Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Veselé Vánoce všem - přání k Vánocům

Veselé Vánoce všem,
samou radost jen,
ať si Štědrý večer krásně užijete,
svátky radosti prožijete.


Blahopřání Veselé Vánoce všem patří do kategorie K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k novému roku. Podívejte se též na Blahopřání Ať Ježíšek Vám dá. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání odchod do důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Veselé Vánoce všem můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, Vánoční zvoneček, <strong>2023</strong>, texty, pro expartnerky a expartnerky

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, junáky, kolegy, švagrovou, dvojčata, ředitelku, horolezce, profesorky, podřízené, neteř, tenisty, teenagery, skauty, dívky, řidiče, spolužáky a spolužačky, vnuky, puberťáka, bráchu, účetní, otce, letce, přítele, maminku, bráchu, vinaře, myslivce, dědu, vojáka, basketbalisty nebo pro kamioňáka.


Klíčová slova: 2023, texty, pohlednice, animace, sms, gratulace, narozeniny, blahopřání, zdarma, vtipné, ecards, online, narozeninové, přáníčko, K Vánocům, gif, humorné, Veselé Vánoce všem, kolegy, 2023, přání, veršované, oslava, k narozeninám, obrázky, elektronické, dětské


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů