Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
20 let - přání k jubileu

Život letí jako voda,
cos nestihla, Tvoje škoda.
Neměla jsi se bát máti,
měla sis víc užívati.
Já vím to, co neví svět,
že Ti je dnes 20 let.


Text gratulace 20 let patří do kategorie K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání s kytičkou. Podívejte se též na Text přání pro Ježíška. Mohlo by vás také zajímat Text přání 18 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Líbí se vám přání s názvem 20 let? Pak se o něj podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

20 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

20 let, přání k jubileu, Růžička, <strong>20 let</strong>, přáníčko, pro seniory a seniory

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro seniory, zaměstnance, holky, děvčátko, dědu, spolužáky a spolužačky, děvče, bratrance, dceru, kamarády, maminku, syna, bratra, vodáka, ředitele, muzikanta, učitelky, partnera, dívky, ségru, přítele, basketbalisty, pejskaře, zahradníka, spolupracovníky, golfisty, kluky, partnerku, kněze, nadřízené nebo pro sportovkyni.


Klíčová slova: 20 let, přáníčko, pohlednice, animované, sms, K jubileu, animace, obrázky, ke stažení, mms, dětské, 2023, oslava, přání, originální, verše, básnička, texty, holky, nejhezčí, 20 let, k narozeninám, gratulace, online, veršované, narozeninové, přáníčka


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů