Textová přání k Vánocům
Ostatní
Veselé Vánoce všem - přání k Vánocům

Veselé Vánoce všem,
samou radost jen,
ať si Štědrý večer krásně užijete,
svátky radosti prožijete.


Text gratulace Veselé Vánoce všem je v kategorii Přání k Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k novému roku. Podívejte se též na Přání 20 roků. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro sestru. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Veselé Vánoce všem) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, Vánoční zvonečky, pohlednice, elektronické, pro milenku a milenku

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milenku, kustody, rybáře, tátu, pradědu, maminku, basketbalisty, geokeškaře, dceru, profesory, přítelkyni, strýčka, profesorky, seniory, bratra, kamarády, učitele, sestru, dospělé, spolužáky a spolužačky, kámošky, vnuky, chlapce, turisty, dědečka, švagrovou, rodiče, podřízené, přátele, dívky nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: pohlednice, elektronické, text, 2020, 2020, oslava, přáníčko, vtipné, texty, K Vánocům, dětské, básnička, k narozeninám, narozeniny, ke stažení, Veselé Vánoce všem, verše, K Vánocům, mms, gratulace, sms, veršované, narozeninové, zdarma, blahopřání, Veselé Vánoce všem


Dnešní den (29. květen 2020) slaví svůj svátek Maxmilián, Max a Maxim, zítra (30. květen 2020) oslavuje jmeniny Ferdinand a Elmar, pozítří (31. květen 2020) má svátek Kamila a Petronela, 1. červen 2020 bude mít svátek Laura, Lora, Loreta a Lorna. 2. červen 2020 bude slavit Jarmil a Jaromil.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Veronika

Přání k svátku pro Marii

Přání pro Lukáše

Texty přání 50 let

Vyznání lásky pomocí SMSky

Záškolák

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů