Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Gratulace k výročí - přání k výročí seznámení

Ať se Vám splní všechny sny,
ať nikdy neztratíte svou sílu.
Ať Vás štěstí a úspěch provází,
ať je vaše srdce plné lásky a přátelství!


Text Gratulace k výročí patří do kategorie K výročí seznámení

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K jmeninám. Podívejte se též na Přáníčko šedesátiny. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Malé děcko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento text (Gratulace k výročí) můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí seznámení?

Gratulace k výročí, přání k výročí seznámení, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí seznámení) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Gratulace k výročí, přání k výročí seznámení, Růžička, texty, ke stažení, pro chlapce a chlapce

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapce, partnera, švagrovou, rodiče, šéfa, expartnerky, holčičky, přátele, dospělé, chlapa, skauty, muzikanta, dětičky, cyklisty, účetní, geokeškaře, turisty, golfistu, kustody, dvojčata, pionýry, zahrádkáře, spolužáky a spolužačky, přítele, vojáky, pravnoučata, bafunáře, paní učitelku, fotbalisty, snachu nebo pro bráchu.


Klíčová slova: texty, ke stažení, mms, přání, pohlednice, dětské, verše, přáníčka, narozeniny, narozeninové, gratulace, K výročí seznámení, online, text, Gratulace k výročí, vtipné, k narozeninám, zdarma, švagrovou, K výročí seznámení, animace, sms, humorné, blahopřání, Gratulace k výročí, básnička, 2023


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů