu

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bráchu, spolužáky a spolužačky, šéfovou, vnučky, tenisty, vnučku, junáky, horolezce, turisty, nadřízeného, muže, prababičku, pravnoučata, přátele, pradědu, bratrance, chlapce, tenistky, kluky, puberťáka, ségru, ředitelku, tatínka, kamarádku, kamarády, důchodce, seniory, nejlepšího kamaráda, otce, holčičku nebo pro lékaře.


Klíčová slova: 2023, elektronické, přáníčka, sms, narozeniny, pohlednice, ke stažení, oslava, nejhezčí, K svatbě, Není svatba jako svatba, obrázky, online, texty, přáníčko, humorné, verše, text, narozeninové, Není svatba jako svatba, veršované, animace, gif, animované, zdarma, K svatbě


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů