Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stalo se hodně věcí - přání k výročí seznámení

Stalo se hodně věcí
od chvíle, kdy jsme se poznali.
Ale hlavní je, lásko, přeci,
že jsme spolu zůstali...
Vím, že nejsem dokonalý,
i když bych chtěl být, pro tebe.
Přeji si, aby náš vztah byl stálý,
ať navždy už spolu budeme.


Přáníčko Stalo se hodně věcí patří do sekce K výročí seznámení

Dále vám doporučujeme navštívit Přání krásných Velikonoc. Podívejte se též na Přání chleba. Mohlo by vás také zajímat Každého to jednou čeká. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Stalo se hodně věcí? Potom se o text podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí seznámení?

Stalo se hodně věcí, přání k výročí seznámení, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí seznámení) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Stalo se hodně věcí, přání k výročí seznámení, Tulipány, obrázky, 2023, pro sportovkyni a sportovkyni

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovkyni, pravnoučata, tchána, zahradníka, vnuky, mámu, tenisty, zaměstnance, spolužáky a spolužačky, hokejisty, paní učitelku, bráchu, ženu, vedoucího, fotbalisty, slečnu, puberťáka, cestovatele, sourozence, přátele, trenéry, strejdu, otce, dívky, dvojčata, synovce, hudebníky, slečny, nadřízeného, bafunáře nebo pro prababičku.


Klíčová slova: obrázky, 2023, verše, přáníčka, animace, vtipné, K výročí seznámení, ke stažení, animované, text, gratulace, oslava, elektronické, K výročí seznámení, online, narozeninové, přáníčko, humorné, tchána, veršované, Stalo se hodně věcí, dětské, sms, originální, zdarma, nejhezčí, přání


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů