Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Stalo se hodně věcí - přání k výročí seznámení

Stalo se hodně věcí
od chvíle, kdy jsme se poznali.
Ale hlavní je, lásko, přeci,
že jsme spolu zůstali...
Vím, že nejsem dokonalý,
i když bych chtěl být, pro tebe.
Přeji si, aby náš vztah byl stálý,
ať navždy už spolu budeme.


Blahopřání Stalo se hodně věcí je v kategorii K výročí seznámení

Dále vám doporučujeme navštívit Přání krásných Velikonoc. Podívejte se též na SMS přání mamince. Mohlo by vás také zajímat Ať Vám v žití kvete láska. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Stalo se hodně věcí s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí seznámení?

Stalo se hodně věcí, přání k výročí seznámení, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí seznámení) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

SMS textová gratulace k výročí seznámení, přáníčko stalo se hodně věcí

šperky, stalo se hodně věcí, přání k výročí seznámeníStalo se hodně věcí, přání k výročí seznámení, Květiny, přání, blahopřání, pro šéfovou a šéfovou

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfovou, bráchu, havíře, podřízené, muže, bratrance, tátu, paní učitelku, pionýry, kněze, štamgasty, snachu, mistra, bafunáře, milenku, miláčka, letce, golfisty, děti, šéfa, hokejisty, tatínka, pejskaře, babičku, motorkáře, trenéry, fotbalisty, vojáka, zeťáka, holčičky nebo pro děvčátko.


Klíčová slova: přání, blahopřání, ecards, přáníčka, básnička, animované, humorné, animace, dětské, elektronické, přáníčko, verše, K výročí seznámení, vtipné, 2024, online, pohlednice, K výročí seznámení, havíře, text, gif, gratulace, oslava, sms, Stalo se hodně věcí, originální, ke stažení


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů