Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Gratulace k výročí - přání k výročí seznámení

Ať se Vám splní všechny sny,
ať nikdy neztratíte svou sílu.
Ať Vás štěstí a úspěch provází,
ať je vaše srdce plné lásky a přátelství!


Text Gratulace k výročí se nachází v sekci K výročí seznámení

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání K jmeninám. Podívejte se též na Přáníčko k jmeninám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Den žen. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Gratulace k výročí s bližními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí seznámení?

Gratulace k výročí, přání k výročí seznámení, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí seznámení) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace k výročí seznámení, přáníčko gratulace k výročí

květy, gratulace k výročí, přání k výročí seznámeníGratulace k výročí, přání k výročí seznámení, Svázaná kytice, ecards, verše, pro kolegyni a kolegyni

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegyni, zahradníka, lékaře, profesorky, tenisty, rodiče, basketbalisty, horolezce, dědečka, maséry, kustody, vedoucí, golfistu, lesníka, junáky, motorkáře, sestřenici, dceru, vojáka, rockera, hudebníky, kamioňáka, šéfovou, dědu, holky, sestru, přítelkyni, chlapce, kolegy, děti nebo pro pejskaře.


Klíčová slova: ecards, verše, pohlednice, sms, texty, narozeninové, nejhezčí, k narozeninám, Gratulace k výročí, obrázky, originální, mms, text, přáníčko, ke stažení, K výročí seznámení, přání, blahopřání, lékaře, animace, humorné, 2024, 2024, gratulace, K výročí seznámení, veršované, Gratulace k výročí


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů