Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
20 let - přání k jubileu

Život letí jako voda,
cos nestihla, Tvoje škoda.
Neměla jsi se bát máti,
měla sis víc užívati.
Já vím to, co neví svět,
že Ti je dnes 20 let.


Text gratulace 20 let se nachází v kategorii K jubileu

Dále vám doporučujeme navštívit Přání s kytičkou. Podívejte se též na Přáníčko k šedesátinám. Mohlo by vás také zajímat Přání krásných Velikonoc. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko 20 let sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k jubileu?

20 let, přání k jubileu, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k jubileu) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

SMS textová gratulace k jubileu, přáníčko 20 let

černošská jubilantka, 20 let, přání k jubileu20 let, přání k jubileu, Růže, sms, k narozeninám, pro učitele a učitele

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitele, mámu, lesníka, manželku, teenagery, sestřenici, cestovatele, otužilce, kolegy, hudebníky, sportovkyni, nejlepší kamarádku, maminku, kolegyni, přítelkyni, věřící, pradědu, miláčka, havíře, ženy, dívku, bafunáře, kolegu, motorkáře, geokeškaře, myslivce, vnuky, chlapa, děvče, zetě nebo pro babičku.


Klíčová slova: sms, k narozeninám, online, 2024, originální, elektronické, animace, narozeniny, humorné, 2024, text, verše, dětské, přáníčka, přání, 20 let, básnička, animované, lesníka, obrázky, K jubileu, oslava, ecards, ke stažení, 20 let, K jubileu, gif


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů