Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stalo se hodně věcí - přání k výročí seznámení

Stalo se hodně věcí
od chvíle, kdy jsme se poznali.
Ale hlavní je, lásko, přeci,
že jsme spolu zůstali...
Vím, že nejsem dokonalý,
i když bych chtěl být, pro tebe.
Přeji si, aby náš vztah byl stálý,
ať navždy už spolu budeme.


Text Stalo se hodně věcí je v sekci K výročí seznámení

Dále vám doporučujeme navštívit Přání krásných Velikonoc. Podívejte se též na Blahopřání 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání ke studiu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Stalo se hodně věcí sdíleli s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí seznámení?

Stalo se hodně věcí, přání k výročí seznámení, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí seznámení) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Stalo se hodně věcí, přání k výročí seznámení, Kytičky, dětské, originální, pro tenistky a tenistky

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenistky, kámošky, bratrance, rodiče, pradědu, holky, cyklisty, otužilce, hokejisty, trenéry, elektrikáře, ženy, štamgasty, letce, lesníka, kolegyni, hudebníky, muzikanta, keškaře, kluky, faráře, mistra, tátu, kamioňáka, šéfku, přítele, maséry, vnuka, muže, bafunáře nebo pro kolegu.


Klíčová slova: dětské, originální, Stalo se hodně věcí, pohlednice, online, blahopřání, texty, gif, básnička, nejhezčí, mms, sms, K výročí seznámení, vtipné, 2023, oslava, ecards, přání, bratrance, obrázky, 2023, animované, text, přáníčka, humorné, ke stažení, verše


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů