prani.luksoft.cz
Ostatní
Veselé Vánoce všem - přání k Vánocům

Veselé Vánoce všem,
samou radost jen,
ať si Štědrý večer krásně užijete,
svátky radosti prožijete.


Blahopřání Veselé Vánoce všem patří do sekce K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k novému roku. Podívejte se též na Blahopřání Vše nejlepší k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Svátek Lenka. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Veselé Vánoce všem sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, Vánoční hvězdičky, gratulace, narozeninové, pro maminku a maminku

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maminku, vnuky, švagrovou, štamgasty, přátele, muzikanta, nadřízené, strejdu, ředitele, zahradníka, lékaře, dceru, otužilce, holčičku, seniory, sportovkyni, rodiče, sousedy, malé děti, vedoucího, slečnu, kamarádku, milenku, šéfa, keškaře, vojáka, zetě, nejlepšího kamaráda, golfistu, milence nebo pro babičku.


Klíčová slova: gratulace, narozeninové, blahopřání, gif, animované, humorné, přání, online, verše, oslava, animace, ecards, ke stažení, K Vánocům, nejhezčí, 2022, obrázky, narozeniny, přáníčka, Veselé Vánoce všem, texty, mms, k narozeninám, dětské, vtipné, Veselé Vánoce všem


Dnešní den (26. září 2022) slaví svůj svátek Andrea a Andriana, zítra (27. září 2022) oslavuje jmeniny Jonáš, Damián a Kosma, pozítří (28. září 2022) má svátek Václav, Václava a Brian, 29. září 2022 bude mít svátek Michal, Michael a Rafael. 30. září 2022 bude slavit Jeroným a Ráchel.


Vyhledávání

Reklamní blok


Naše tipyText přání k svátku Josef

Přání k svátku pro Honzu

Blahopřání pro Matěje

Gratulace k narozeninám pro dědečka

Vyznej lásku pomocí SMSek

Důchodkyně v MHD

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů