Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
20 let - přání k jubileu

Život letí jako voda,
cos nestihla, Tvoje škoda.
Neměla jsi se bát máti,
měla sis víc užívati.
Já vím to, co neví svět,
že Ti je dnes 20 let.


Blahopřání 20 let je v sekci K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání s kytičkou. Podívejte se též na Blahopřání Když se narodí maličká. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko 20 let sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

20 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

20 let, přání k jubileu, Kytičky, nejhezčí, gratulace, pro chlapa a chlapa

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapa, nadřízeného, teenagery, skauty, švagra, zahrádkáře, letce, kámoše, junáky, vojáky, rockera, maséry, otce, kolegyni, kolegu, slečny, turisty, expartnery, chlapy, vedoucího, havíře, lékaře, neteř, holčičku, dědečka, vinaře, dívky, kuchaře, chlapečka, tenistky nebo pro bráchu.


Klíčová slova: nejhezčí, gratulace, animace, 20 let, originální, gif, elektronické, básnička, dětské, K jubileu, pohlednice, blahopřání, vtipné, ecards, mms, online, sms, ke stažení, narozeninové, oslava, verše, přání, přáníčka, humorné, animované, obrázky


Dnešní den (8. únor 2023) slaví svůj svátek Milada a Aranka, zítra (9. únor 2023) oslavuje jmeniny Apolena a Ronald, pozítří (10. únor 2023) má svátek Mojmír a Mojmíra, 11. únor 2023 bude mít svátek Božena a Dezider. 12. únor 2023 bude slavit Slavěna a Slávka.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů