Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Není svatba jako svatba - přání k svatbě

Není svatba jako svatba,
tahle bude nejlepší.
Co můžete, veselte se,
přeji lásku v manželství.


Text Není svatba jako svatba je v kategorii K svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání po roce. Podívejte se též na Blahopřání k patnáctému výročí. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Není svatba jako svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Není svatba jako svatba? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu určitě potěší květina.

SMS textová gratulace k svatbě, přáníčko není svatba jako svatba

nevěsta, není svatba jako svatba, přání k svatběNení svatba jako svatba, přání k svatbě, Květiny, animace, <strong>2024</strong>, pro zetě a zetě

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zetě, vnuky, včelaře, rockera, junáky, sestřenici, děvčátko, kolegu, rybáře, fotbalisty, mistra, milenku, přítelkyni, slečnu, zahradníka, holky, pejskaře, muzikanta, slečny, podřízené, učitelky, strýce, sportovkyni, dívku, rodiče, bafunáře, vnučku, maséry, basketbalisty, faráře nebo pro trenéry.


Klíčová slova: animace, 2024, sms, 2024, mms, básnička, obrázky, animované, zdarma, K svatbě, narozeninové, nejhezčí, oslava, narozeniny, gif, Není svatba jako svatba, veršované, Není svatba jako svatba, včelaře, přáníčka, přáníčko, ke stažení, elektronické, verše, k narozeninám, blahopřání, vtipné


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů