Textová přání k svatbě
Ostatní
Není svatba jako svatba - přání k svatbě

Není svatba jako svatba,
tahle bude nejlepší.
Co můžete, veselte se,
přeji lásku v manželství.


Přáníčko Není svatba jako svatba se nachází v sekci Gratulace k svatbě

Dále vám doporučujeme navštívit Přání po roce. Podívejte se též na Přáníčko 25 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 roků. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Není svatba jako svatba sdíleli s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k svatbě?

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k svatbě) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Není svatba jako svatba, přání k svatbě, Svázaná kytice, přání, elektronické, pro děti a děti

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, přítelkyni, profesorky, malé děti, zahrádkáře, ženy, synovce, expartnery, vnoučata, milenku, skauty, tetu, prababičku, vnuky, slečny, kámoše, podřízené, vnučky, expartnerky, seniory, přátele, sestru, chlapce, děti, ředitele, partnerku, neteř, spolužáky a spolužačky, spolupracovníky, dědečka nebo pro maminku.


Klíčová slova: přání, elektronické, K svatbě, Není svatba jako svatba, vtipné, sms, dětské, narozeniny, básnička, 2020, verše, zdarma, oslava, k narozeninám, K svatbě, mms, texty, přáníčka, narozeninové, blahopřání, 2020, veršované, text, obrázky, Není svatba jako svatba, přáníčko


Dnešní den (6. duben 2020) slaví svůj svátek Vendula a Venuše, zítra (7. duben 2020) oslavuje jmeniny Heřman a Hermína, pozítří (8. duben 2020) má svátek Ema, Emma a Konstantýna, 9. duben 2020 bude mít svátek Dušan a Dušana. 10. duben 2020 bude slavit Darja a Darie.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Marek

Přání k svátku pro Ivu

Blahopřání pro Kláru

Blahopřání k narozeninám babičce

SMSky vyznávající lásku

Zákaz kouření

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů