prani.luksoft.cz
Ostatní
Přání k výročí seznámení, přáníčka, blahopřání, gratulace

Pokud žijete tzv. na hromádce, těžko budete slavit různé růžové, porcelánové, bronzové či zlaté svatby, můžete však slavit výročí seznámení. Pro mnoho lidí je to důležitější datum než samotné svatby.
Text elektronického blahopřání k výročí seznámení je k dispozici zdarma ke stažení. Doporučujeme text upravit správným oslovením vašeho partnera, partnery, přítelkyně, přítele, milence, milenky, manžela nebo manželky. Můžete použít buď oslovení vlastním jménem, zdrobnělinou jména nebo napište přezdívku.

Tyto více či méně vtipná elektronická přání, přáníčka, blahopřání k výročí seznámení můžete zdarma poslat vašim blízkým prostřednictvím SMS zprávy nebo emailu, Facebooku, Twitteru, Skype, ICQ, Viberu, Whatsappu atd.

Pokud namísto elektroniky a elektronické komunikace preferujete fyzickou podobu setkání i přání, tak i pro vás máme řešení. Stažený text editujte v grafickém nebo textovém editoru, přidejte láskyplný romantický obrázek a toho blahopřání (s textem básničky) vytiskněte na kvalitní silnější lesklý papír. Vytištěné přáníčko k výročí seznámení pak vložte do voňavé obálky nebo do krabičky s pěkným romantickým dárkem k výročí. Dárkem může být třeba pěkný šperk - prstýnek, náušnice, řetízek atd. Levnější varianta je bonboniéra, čokoláda, alkoholický nápoj, parfém atd. Pakliže se vám nechce ztrácet čas s vytvářením vlastní podoby přáníčka, tak můžete využít zakoupených Albi přáníček, případně online elektronických přání stejné firmy nebo konkurence jako je Hanulka apod.

Věříme, že se vám gratulace i oslava výročí seznámení povede a budete zamilovaní po mnoho dalších let.

Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklamní blok


Naše tipyChorvatsko

Přání k svátku pro Rosťu

Narozeniny dědečka

Textové Přání pro Matěje

Svátek Michal

SMS na dobrou noc

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů