Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Veselé Vánoce všem - přání k Vánocům

Veselé Vánoce všem,
samou radost jen,
ať si Štědrý večer krásně užijete,
svátky radosti prožijete.


Přáníčko Veselé Vánoce všem se nachází v sekci K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k novému roku. Podívejte se též na Gratulace pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k narození dítěte. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Veselé Vánoce všem) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, Vánoční dekorace, přáníčka, ecards, pro přátele a přátele

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přátele, důchodce, expartnery, elektrikáře, profesory, syna, seniory, mistra, zeťáka, dceru, malé děti, bafunáře, kuchaře, děvčátko, pravnoučata, podřízené, přítelkyni, vedoucího, golfisty, holky, vojáka, spolužáky a spolužačky, vnuky, myslivce, bratra, sourozence, kolegu, šéfovou, hokejisty, dětičky nebo pro vnučku.


Klíčová slova: přáníčka, ecards, veršované, nejhezčí, gif, verše, sms, animace, oslava, blahopřání, zdarma, pohlednice, ke stažení, K Vánocům, obrázky, online, gratulace, básnička, expartnery, narozeninové, narozeniny, dětské, mms, přání, texty, animované, originální


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů