Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Veselé Vánoce všem - přání k Vánocům

Veselé Vánoce všem,
samou radost jen,
ať si Štědrý večer krásně užijete,
svátky radosti prožijete.


Přáníčko Veselé Vánoce všem patří do kategorie K Vánocům

Dále vám doporučujeme navštívit Přání k novému roku. Podívejte se též na Blahopřání pro Lukáška. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Půjdem spolu do hospody. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Veselé Vánoce všem můžete sdílet s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k Vánocům?

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k Vánocům) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Veselé Vánoce všem, přání k Vánocům, Cesmína, symbol Vánoc, ecards, humorné, pro otce a otce

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro otce, sourozence, kluky, zahrádkáře, tatínka, muže, dědu, tenisty, bratrance, expartnerky, rockera, ženu, vojáka, myslivce, vnučky, sportovce, věřící, vojáky, horolezce, teenagery, prababičku, kolegyni, přítelkyni, kamarádku, chlapečka, děti, kámoše, hokejisty, šéfa, šéfovou nebo pro chlapa.


Klíčová slova: ecards, humorné, gif, ke stažení, text, gratulace, animace, vtipné, zdarma, přáníčka, přáníčko, K Vánocům, dětské, přání, oslava, elektronické, nejhezčí, k narozeninám, online, 2023, texty, originální, mms, sms, obrázky, básnička


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů