prani.luksoft.cz
Ostatní
20 let - přání k jubileu

Život letí jako voda,
cos nestihla, Tvoje škoda.
Neměla jsi se bát máti,
měla sis víc užívati.
Já vím to, co neví svět,
že Ti je dnes 20 let.


Text gratulace 20 let je v sekci K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání s kytičkou. Podívejte se též na Přání Šťastné a veselé. Mohlo by vás také zajímat Přání chci být s Tebou. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem 20 let? Pak se o něj podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

20 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

20 let, přání k jubileu, Kytičky, narozeniny, ecards, pro basketbalisty a basketbalisty

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro basketbalisty, děti, rodiče, partnera, mámu, zeťáka, turisty, bráchu, tátu, puberťáka, včelaře, faráře, přátele, vojáky, nadřízené, pejskaře, kustody, nejlepšího kamaráda, tenisty, cyklisty, kolegu, chlapce, štamgasty, šéfovou, tchána, ženy, golfisty, fotbalisty, profesory, letce nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: narozeniny, ecards, oslava, k narozeninám, zdarma, básnička, online, nejhezčí, vtipné, přáníčka, elektronické, veršované, sms, animace, ke stažení, 2022, pohlednice, gif, 2022, přání, obrázky, originální, K jubileu, dětské, gratulace, 20 let


Dnešní den (27. září 2022) slaví svůj svátek Jonáš, Damián a Kosma, zítra (28. září 2022) oslavuje jmeniny Václav, Václava a Brian, pozítří (29. září 2022) má svátek Michal, Michael a Rafael, 30. září 2022 bude mít svátek Jeroným a Ráchel. 1. říjen 2022 bude slavit Igor a Ivar.


Vyhledávání

Reklama


DoporučujemeSvátek Zuzana

Přání k svátku pro Radka

Blahopřání pro Davida

SMS k narozeninám

Zamilované SMSky klukovi

Vtipy a vtípky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů