Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
20 let - přání k jubileu

Život letí jako voda,
cos nestihla, Tvoje škoda.
Neměla jsi se bát máti,
měla sis víc užívati.
Já vím to, co neví svět,
že Ti je dnes 20 let.


Text 20 let patří do sekce K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání s kytičkou. Podívejte se též na Blahopřání Roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání a Sudičky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný 20 let můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

20 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

20 let, přání k jubileu, Tulipány, <strong>20 let</strong>, nejhezčí, pro manželku a manželku

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manželku, kluky, bafunáře, vnuky, učitelky, rodiče, letce, štamgasty, kámoše, bráchu, puberťáka, pionýry, profesorky, lékaře, přítele, otužilce, zetě, sestru, děvče, vnuka, horolezce, vodáka, holčičky, maséry, kolegyni, motorkáře, keškaře, slečnu, teenagery, turisty nebo pro sportovce.


Klíčová slova: 20 let, nejhezčí, 2024, narozeniny, sms, mms, elektronické, ke stažení, přáníčko, verše, přání, originální, dětské, K jubileu, přáníčka, oslava, animované, blahopřání, bafunáře, pohlednice, text, humorné, K jubileu, básnička, gratulace, obrázky, vtipné


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů