Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Veselé Vánoce všem - přání k Vánocům

Veselé Vánoce všem,
samou radost jen,
ať si Štědrý večer krásně užijete,
svátky radosti prožijete.


Blahopřání Veselé Vánoce všem je v sekci K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k novému roku. Podívejte se též na Přáníčko k šedesátinám. Mohlo by vás také zajímat Přání k svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Veselé Vánoce všem s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

SMS textová gratulace k Vánocům, přáníčko veselé Vánoce všem

vánoční stromeček, veselé Vánoce všem, přání k VánocůmVeselé Vánoce všem, přání k Vánocům, Cesmína, symbol Vánoc, nejhezčí, obrázky, pro motorkáře a motorkáře

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro motorkáře, hasiče, děti, tenisty, učitele, nejlepšího kamaráda, štamgasty, přátele, vojáky, kluky, maséry, dětičky, vnučku, nejlepší kamarádku, slečnu, mámu, dívky, včelaře, partnerku, šéfku, sestřenici, vedoucí, prarodiče, snachu, švagrovou, kytaristu, kamarádku, děvčátko, lékaře, trenéry nebo pro kuchaře.


Klíčová slova: nejhezčí, obrázky, Veselé Vánoce všem, 2024, vtipné, ecards, sms, mms, humorné, zdarma, básnička, gratulace, Veselé Vánoce všem, text, texty, originální, přáníčka, online, děti, animované, gif, ke stažení, narozeniny, přáníčko, K Vánocům, animace, dětské


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů