Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Přání k výročí seznámení, přáníčka, blahopřání, gratulace

Pokud žijete tzv. na hromádce, těžko budete slavit různé růžové, porcelánové, bronzové či zlaté svatby, můžete však slavit výročí seznámení. Pro mnoho lidí je to důležitější datum než samotné svatby.

Text elektronického blahopřání k výročí seznámení je k dispozici zdarma ke stažení. Doporučujeme text upravit správným oslovením vašeho partnera, partnery, přítelkyně, přítele, milence, milenky, manžela nebo manželky. Můžete použít buď oslovení vlastním jménem, zdrobnělinou jména nebo napište přezdívku.

Tyto více či méně vtipná elektronická přání, přáníčka, blahopřání k výročí seznámení můžete zdarma poslat vašim blízkým prostřednictvím SMS zprávy nebo emailu, Facebooku, Twitteru, Skype, ICQ, Viberu, Whatsappu atd.

Pokud namísto elektroniky a elektronické komunikace preferujete fyzickou podobu setkání i přání, tak i pro vás máme řešení. Stažený text editujte v grafickém nebo textovém editoru, přidejte láskyplný romantický obrázek a toho blahopřání (s textem básničky) vytiskněte na kvalitní silnější lesklý papír. Vytištěné přáníčko k výročí seznámení pak vložte do voňavé obálky nebo do krabičky s pěkným romantickým dárkem k výročí. Dárkem může být třeba pěkný šperk - prstýnek, náušnice, řetízek atd. Levnější varianta je bonboniéra, čokoláda, alkoholický nápoj, parfém atd. Pakliže se vám nechce ztrácet čas s vytvářením vlastní podoby přáníčka, tak můžete využít zakoupených Albi přáníček, případně online elektronických přání stejné firmy nebo konkurence jako je Hanulka apod.

Věříme, že se vám gratulace i oslava výročí seznámení povede a budete zamilovaní po mnoho dalších let.

Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů